Brukowy atak na Morawieckiego. W ohydny sposób ujawniono rodzinną tajemnicę

Mateusz Morawiecki / Filip Blazejowski/Gazeta Polska

  

„Super Express”w opublikowanym dziś materiale informuje, że premier Mateusz Morawiecki adoptował dwoje dzieci. Autor tekstu zastanawia się nawet… czy wiedzą one, że przebywały w domu dziecka. Za skandalicznym ujawnieniem rodzinnej tajemnicy stoi Piotr Gajdziński, były rzecznik BZ WBK.

Informację o adopcji ujawnił były współpracownik szefa rządu z czasu, gdy Morawiecki pracował w BZ WBK. Piotr Gajdziński, były rzecznik banku, w książce „Delfin. Mateusz Morawiecki” podał, że przed wejściem do polityki Morawieccy adoptowali dwójkę dzieci.

Temat podchwycił "Super Express".

- Przez lata był jego bliskim współpracownikiem w banku. Morawiecki obdarzył go ogromnym zaufaniem. Niestety, Gajdziński to zaufanie nadużył, a nawet zdradził!

– mówi tabloidowi jeden ze współpracowników szefa rządu.

Autor tekstu „Super Expressu” podaje, że dzieci, ich koledzy i znajomi nie mieli świadomości, że zostały adoptowane.

- Nie rozumiem, co kierowało Gajdzińskim. Chciał zaatakować premiera, a wyrządził krzywdę jego małym dzieciom – mówi dla „SE” inny znajomy Morawieckich.

Równocześnie jednak "Super Express" kilka razy podkreśla, że dzieci nie wiedziały o adopcji.

"Przez całe lata dzieci nie miały świadomości iż zostały adoptowane z domu dziecka. Nie wiedzieli też o tym ich koledzy, czy znajomi" - pisze tabloid.

Dworczyk w mediach społecznościowych nawiązał do książki b. rzecznika banku BZ WBK Piotra Gajdzińskiego - "Delfin. Mateusz Morawiecki", w której ujawnił on szczegóły życia prywatnego premiera Morawieckiego. Chodzi o informację, że Morawiecki wraz żoną Iwoną adoptowali dwójkę dzieci. Informację tę podał w piątek na pierwszej stronie "Super Express".

Do sprawy odniósł się Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

"Przekroczono w polityce wiele granic, ale są takie nieprzekraczalne - upublicznianie wrażliwych szczegółów z życia rodziny to zwyczajne łajdactwo"

- podkreślił na Twitterze.

"Piotr Gajdziński jako były rzecznik BZ WBK wykorzystał poufne informacje celem ataku na premiera Mateusza Morawieckiego. Nie da się tego zrozumieć..." - dodał.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, se.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Izrael: Gantz z misją utworzenia rządu

zdjęcie ilustracyjne, / pixabay.com/PublicDomainPictures

  

Prezydent Izraela Reuwen Riwlin powierzył misję utworzenia rządu liderowi centrolewicowego sojuszu Niebiesko-Biali Benny'emu Gantzowi - podały media.

Politycznemu rywalowi Gantza, premierowi Benjaminowi Netanjahu nie dało się utworzyć rządu po przedterminowych wyborach we wrześniu. W poniedziałek poinformował on o rezygnacji ze starań o sformowanie nowego gabinetu.

Sojusz Gantza, który w wyborach zdobył o jeden mandat więcej (33) niż Likud Netanjahu (32), na początku października niespodziewanie odwołał swój udział w rozmowach w sprawie utworzenia z ugrupowaniem Netanjahu rządu jedności.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl