niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 maja 2017

Śmierć Magdaleny Żuk i układ wrocławski. Sprawę prześwietla ABW

Dodano: 17.05.2017 [09:00]
Śmierć Magdaleny Żuk i układ wrocławski. Sprawę prześwietla ABW - niezalezna.pl
foto: YouTube
Nocne kluby, w których bywają prominentni politycy Platformy Obywatelskiej, narkotyki, duże pieniądze, handel ludźmi pod pozorem pracy hostess, tajemnicza śmierć młodej dziewczyny w Karpaczu – to tylko niektóre wątki pojawiające się w sprawie Magdaleny Żuk, która tragicznie zginęła w Egipcie. Teraz zarówno jej najbliższych znajomych, jak i całe środowisko prześwietla specjalnie powołany zespół złożony m.in. z oficerów Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Centralnego Biura Śledczego Policji - pisze w najnowszym numerze "Gazeta Polska".

Po co Magdalena Żuk naprawdę pojechała do Egiptu i dlaczego jej zachowanie po przylocie diametralnie się zmieniło? – to dwie najważniejsze kwestie, z jakimi muszą zmierzyć się śledczy wyjaśniający tę tragiczną historię. 

W sprawę zaangażowała się Prokuratura Krajowa – nad wyjaśnieniem okoliczności śmierci Magdaleny Żuk pracuje specjalny zespół, w skład którego wchodzą m.in. oficerowie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Centralnego Biura Śledczego Policji. Jak "Gazecie Polskiej" mówi jedna z osób pracujących nad sprawą – chodzi przede wszystkim o prześwietlenie całego środowiska Magdaleny Żuk: jej bliskich i dalszych znajomych, kontakty służbowe, rozmowy i ostatnie wyjazdy za granicę. Pod uwagę brana jest międzynarodowa grupa przestępcza handlująca ludźmi, narkotykami, zajmująca się przemytnictwem i sutenerstwem.

"Gazeta Polska" dodaje, że na niektórych stronach internetowych znajdują się oferty pracy w Egipcie dla hostess, animatorów i opiekunek z Polski. Z ogłoszeń trudno wywnioskować, o jaki charakter pracy dokładnie chodzi. Często dotyczą one regionu, do którego pojechała Magdalena Żuk.

Wśród informacji sprawdzanych przez śledczych pojawia się także wątek znanych wrocławskich klubów nocnych, do których oprócz bogatych obcokrajowców przychodzą także politycy i biznesmeni ze środowiska Platformy Obywatelskiej. Jak mówią rozmówcy "Gazety Polskiej", we wrocławskich klubach nocnych takich jak Grey czy Cherry widywani są np. były senator Tomasz Misiak z PO i Tomasz Hanczarek, radny miejski z Nowoczesnej. A to właśnie media sprzyjające PO lansowały pogląd, że Magdalena Żuk zwyczajnie zwariowała, choć jak relacjonuje rodzina, nigdy wcześniej nie miała zaburzeń. – Chcielibyśmy, żeby ludzie przestali robić z niej psychicznie chorą. Nigdy nie zachowywała się w taki sposób, jak to widzieliśmy na filmie – powiedziała TVP Info siostra Magdy Żuk.

O tragicznym zdarzeniu w Egipcie i jednym z wrocławskich klubów nocnych mówił na antenie Telewizji Republika publicysta Witold Gadowski. – Przez kilka dni śledziłem informacje na ten temat i myślałem, że jest to nieszczęśliwe zdarzenie. Otrzymałem jednak – z wiarygodnych źródeł – wiadomość, że towarzystwo tej pani, podobnie jak ona sama, jest związane z nocnym klubem wrocławskim, bardzo rozwiązłym. Taka młoda śmietanka Wrocławia, i nie tylko – wyjaśnił Witold Gadowski. Napisał też na Twitterze:

„Uuu, sprawa pani Magdy Żuk zahacza o klub >>Grey<<. Proszę o info, sprawa jest poważniejsza, niż się wydawało. Politycy, islamiści, Wrocław...”.


Ekskluzywne kluby nocne we Wrocławiu chwalą się na swoich stronach internetowych „dyskrecją” i specjalnymi VIProomami, w których można poczuć się „komfortowo”, umieszczane są też zdjęcia atrakcyjnych, skąpo ubranych hostess. W niektórych takich pokojach w łazienkach, oprócz toalet, są także prysznice. Część wrocławskich klubów nocnych należy do grupy tych samych właścicieli, którzy oficjalnie nie występują w aktach KRS i w ewidencji działalności gospodarczej. Wiadomo o nich tyle, że swoje pierwsze nielegalne interesy otwierali we Wrocławiu jeszcze w latach 90. Kluby przeznaczone są dla bogatych klientów – szczególnie mile widziani są goście z zagranicy. Także pochodzenia arabskiego. Można w nich również zobaczyć wyjątkowe „taneczno-artystyczne” show.

Sprawę powierzono Prokuraturze Okręgowej w Jeleniej Górze. Jej przedstawiciel wraz z biegłym z zakresu medycyny sądowej poleciał do Egiptu. Wstępnie przyjęta przez prokuraturę kwalifikacja prawna czynu stanowiącego podstawę wszczęcia śledztwa w tej sprawie to zabójstwo, ale w zależności od poczynionych ustaleń może ona ulec zmianie.

Nadzór zwierzchni nad śledztwem w sprawie Magdaleny Żuk objęła także Prokuratura Regionalna we Wrocławiu. Jej szef, Piotr Kowalczyk, w rozmowie z „Gazetą Polską” powiedział, że wszystkie poruszane okoliczności, także te medialne, będą bardzo dokładnie sprawdzane przez doświadczonych śledczych. Na analizę toksykologiczną, która ma być przeprowadzona z próbek krwi Magdaleny Żuk pobranych w Egipcie, trzeba będzie jeszcze poczekać. W tej chwili prokuratorzy dysponują wynikami sekcji związanymi z obrażeniami ciała.

Ponadto na prośbę ministra Zbigniewa Ziobry prokurator generalny Egiptu Nabil Ahmed Sadek objął osobistym nadzorem postępowanie w sprawie śmierci Magdaleny Żuk, które prowadzą także śledczy w Egipcie. 

Więcej w najnowszym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska".Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Proceder handlu ludzmi i narkotykami nie moze byc tolerowany i praktykowany.Nalezy proceder bojkotowac,likwidowac,karac.Nie moze byc tak,ze ukl POstkomunistyczny jest chroniony,to by ozn ,ze ukl stoi ponad prawem bo system kryje.Taka"lagodzaca okolicznosc"lub taryfa ulgowa to nic innego jak skorumpowanie i korupcja,kt pustoszy spolecznosc.Polska zachowuje pluralizm,ale w wypadku bezkarnego ukl POstkomuszego(POniemicko-ruski kon trojanski,PSLoszusci,ludowcy tylko z nazwy,zydokomuna i tym POdobne twory)wydaje sie sluszne,uzasadnione,ze ukl powinien byc zdelegalizowany jako antypolski,antykatolicki,strukturalnie wywodzacy sie z monopolu PRL!Nierzad ukl POstkomuny byl patologicznje represyjny,wewnetrznie wrogi,aferalny,okrutny,zdradziecki,o zgrozo bezkarny!POlitruki,lewackie liberaly aferaly celowo zrujnowali kraj,doprowadzili niemal do kleski!Bolkotuskolandia to"Biala flaga"!Za Bolkotuskolandii wyzyskiwaczy narod jest w mniejszym lub wiekszym stopniu"ubezwlasnowolniony,ujarzmiony jak w matni"!Znam ja rzekome dobrodziejstwa guru Bolkotuskolandii,a poniewaz komunisci,POkomunisci sa faktycznie niereformowalni to nalezaloby delikwentow metodycznie unieszkodliwiac.ZbHerbert mial racje krytykujac,demaskujac oblicza zaklamania ukl POkomuny w Polsce!Jako bystry obserwator rzeczywistosci pisze gdyz dostrzegam jakas analogie i zalezy mi na dobru Polski oraz jestem calkowicie rozczarowana zdradziecka Bolkotuskolandia!Jako Polka i chrzescijanka wyrazam protest przeciwko probom islamizacji kraju i Europy.Islam jest ryzykiem,zagrozeniem dla stabilnosci Europy!Europejscy liderzy jak bezwolne marionetki w letargu,oczadzeni,zamroczeni jak w transie lewacka ideologia miedzynarodowki na Bis?!Dekadentyzm.Rozpatrujac kwestie,da sie zauwazyc,ze zamachy terrorystyczne sa"symptomatyczne"i skierowane przeciwko chrzescijanstwu,wspolnocie narodow i cywilizacji zachodniej,europejskiej.Niedawno byla rocznica objawien fatimskich oraz zamachu na Papieza.
Moje przemyslenia.Credo pontyfikatu sw.Jana PawlaII bylo:Otworzyc drzwi Chrystusowi(nie islamowi),oredzie Milosierdzia Bozego(mysl przewodnia),zawierzenie maryjne(Totus Tuus)."Dwa pluca Kosciola"(kosciol wschodni prawoslawny i zachodni chrzescijanski,rzymsko katolicki)"Kijow jest Jerozolima wschodniej Slowianszczyzny,a Dniepr jest jej Jordanem".Dialog ekumeniczny byl realizowany w dobrej wierze(w duchu pojednania),a Papiez nie mogl przewidziec wydarzen z przyszlosci.Uwazam,ze misja pontyfikatu Papieza Pielgrzyma zostala dobrze wypelniona.

Przypada rocznica stracenia rtm.Witolda Pileckiego!Czesc i chwala Bohaterom.Imperatyw czlowieczenstwa przejawia sie wlasnie w postawach Wykletych i Niezlomnych.Gen."Gryf"chcialbym otworzyc oczy i miec poczucie,ze Polska jest wolnym krajem.Ja tez.
Co komunisci uczynili z Polski!?Jaki jest poziom umyslowy i moralny?!Horror!Fanatyzm,perfidia,Hipokryzja,prowokacja,rewanz,dywersja!Niestety doswiadczylam co to fanatyzm pewnych pazernych,zaborczych sitw i klik.Jestem temu zdecydowanie przeciwna a krzywdzacym insynuacjom bede sie przeciwstawiac.Tam gdzie wystepuje fanatyzm,hipokryzja,"inkwizycja"tam nie ma racjonalnych argumentow tylko uprzedzenia,obludna negatywna stygmatyzacja i propaganda!Jako przymusowa"ofiara systemu komunizmu,POstkomunizmu oraz czystek etnicznych"od dawien dawna domagam sie kategorycznego,definitywnego zlikwidowania komunizmu tudziez POstkomunizmu w Polsce!Oczyszczenia atmosfery spolecznej z wplywu guru"Bolkotuskolandii i resortowych zlotych dzieci"! Ciagle domagam sie definitywnego rozliczenia ukladu POstkomunistycznego,pociagania do odpowiedzialnosci,karnosci.Polska nie moze byc permanentnie wiklana w patologiczne"uzaleznienia od ukladu POkomunistycznego"!Uklad zainstalowany w slawetnym 89`ma na koncie same patologie typu:dwa Nielegalnie obalone demokratyczne rzady,JOlszewskiego i JKaczynskiego oraz Smolensk!!Bezkarny uklad POstkomunistyczny,BolkowePRLBis to zniewolenie,zakamuflowana ciaglosc rezimu,hanba narzucona przez zdrajcow ciemiezonej Polsce!Zdrajcy infamii nie unikna.Reprezentanci"lze elit"sa zdemoralizowani,zdeprawowani,zdegenerowani,wyzuci z zwyklej przyzwoitosci i ludzkich odruchow humanitaryzmu,nepotyzm,cynizm,oportunizm,dyletanctwo,ignorancja,nawet prymitywna mentalnosc komunistow,POstkomunistow jest destrukcyjna dla polskosci,zaweza horyzonty,ogranicza lub uniemozliwia percepcje swiatopogladow!Na Polsce msci sie to,ze nie dokonano dekomunizacji,ktora jest koniecznoscia nieodwolalna podobnie jak ostracyzm wobec realnie skompromitowanych,korupcjogennych osobnikow z oddzialywania na przestrzen publiczna.Antywartosci musza byc na cenzurowanym i podlegac kontroli spolecznej.POsktomunistyczne Eldorado nie jest"standardem"wlasciwym dla Polski,to pewne.Tzw.resorty silowe musza byc solidnie zdekomunizowane,odpluskwione,"transparentne"by swiecic przykladem polskiej swietnosci.Perspektywy dla Polakow musza byc zapewnione gdyz to perspektywiczny,progresywny narod,ktory pozytywnie,optymistycznie wykazal sie w dziejach.

Przeraza mnie skala patologii ukladu POstkomunistycznego,co widac na antyprzykladzie ukladu wroclawskiego ale nie tylko!Fanatyzm,perfidia w wykorzystywaniu Polakow!Zapewne obce jest tym guru...katolickie powiedzenie:"Nie czyn drugiemu co tobie niemile"!Perfidia swiatka przestepczego!Bardzo skomplikowana,zagmatwana,zafani sobie wiele trudu zeby mataczyc i kreowac"alibi"...Niemal enigmatyczna sprawa,ktora musi zostac wyjasniona przez uczciwych Polakow.Noktowizor ma plus za zaangazowanie.Wypowiedz internauty"barnaby"z dn.14 odnosnie komentarza di artykulu pt."Wazny glos ws.smierci Magdaleny Zuk.Tej sprawy niemozna zamiesc pod dywan"."Barnaba"rowniez wskazuje na"profesjonalna,wyrachowana,przygotowana uprzednio sesje video nagrania"...Wiele nalezy w tej sprawie zweryfikowac.Przeslanki,hipotezy rozpatrzec.Opor oraz meczenska smierc tej Dzielnej Kobiety jest dla nas bodzcem,motywacja do realnej naprawy sytuacji w kraju.

Nagranie video rozmowy Markusa i Mahmuda wykonanej przy użyciu messengera zawiera wiele ukrytych danych,które można odsłonić. Użycie komunikatora zamiast zwykłego najprostszego połączenia telefonicznego wymaga przygotowań. Rozmówcy muszą znać numery swoich telefonów, numery IP komputerów, muszą się umówić co do wyboru komunikatora,serwera i czasu połączenia, muszą zainstalować aplikacje messengera w swoich aparatach, muszą ujawnić sobie swoje loginy, muszą otworzyć sesję video rozmowy wymieniając się hasłem uwierzytelniajacym.To wszystko mogą wykonać wcześniej ale hasło uwierzytelniajacym musi być potwierdzone przynajmniej raz. Co ciekawe w tle słychać komendę "Haslo". Moźliwe, że do tej rozmowy chciał włączyć się Złoty i dlatego pytał lub był pytany o hasło do połączenia telekonferencyjnego. A więc nie była to spontaniczna rozmowa,spontaniczne nagranie ale starannie przygotowany sposób komunikacji. Niektóre komunikatory umożliwiają szyfrowanie transmisji, ale i na to są odpowiednie deszyfratory znane policji cybernetycznej.
Odnośnie tzw "sztuczek" na jakie skarżyła się Magda,mógł to być np aparat zadający ból a nawet paralizator zainstalowany w jej ciele i odpalany pilotem.Tlumaczyloby to jej zachowanie i nieudaną ucieczkę ze "szpitalnej mordowni"oraz dziwne gestykulacje jej oprawców widoczne na filmie z "szpitala".

Podać dalej...
Przestańcie jeździć do Egiptu !!!!!
Dla arabów jesteśmy niewiernymi z których chcą tylko wydoić kasę.
Jest wiele pięknych europejskich, bezpiecznych krajów w których słońca i błękitu morza nie brakuje.
Przesyłam filmy Dawida Ozdoby oraz rozsądny komentarz jego koleżanki których życie było również zagrożone w kontekście tragedii Magdaleny
https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...

Dziewczyny, otwórzcie oczy. Śmierć Magdy pokazuje wam, że musicie być mądre i myślące. Po coś ta śmierć była, może którąś z Was uratuje!

Mówi Pani do siebie? Czy już jest Pani wystarczająco mądra i myśląca, że już Pani nic nie grozi?

Bardzo, ale to bardzo współczuję rodzicom Madzi, bo sama mam dwie dorosłe córki i nie wyobrażam sobie oglądać takich filmów z udziałem własnego dziecka. O tyle czuję się bezpiecznie, że moje dzieci nie prowadzą nocnego życia - siedzą w domu. Ta śmierć Madzi jest ohydna i niepotrzebna ale jest. Uważam, że nic nie dzieje się bez sensu, po pierwsze - mam nadzieję, że te kluby przestaną istnieć, a po drugie - dziewczyny szukające wrażeń, lub naiwne wyciągną z tej tragedii wnioski. Madzia na pewno nie była rozwiązłą dziewczyną, bo nie zgodziła się na oferty, z jakimi zetknęła się w Egipcie.

Te wszystkie działania które obecnie robione są w tej sprawie są dowodem na to że nareszcie Państwo Polskie Działa , działa skutecznie a nie teoretycznie jeśli o tą dziedzinę chodzi czyli w tym wypadku walka ze zorganizowaną przestępczością w Polsce i poza nią.Wszystkie te działania jak wszyscy wiedzą nadzorują generalnie dwie osoby Pan Minister Prokurator Generalny Z.ZIOBRO i Pan Minister Koordynator Służb Specjalnych M. Kamiński wraz z szefami służb Panem Ernestem Bejdą i Panem Piotrem Pogonowskim oczywiście od strony Policji Pan Minister szef MSW M.BŁASZCZAK.Z tego co widać a można i przekornie powiedzieć z tego co nie widać ten zespół działa bardzo profesjonalnie i tak jak oczekuje każdy z nasz obywateli Polskich że by tak trudna operacja była prowadzona.
Co dotyczy samej sprawy to od początku jeśli ktoś jest osoba rozumną to wiedział że to jest mało prawdopodobne że Magda na wczasy do Egiptu pojechała by popełnić samobójstwo ..Samobójstwo można popełnić w we własnym mieszkaniu i takich przypadków jest dużo ale na wczasach...? to ja pierwszy raz słyszę oczywiście w takich okolicznościach jak już są znane wszystkim od ponad 2-tygodni.

9. I ciekawe, czy można sprawdzić ILU POLAKÓW ZGINĘŁO w przeciągu ostatnich lat w Egipcie? Czy ginął czasem ktoś inną śmiercią niż samobójczą i czy zdarzało się, że stary dziadek targnął się na swoje życie czy raczej tylko młode niebieskookie kobiety? Mam nadzieję, że ROZWIKŁAMY KIEDYŚ TĘ ZAGADKĘ! Pozdrawiam!

8. Dziś w Polsce taki lekarz jak psychiatra nam nie potrzebny, bo nie można z niego na luzie skorzystać. Pójdziesz raz poprosić o poradę a już „mają twoją dokumentację LECZENIA PSYCHIATRYCZNEGO”. Jak ostatecznie uczynią dziewczynę WARIATKĄ, a dla jakiegoś polskiego turysty nie będzie to żadną przeszkodą, by jechać tam i wzbogacać te arabskie kieszenie TO ZDRAJCA!

Dla muzelstwa zabic kobiete to nie jest grzechem, w NRF rocznie jest mordowanych przez rodzinę 30 do 50 muzułmanek, które popelnily srtraszne zbrodnie np. nie chcą nosić szmaty na głowie czy odmówiły wyjścia za maź korespondencyjnie z kandydatem lat 43 który dostał przyrzeczenie jej ojca, ze ona lat 22 go poślubi, a ona nie chce jechać do jakiegoś Pakistanu itd. Mordują przeważnie bracia czy inni z rodziny. Muzele to dzicz nie pasująca do żadnej cywilizacji. Można o tym przeczytać w portalu o rytualnych mordach w NRF i na świecie.

7. Szkoda tylko, że takie SŁABE ODDZIAŁYWANIE mają polscy śledczy na sposób badania sprawy w Egipcie. Pamiętam jak znajomy Egipcjanin (dodam, że nawet z tych wykształconych /nie że jakiś tam prymitywny dzikus), mieszkający paręnaście lat w Polsce, zareagował kiedyś na moją wzmiankę o tamtejszej policji .. –machnął ręką i powiedział: „Ehh, .. na policję to ty tam nie masz co liczyć”. Myślę sobie, że rodowity mieszkaniec wie chyba najlepiej. Świat arabski tak samo jak w specyficzny sposób handluje tak samo w specyficzny sposób (ponoć) wszystkie sprawy załatwia. Najlepiej bez formalności przy herbacie. Tam każdy kogoś zna, wszyscy są jakoś z sobą powiązani. Nie wszyscy są zapewne źli, ale nikt nie dopuści do tego, aby ta sieć się spruła. PRZESŁUCHANIE REZYDENTA POWINNO SIĘ ODBYĆ W OBECNOŚCI POLSKIEGO ŚWIADKA, ŻEBY WIDZIAŁ NATYCHMIASTOWO REAKCJĘ a nie w formie przesłanych pytań, na które nie wiadomo kto i w jakim czasie będzie udzielał odpowiedzi! Jeśli NIE BĘDZIE TAM POLAKA –STRACONE!

Magdalena Żuk i dlaczego detektywowi pociekło po majtach?
https://www.youtube.com/watch?...

6. A ci nieprofesjonalni dziennikarze (NIEKTÓRZY) na ostatniej konferencji to tak głupio te pytania zadawali .. jak gówniarze. Zamiast skupiać się na i ISTOCIE problemu, łapali ciągle za słówka i usiłowali za wszelką cenę wykazać jakąś nieudolność w prowadzeniu śledztwa. PRZECIEŻ LOGICZNE, że innej opinii niż na temat obrażeń mechanicznych to nie można tak szybko uzyskać. Z JAKICH MEDIÓW był ten co tak mrugał?? Albo ktoś kto czytał te groźby u Markusa? Jakoś dziwnie SUGEROWALI NIEWIARYGODNOŚĆ INTERNETOWEGO ŹRÓDŁA!? A na jakiej podstawie sami zadawali pytania? Jak wiarygodne są media, które sami reprezentują??? Może to nie byli nawet dziennikarze, bo jak tak to lipa straszna –Z PREZENCJI 2 "Z DWOMA”. Nawet jeśli śledczy zbadają więcej wątków niż potrzeba, CO W TYM ZŁEGO? Po co od razu z takim RYJEM do nich wyskakiwać?

1.Po co Magdalena Żuk naprawdę pojechała do Egiptu?
2.dlaczego jej zachowanie po przylocie diametralnie się zmieniło?
ad.1 Pojechała do dobrze płatnej pracy absolutnie nie związanej z sexem.
ad.2 Po przyjeździe została napojona drinkami z flakka na koszt "gościnnych" arabów i została wielokrotnie zgwałcona i powiedziano jej co ma robić i , że nie opuści Egiptu bez ich pozwolenia i następnego dnia znowu jej dano flakka, bo dalej sie stawiała i trzeba było jej "dać k...sa" jak to powiedział ten bandyta rezydent tych biur podróży, czyli dalej ja ujeżdżać.

5. Nie oskarżając wcale Markusa ani jego kolegów, się tylko pytam: DLACZEGO ów Michał R. powiedział do Markusa: „NIE WYCIĄGAJ OD NIEJ, BO (w domyśle PRZECIEŻ) MAGRYWAM WSZYTKO” skoro jak tłumaczy chodziło mu o: „Nie wyciągaj od niej, BO ZOSTANIE ZROZUMIANA”?? I jakiej pojemności był ten filmik? Że by się nigdzie nie zmieścił.. I dlaczego zamiast na prywatnym dysku „ZABEZPIECZONO” go umieszczając w Internecie??? I PRZED KIM I PRZED CZYM go "zabezpieczano? Skoro chodziło tylko o „zabezpieczenie” to dlaczego nie zostawiona została wersja pierwotnie wrzucona tylko z uciętym „TAM SIĘ COŚ ODJEBA ..”? Przecież to nie miało być dla publiki??? ?? Czy jakiś specjalista OD DŹWIĘKÓW potrafiłby przyciszyć jakoś głos Markusa a pogłośnić tło? Bo tam rzeczywiście oprócz arabskich słychać SŁOWA POLSKIE! Np. 5:54 „Zaraz wejdzie cały” 6:00 „Nie oglądałeś tego?” 6:01 „Co ty tutaj mi przysłałeś” !!

Być może jest trochę inaczej: 1. Być może Michał R. powiedział do Markusa nie: „Nie wyciągaj od niej, bo WYKUMA wszystko” 2. 6:01 Być może: „TO ty MI JĄ tutaj przysłałeś” no i jak słusznie wyłapał inny człowiek, rzeczywiście: 12:43 klapsy i „Aaa ..za stosunek”.

Tak to jest jak ktoś bez mamony, za pieniądze pożyczone od ojca i matki "jedzie sobie na "wczasy" i to to tych dzikusów muzelskich, kto szuka guza u tych w jakiś Egiptach, to i go znajdzie, wierząc w to, ze czeka tam na nią praca. Jaka praca? bez jezyka? przy opieke starszych pań? Ale za granicami PL ciagle w gazetach uświadamiają naiwne kandydatki do Salonów Masażu w Afryce.
Oczywiście chodzi o masaż skroni.

4. Zastanawiające jest tylko, DLACZEGO NIE PISNĘŁA choćby kobiecie w szpitalu, że ktoś ją tam skrzywdził? (Chociaż kto wie, czy nie pisnęła .. tego MONITORINGU SPRZED SZPITALNEGO POKOJU przed śmiercią też jakoś dziwnym trafem akurat nie ma.) Dlaczego nie dawała się (rzekomo) zbadać? A propo’ s badań to .. a na lotnisku to chyba musi być JAKIŚ PROTOKÓŁ spisany z takiego zdarzenia jak to, że ktoś zapłacił za bilet samolotu a lekarz nie wpuścił go na pokład? ???

Witam , wiadomo juz dlaczego Markus w 8 minucie rozmowy z Magda zakrywa kamerke swoja i Magda w tym momencie zalamuje sie jeszcze bardziej ? I czy Omar abi issa zostal moze jakos przesluchany czy sprawdzony bo z tego co widze wyjechal sobie do dubaju .

3. „Czy ktoś cię tam skrzywdził?” –pyta Markus. Odpowiada Magda 2x: „TAK”. „Co ci zrobili?” „JAK MAM CI POWIEDZIEĆ? PRZECIEŻ ONI TRZYMAJĄ" (TEL!!). „Kto cie skrzywdził?” „EMM”. A po chwili: „MAGDA, A MYŚLAŁEM ŻEE ..” –przypomniał się Rezydent. Dla tych, co mają leniwie wysnuty pogląd (jak pewien jasnowidz ..), że niby „PO CO miałby się Rezydent wszędzie tak angażować, będąc w to uwikłanym?” Odpowiem: najwyraźniej na wstępie już poszło im coś nie tak i musieli BRNĄĆ W TO DALEJ. Przecież Magda NIE MOGŁA TEGO PRZEŻYĆ i tak zwyczajnie wrócić sobie po prostu do domu. ZBYT DUŻO WIEDZIAŁA. Może po prostu miała za mało prochów a za dużą świadomość tego co się wokół niej działo ..

2. Cały zwłaszcza powiązany z turystyką Egipt (jak również wielu nie przejętych prawdziwie tragedią polskich „specjalistów”, wypowiadających się w mediach) przechyla się do wersji z brakiem udziału osób trzecich. Stwierdzają depresję: „Są świadkowie, parę razy próbowała popełnić samobójstwo –NIE CHCIAŁA ŻYĆ”. Sama Magda mówi na video rozmowie jednak coś zupełnie przeciwnego: (POMÓŻ!) "ZABIERZ MNIE, BO ONI TU MAJĄ TAKIE SZTUCZKI, ŻE .." (BEZ POMOCY) "NIE WRÓCĘ.” Pewnie oprócz tego co już doświadczyła, wiedziała jak wielką sieć oni tam wszyscy tworzą i wiedziała co ją może dalej czekać. Może „skok” był tą jedyną ucieczką od kontynuacji dotychczasowego piekła.

1. Drodzy Rodacy, a powiedzcie: A PO JAKI CHH .. ????? Rezydent chciał, aby Magda rozmawiała z Markusem NA GŁOŚNOMÓWIĄCYM?? Powiedzcie, czy nie bolała by Was ręka tak długo komuś do twarzy ten tel. trzymać?? Przecież ten film trwa 15 min!!! Co przeszkadzało????? by zwyczajnie jej tel. podać??? (Zamiast dokładnie się rozmowie przy słuchiwać i straszyć swą arabską gębą!) Że niby co? NIE CHCIAŁA GADAĆ / Nie chciała kontaktu? WIDAĆ, ŻE JAKBY MOGŁA, TO BY WSKOCZYŁA DO TEGO TEL! Rezydent mówił o ZNISZCZENIACH jakie spowodowała Magda w aucie, na jego ciele –i to tak bez powodu? .. Nie na wszystkich tak reagowała: Markusowi odp. że mu UFA i go KOCHA.

I tu nauka jest dla "żuka", żeby nie przyjmować żadnych "fundowanych" pokarmów czy tych "drinków", bo araby i tak nie pija alkoholi. I następne, "kobieta pijana to znaczy sprzedana". Gdyby piła wodę z kranu, to by nie była zamroczona i bezbronna, a tak to ja dwa araby wzięli na "Ujeżdżalnię", co nawet obudziło to niemieckie małżeństwo w pobliskim pokoju, które odważnie poszlo walic w jej drzwi, które pozostały zamknięte, ale hałas ustał.

Pija ,pija.Jedz do Emiratow a zobaczysz jak zaopatruja sie w alkohol i to polskiego pochodzenia ,ktory jest w wielkim wyborze u nich.
Biedniejsi z podobnych krajow pija pod nakryciem koca zeby ich Allach nie widzial,tak zachowuja sie studenci w roznych krajach.

do wody też można czegoś dosypać. Rada: nigdy nie zadawać się z szemranym towarzystwem, nie przyjmować nielegalnych/niemoralnych propozycji i jak najdalej od Arabów.

Naprawde zrobiliscie sobie okladke na tragedii tej dziewczyny??? NIE KUPIE was juz chyba nigdy! Generalnie cały szacunek jaki miałem do środowiska GP mocno ucierpiał w tym momencie. :((

nie kupisz Ty kupię Ja i tyle na ten temat

szacunek?,rowniez do normalnej wyksztalconej,urodziwej Polki,ktorej wszyscy normalni ludzie wspolczuja,zasluzyla sobie na tak piekna okladke w Gazecie Polskiej zaznaczam Polskiej przez duze P.nie chce wiedziec kim jestes ale wiem iz twoje serce to zwykla zimna blacha,sam to pokazujesz a moze duza sprzedaz wzbudza u ciebie ogromny bol?Moja znajoma kupila tez dla mnie to wydanie abym miala wdziecznosc iz Gazeta Polska jest dla wszystkich Polakow kupuj sobie prase kolorowa i zachwycaj sie sztuczna naciagnieta fotka ,aktorki amerykanskiej lub piosenkarki,skoro nie rozmiesz ideii-naszej GAZETY POLSKIEJ-ktorej z calego serca dziekuje.,iz zrobiliscie piekny prezent,dla wszystkich ktorzy okazali prawdziwa troske i ogromne wspolczucie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl