niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Brunon K. z mniejszym wymiarem kary

Dodano: 19.04.2017 [10:12]
Brunon K. z mniejszym wymiarem kary - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Sąd Apelacyjny w Krakowie obniżył karę dla Brunona Kwietnia z 13 do 9 lat pozbawienia wolności za przygotowywanie zamachu terrorystycznego na Sejm.

O uchylenie wyroku i ponowny proces wnosili obrońcy oskarżonego, którzy wskazywali m.in. na rażąco wysoki wymiar kary. O oddalenie apelacji obrońców wnosił prokurator wskazując, że są one bezzasadne i nie zasługują na uwzględnienie.

Sąd Apelacyjny nie uwzględnił zarzutów proceduralnych obrony dotyczących prawidłowości procesu. Uznał, że proces był rzetelny. Dokonał jednak zmiany w zakresie części zarzutów i zmniejszył karę do 9 lat pozbawienia wolności. Sąd m.in. częściowo przychylił się m.in. do oceny prawno-karnej i część czynów potraktował jako jedno przestępstwo.

W grudniu 2015 r. krakowski sąd uznał Brunona Kwietnia za winnego przygotowywania zamachu terrorystycznego na konstytucyjne organa RP, usiłowania nakłaniania dwóch studentów do przeprowadzenia takiego zamachu oraz nielegalnego posiadania broni i handel nią. Skazał go za to na karę łączną 13 lat pozbawienia wolności.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ten sąd to kompromitacja

nie mam i nie miałem wątpliwości , to ofiara chamskiej prowokacji politycznej , to klasyczny więzień polityczny . Amen

Przede wszystkim zaczął bym oczyszczanie tego bagna, odbierając tej kaście, prawo posługiwania się POLSKIM GODŁEM. Wyroki które zapadają nie są wydawane w imieniu RP, tylko z inicjatywy upolitycznionej, skorumpowanej, lewackiej kasty wymiaru niesprawiedliwości.

Skazanie tego Kwietnia to kompromitacja polskiego sądownictwa

Jak nic to spreparowane pomówienie, nikt w Polsce nie potrafi wyprodukować, takiej ilości prochu czarnego z saletry, węgla drzewnego i siarki. Gdyby ktoś to potrafił to czarny proch był by produkowany w Pinkach, ale zakłady zlikwidowano. Jeżeli Brunon K. to potrafi, zamiast go więzić , należy oddelegować speca do Pinek, niech uruchomi produkcje tego cennego materiału ku uciesze POLSKICH obywateli i miłośników broni historycznych. Po co zaraz nabijać kasę Czechom, jak możemy zapełnić dziurę budżetową, kupując towary wyprodukowane w POLSKICH zakładach.

Obniżono mu wyrok bo bateryjka 9V była zużyta a druciki zwarte.

Przecież to kolejny sądowy kabaret. Tego pana należy natychmiast wypuścić i przeprosić bo w przeciwnym razie uzyska wysokie odszkodowanie

Straszliwy Brunon K. dostał 13, a potem 9 lat pierdla za kierowanie grupą przestępczą złożoną w 99% z agentów ABW! Nawet własna żona dla nich pracowała! Nigdy nie znaleziono żadnych materiałów wybuchowych, wszystko pic na wodę i fotomontaż tylko dlatego, że ponoć zamachnął się był na sejm, senat, rząd pana Tuska, pana prezydenta Komoruskiego, a nawet o zgrozo! na samego pana posła Niesiołowskiego! Tak wygląda dziś "wymiar sprawiedliwości" nad Wisłą! Warto dodać, że teściowa straszliwego Brunona K. miała bliskie spotkanie z seryjnym samobójcą, którego nie przeżyła!

Jak tak, to niezawisłe te sedzie kobity powinny podwyzszyc wyrok temu co chciał zatłuc krzesłem prezydenta hrabiego herbu lewatywa. I drugie to ten zamachowiec z kartka papiru co to chciał zabic papierem pana prezydenta.

No i rolnicy jak się czujecie? Przecież KAŻDY z Was jest POtencjonalnym zamachowcem. Macie saletrę, macie paliwo, tylko potrzeba jeszcze paru "zarządców" byłego gospodarstwa, zwanego przez nich Polska, aby każdego z Was POzwać! Czy nie jest to głupota?

O to miara upadku sądownictwa w Polsce Dariusz K. prowadząc samochód pod wpływem narkotyku i zabijając kobietę dostał 6lat, podobne wyroki polska młodzież dostaje za przysłowiową trawkę gdzie tu sens i logika niech mi ktoś to wytłumaczy.

W Strasburgu Brunon Kwiecień wygra sprawę i dostanie od państwa odszkodowanie bo państwo Tuska i Komorowskiego wrobiło go w ten zamachowy interes bo brakowało im terrorystów,żeby podreperować notowania pasożytowi pełniącemu obowiązki prezydenta.

To samo dotyczy Grzegorza Brauna, który w Strassburgu wygral proces obalający TRZY wyroki tych głupich bab w togach z tym śmiesznym łańcuchem na szi, na tym łańcuchu powiesić je.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl