niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

​Znakomite wieści z ulicy Czerskiej! Sprzedaż „Wyborczej” nieustannie spada

Dodano: 19.04.2017 [23:11]
​Znakomite wieści z ulicy Czerskiej! Sprzedaż „Wyborczej” nieustannie spada - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant/Gazeta Polska
W redakcji przy ulicy Czerskiej w Warszawie muszą mieć nietęgie miny. Najpierw główkowali, jak tu zahamować sprzedaż „Gazety Wyborczej”, później wprowadzili zmiany, a następnie z nadzieją czekali na efekty. No i się doczekali – liczba chętnych do kupowania dziennika z miesiąca na miesiąc maleje, maleje i maleje…

Jak podał portal wirtualnemedia.pl, dokonane w październiku 2016 roku zmiany w papierowych wydaniach „Gazety Wyborczej” nie zahamowały spadków jej sprzedaży. Od tego właśnie czasu „GW” ukazuje się w nowej formule wydawniczej, wówczas też nastąpiła zmiana ceny poszczególnych wydań dziennika. Zmiany nastąpiły również w stałych dodatkach dołączanych do dziennika. 

Z jakim efektem? Jak pokazują dane Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowane przez Wirtualne Media, średnia sprzedaż ogółem „Gazety Wyborczej” w pierwszych czterech pełnych miesiącach po zmianach – od listopada 2016 roku do lutego 2017 roku – wynosiła 125 234 egzemplarzy. Czyli w porównaniu do analogicznego okresu z roku poprzedniego wynik ten zmniejszył się o 19,72 proc.

CZYTAJ WIĘCEJ: Sprzedaż „Wyborczej” pikuje. Michnik będzie miał o czym dumać – nie tylko w te święta

Co więcej, z analizy danych sprzedaży „GW” w podziale na dni tygodnia wynika, że spadki nastąpiły w każdym wydaniu. Największą stratę – wynoszącą aż 31,81 proc. – zanotowały wydania wtorkowe, a najmniejszą – piątkowe, których sprzedaż obniżyła się o 8,81 proc. O 29,34 proc. spadła sprzedaż „Gazety Wyborczej” w czwartki, o 23,61 proc. w środy, o 17,37 proc. w poniedziałki, a o 14,04 proc. w soboty.
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Bardzo to po chrześcijańsku śmiać się z cudzego niepowodzenia.

Znajoma z kiosku ,gdzie kupuję gazety,wcale nie bierze ,czeka na to jak Michnik BEDZIE Z------Ł DO PROKURATURY za szczucie i donosy na Polskę,/jej słowa/ale powiedziała prawdę,czekamy na rozliczenie z magdalenkowej zdrady!

Spada i spada,napiszcie jak już nie będzie miała z czego spadać! Ja czytam Gazetę Polską i Warszawską Gazetę. Polecam!

Nie ma się czego dziwić, Polacy mają dość szczucia na PIS i rząd. Dosyć Michnika i antypolskiej narracji. A te teksty o wydaniach internetowych, które przejmują czytelników tradycyjnych gazet, można między bajki włożyć. To co moi drodzy, rok temu nie było gazety.pl?
Przecież w intern. bez wykupienia prenumeraty dostęp do artykułów jest ograniczony. I co, gdzie te kokosy z prenumeraty?

http://www.nonpossumus.pl/ps/Mdr/

1.4
1.6
1.8
1.15

14.12
14.14
14.25
14.26
14.29-31

4.19

Jak żyję już 70lat tylko raz wziąłem GW do reki,po przeczytaniu kilku tytułów wiedziałem co to za chłam.To nie jest gazeta dla Polaka,jedynie tylko piszą po POlsku.W urzędach firmach państwowych muzeach teatrach itp dostarczano tego całe masy,niektórzy z obowiązków musieli to czytać reszta leżała do zwrotu albo pracownicy brali do spalania w domowych piecach CO,wiem bo przez lata żona przywoziła tego całe tony.Tam naprawdę można wyczytać niestworzone rzeczy,niech się bujają z tą gadzinówką.

Jak to po chrześcijańsku cieszyć się z cudzych kłopotów

adam lis- Gdy dealerom dopalaczy spadają obroty to pewnie też jesteś zmartwiony ich kłopotami.

To nie kłopoty, tylko zbliżająca się plajta. Soros już nie pomoże. Chyba, że Putin.

Przecież powszechnie wiadomo, że spada sprzedaż prasy drukowanej. W obecnych czasach większość prasy przenosi się do sieci.

nigdy tego do reki nie wzialem

Kiedyś GWniana nadawała się przynajmniej jako papier toaletowy ( miała grubość książki) a teraz nie dość ,że cienka to ten druk truje i powoduje wypryski na dipie czyli jest toksyczny.

Tymczasem pomimo pompowania pieniędzy podatników sprzedaż GPC spadła o 30%

Kupno tej soroszowej, koszernej gadzinówki to obciach i siara.
Kupują ją tylko niedobitki idiotów wierzących w swojego pobratymca nadredaktorka, brata stalinowskiego oprawcy.

-znakomite będa jak syjonistyczne wydawnictwo zostanie zlikwidowane. Ale na razie nara. Nie podniecać się-niezdrowe..

A ja upatruję spadek sprzedaży tej kloacznej gazety w tym, że coraz więcej na wsiach likwiduje się kible za stodołą, a wtedy nie jest potrzebny papier na gwóźdź - bo tylko na to nadawał się ten szmatławiec ???!!!

Tzn. GW nie3 potrafi znaleźć się na rynku, co tak usilnie radziła innym i to jest efekt ich niedostosowania i kłamliwej propagandy.

No i co to będzie jak upadnie nam najbardziej opiniotwórczy dziennik na całej planecie to kto teraz będzie nam mówił co jest dobre a co złe?

A co wykrzykiwali ci z GW w dniu 13 grudnia 2015 r. podczas demonstracji pod ich siedzibą ?

Kiedy PiS zbuduje PROFESJONALNY portal informacyjny ? inaczej przegra a to by była szkoda ,

Od 7. lat nie czytam GW.
Od 4. lat nie oglądam TVN'u.
I żyję !

Ja od roku nie oglądam publicznej telewizji i też żyję.

Resortowi absolutnie nie ogladaja TVP a tzw. "fakty" łykaja tylko z "Faktów" TVN.

Te łajno z TVN? Smacznego!

... masz rację - gorsze sorty i targowica antypolska nie ogląda TVP !

" Mam tak samo jak Ty..."

Gazeta Wyborcza jej nazwa, kiedys to byla najlepsza gazeta.Ale lewactwo pokazalo jak niszczy sie piekne rzeczy.Przeciez to polska gazeta byla.Dzis zaklamana gazeta.W gazecie klient kupuje informacje,kulture lub dobre i ciekawe publikacje.Nawet byl okres ze ta gazeta kojarzyla sie z Solidarnoscia.Najpierw GW stracila klientow w spoleczenstwie polskim,potem stracila pieniadze z rzadu PO-PSL,z czasem straci pieniadze od Sorosa.Powod jest jeden ,lewactwo nie ma szans w biznesie.Dopoki kradnie lub ma co krasc jakos to sie kreci ale z prawdziwa rzeczywistoscia rynkowa przegrywa.To nie tylko dotyczy GW ale innych firm ktore lewactwo przejelo.Takze GW i firmy lewackie czeka bankructwo.Bo gospodarka rynkowa czyli kapitalistyczna jest normalna i wozek w ktorym kola ukradzione a reszta jakos poskladana dlugo nie najedzie.Irek

Radość zdecydowanie przedwczesna.Wystarczy popatrzeć jak wzrasta liczba płatnych subskrypcji internetowej wersji ,,Wyborczej".

maly to sukces jezeli w tym samym czasie oddaje sie panstwowa telewizje zpowrotem totalnej opozycji.Kurski prowadzi krecia robote i w sposob zawaluowany ,powoli zmienia narracje telewizji i wymowe audycji;przy ogolnym toku inforcji wpada zawsze maly rodzynek manipulacji ktory diametralnie wplywa na ogolne odczucie . Przykladowo przetac wystarczy naglowki internetowego wydana tvp. PIS mimo ze duzo juz zrobil dobrego dla Polski i polakow jest na najlepszej drodze do przegrania wyborow bo lkcewazy media i oddaje pole .

No tak - ale rankiem gdy przywożą do kiosku prasę to wyborczej jest stos, wczoraj na powitaniu ryżego volksdojcza też był tłum - czyli żydobolszewicka i pruska propaganda prowadzona już przez 27 lat nieodwracalne zmiany w mózgach tubylczych gojów wprowadziła. Wczoraj żółty tulipan był obowiązkowym dodatkiem do stroju wszelkiej maści agentów i ogłupieńców - tych z gw i nie tylko z gw.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl