Miało być nowocześnie, a wyszło komicznie. Internauci kpią z „zastępczyni burmistrza”

Zastępca burmistrza dzielnicy Żoliborz w Warszawie wrzuciła do internetu zdjęcie tabliczki przed swoim gabinetem. Miało być nowocześnie, a wyszło... komicznie. Chodzi oczywiście o nazewnictwo funkcji, jaką pełni Maria Popielawska. Internauci kpią z przerobienia jej na rodzaj żeński.

Taka tabliczka zawisła przed gabinetem zastępcy burmistrza Żoliborza
twitter.com/popielawska

Maria Popielawska jest zastępcą burmistrza dzielnicy Żoliborz Pawła Michalca. Okazało się jednak, że jej funkcja z początkiem roku uległa zmianie. To już nie "zastępca" a "zastępczyni". Świeżo upieczona pani zastępczyni pochwaliła się tym na Twitterze, zamieszczając zdjęcie tabliczki, która zawisła przed gabinetem.

Na początek nowego roku pani zastępczyni musiała się jednak zmierzyć z krytyką użytkowników Twittera. Internauci zarzucają jej, że to kompletnie błaha sprawa, nie mająca wpływu na funkcjonowanie urzędu. Mało tego, formalnie Popielawska zawsze będzie zastępcą burmistrza. Sprawa wspomnianej tabliczki została wyśmiana.

Mało postępowa jest wciąż strona internetowa Urzędu Dzielnicy Żoliborz. Tam zarówno Maria Popielawska, jak i Agata Marciniak-Różak, widnieją jako "zastępcy burmistrza".

 

 


Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

#Maria Popielawska #zastępca burmistrza #Żoliborz

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo