Medalistka olimpijska pochwaliła okładkę „Gazety Polskiej”! Wylała się na nią fala hejtu

Zofia Klepacka, polska medalistka olimpijska w windsurfingu, udostępniła na swoim profilu na Facebooku okładkę najnowszej "Gazety Polskiej", chwaląc przy tym pomysł na nią. „Dobro ze złem zawsze zwycięży” – napisała. Pod postem sportsmenki rozgorzała dyskusja.

facebook.com/Gazeta Polska

„Kler. Nasz skarb w walce z nazizmem, komunizmem, LGBT i islamistami” - głosi tytuł na okładce tygodnika "Gazeta Polska".

Okładka bieżącego gazety, na której zostali przedstawieni wielcy polscy duchowni - św. Jan Paweł II, św. Maksymilian Maria Kolbe, bł. ks. Jerzy Popiełuszko i kard. Stefan Wyszyński, od początku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Okładka jest przeróbką plakatu filmu „Kler”. Zamiast przebierańców, na czele ze znanym z wypowiedzi kipiących nienawiścią do PiS Januszem Gajosem, na plakacie pokazani są prawdziwi duchowni. Niestety, byli i tacy, którym się ona nie spodobała – gazeta.pl oraz "Fakt" były nią oburzone.

CZYTAJ WIĘCEJ: Mocna okładka „Gazety Polskiej” niszczy kampanię przeciw księżom! Gazeta.pl i „Fakt” oburzone

Pomysł "Gazety Polskiej" pochwaliła Zofia Klepacka – polska windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X, brązowa medalistka XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Nie wszystkim było w smak to, że Klepacka nie stanęła po stronie kontrowersyjnego filmu "Kler" i pod jej postem rozgorzała dyskusja. Czytamy tam m.in.:

Stawianie w jednym szeregu lgbt z nazizmem czy komunizmem to jednak oznaka problemów w samodzielnym rozumowaniu. Serio?! Że na da! I ktoś taki ma być przykładem dla młodych? Kibicowałam zawsze w Pani karierze, ale zawiodłam się. Oczywiście poglądy można mieć różne, ale żeby rozpowszechniać to, że zrównuje się nazistów ze środowiskiem LGBT? Klęska, serio, upadek. Wstydziłaby się Pani – napisał jeden z uczestników dyskusji (pisownia oryginalna).

Były też ostrzejsze i agresywniejsze komentarze dyżurnych antyklerykałów i antypisowców. Prezentujemy tylko kilka z nich... Jeden z internautów napisał:

 Wojtyła człowiek który to juz wiemy na podstawie dokumentów chronił pedofilów przed kara i mozesz dziewczyno na uszach stanac i cała rodzinke tu do pomocy zrywać nic ci to nie da. Broniąc zboczeńców koscielnych stawiasz sie w jednym szeregu. Chwalić się okładką tego papieru do dupy tylko sie kompromitujesz.

Inny:

Chciałoby się powiedzieć taka ładna a taka głupia. Ok, jesteś za pis i kłamstwem, ale miej trochę oleju w głowie dziecko drogie.

Albo:

POWIEDZ CZY TY NAPRAWDE POPIERASZ PEDOFILA W SUTANNACH, BO KATOLICKI KLER TO NAJWIEKSZA W SWIECIE ORGANIZACJA ZORGANIZOWANEJ PEDOFILII

Sportsmenka zareagowała pisząc, że jest to jej profil, więc może zamieszczać na nim co tylko chce i kontynuowała dyskusję, w którą włączyła się również – prawdopodobnie – jej siostra, Julia:

Cicho dziewucho wstretna to jestes Ty skoro.oceniasz.innych poglądy i dziewucho zapamietaj jedno ze pedofilów wsród środowiska lgbt jest masa ile historii jest par gejowskich ktore brutalnie molestuja dzieci. O tym sie nie mówi ale.niestety prawda i tak w oczy kole. Czlowiek jest człowiekiem i tylko Pan Bóg tam na górze nas osądzi – odpisała agresywnej fance.


Przypominamy, że 3 października (środa) - w najbliższym numerze "Gazety Polskiej" - znajdą Państwo plakat z okładką, która zrobiła taką furorę w internecie i wywołała tyle negatywnych reakcji wśród zajadłych antyklerykałów

 

Źródło: niezalezna.pl

#Zofia Klepacka #Gazeta Polska #Kler

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo