11 kwietnia, podkomisja ds. ponownego zbadania wypadku lotniczego pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 r. zaprezentowała raport techniczny dotyczący przyczyn tej tragicznej katastrofy, w której śmierć poniosło 96 osób, w tym prezydent RP, prof. Lech Kaczyński wraz z małżonką, przedstawiciele najwyższych władz państwowych, kościelnych i wojskowych.

Dokument zawiera opis wnikliwych badań specjalistów, które wskazują wyraźnie na to, że do rozpadu rządowego Tu-154M doszło na skutek dwóch eksplozji.

Niedawno na naszych łamach publikowaliśmy pełną treść raportu technicznego podkomisji smoleńskiej w języku polskim, ale szczególnie ważne jest, by o prawdzie o katastrofie smoleńskiej dowiedziała się opinia międzynarodowa.

Dlatego zachęcamy naszych Czytelników, by udostępniali w mediach społecznościowych anglojęzyczną wersję raportu podkomisji pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza. Poniżej zamieszczamy tekst wraz z linkami do raportu (oraz jego podsumowania w języku angielskim), który mogą Państwo rozpowszechniać w social media oraz rozsyłać do eurodeputowanych z PE.

New facts regarding the crash of the TU-154M No. 101.

The Polish Air Force aircraft TU-154M with the President of Poland Lech Kaczyński was destroyed in the air as a result of several explosions. 

See the newest official report!
http://niezalezna.pl/data/TECHNICAL_REPORT.pdf

Here is the summary of the report:
http://niezalezna.pl/data/EXECUTIVE_SUMMARY_OF_THE_TECHNICAL_REPORT.pdf

Zachęcamy również do tego, by rozsyłali Państwo powyższy komunikat do europosłów. Poniżej podajemy listę adresów e-mailowych deputowanych do Parlamentu Europejskiego:

Paczki po 50 adresów z treścią listu do wklejenia:

Wyślij - część 1
Wyślij - część 2
Wyślij - część 3
Wyślij - część 4
Wyślij - część 5
Wyślij - część 6
Wyślij - część 7
Wyślij - część 8
Wyślij - część 9
Wyślij - część 10
Wyślij - część 11
Wyślij - część 12
Wyślij - część 13
Wyślij - część 14
Wyślij - część 15

Jeśli twoja przeglądarka otwiera długie zapytania, możesz spróbować wysłać do wszystkich na raz:

Wyślij do wszystkich - link otworzy domyślnego klienta poczty w Twoim systemie

Zachęcamy również do tego, by rozsyłali Państwo powyższy komunikat do zagranicznych mediów.

LISTĘ REDAKCJI MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ: UDOSTĘPNIJ raport o katastrofie smoleńskiej! Wyślij maile do europosłów i mediów! NASZA AKCJA

Ponieważ cały czas aktualizujemy listę adresatów tych komunikatów, apelujemy o wpisywanie w komentarzach pod tekstem adresów e-mailowych do redakcji zagranicznych mediów, a także przesyłanie im treści specjalnie przygotowanego komunikatu. Docierajmy do tych mediów z prawdą o Smoleńsku.