niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
20 lipca 2017

Tak będą witać „króla Europy”. Internauci turlają się ze śmiechu – MEMY

Dodano: 18.04.2017 [18:50]
Tak będą witać „króla Europy”. Internauci turlają się ze śmiechu – MEMY - niezalezna.pl
foto: twitter.com
Donald Tusk ma się stawić w środę w warszawskiej prokuraturze. Złoży tam zeznania jako świadek w śledztwie dotyczącym współpracy Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa. Na Dworcu Centralnym „króla Europy” zamierzają przywitać – zapowiadają to już od pewnego czasu – jego zwolennicy. Na akcję powitania zareagowali internauci, którzy nieźle się przy tym ubawili.

„Zjednoczeni z Donaldem” chcą go hucznie powitać na Dworcu Centralnym. Sympatycy byłego premiera mają się zebrać o godz. 10.20 na stołecznym Dworcu Centralnym, na peronie nr 3. Do powitania zachęcała również aktorka Krystyna Janda. „Bądźmy razem” – apelowała.

Histerię opozycji, która uważa przyjazd Tuska za wydarzenie historyczne, skomentował publicysta Marcin Makowski na portalu Wirtualna Polska.

Mówi się, że historia lubi się powtarzać najpierw jako dramat, później jako farsa. Wyczekiwany na 19 kwietnia uroczysty przyjazd Donalda Tuska pociągiem z Gdańska do Warszawy, wygląda jednak na kabaret. Grupy opozycyjne kłócą się w ratuszu o miejsce na chodniku, politycy porównują Tuska do Paderewskiego, wszystko w rzekomo swobodnej atmosferze wesołego marszu i flash mobu. Mam jednak dziwne przeczucie, że jedyna osoba w tym tłumie, której nie będzie do śmiechu, to Donald Tusk

– napisał Makowski i dodał:

Właśnie wtedy przyjedzie on – Donald Tusk w białm Pendolino – i jak Józef Piłsudski po powrocie z Magdeburga albo Ignacy Paderewski przed wybuchem powstania wielkopolskiego, wysiądzie z pociągu na przystanku… chciałoby się powiedzieć „wolność”. Niestety okoliczności, plany i zapowiedzi każą raczej sądzić, że będzie to przystanek „żenada”.

Przyjazd Donalda Tuska nie uszedł oczywiście uwadze kreatywnych internautów. Już od kilku dni na Twitterze „rządzą” memy z „królem Europy” w roli głównej. 

Internauci doradzali również, czym ma przyjechać Tusk...

Podobno Tuska powita ks. Kazimierz Sowa...

Bareja wiecznie żywy...

Podobno powitanie będzie miało wymiar międzynarodowy...
Jednak chyba nie wszyscy z opozycji są zadowoleni z przyjazdu Donalda Tuska...

Użytkownicy TT zastanawiają się też, jaka będzie pogoda, gdy przyjedzie słońce Peru...

Pewnie nie zabraknie transparentów... 

Są też i tacy, którzy bardzo się cieszą z przyjazdu „króla Europy”...
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Na pół dzicy ludzie z PO są niedorozwinięci moralnie, intelektualnie
i umysłowo.

"PO/PSL a także GW, TVN, TVN24 itp. komunistyczno-faszystowskie media odegrały wyjątkowo destruktywną rolę w III RP. Odpowiadają one za proces demoralizacji polskiego społeczeństwa, schamienie życia publicznego (PO w promocji chamstwa sekundowały elity artystyczne i naukowe). Rządy PO/PSL w każdej dziedzinie były katastrofą i szkodnictwem, mieszaniną chamstwa, mistyfikacji, korupcji i niedołęstwa, niemocy w polityce zagranicznej, wsparcia dla głupich lewicowych ideologii niszczących rodziny i obyczaje. " I dalej są one destruktorami, niezdolnymi do normalnego, niepatologicznego funkcjonowania.

Ci na pół zdziczali, schamiali, niedorozwinięci moralnie i intelektualnie ludzie utrwalali jak tylko mogli w społeczeństwie mentalność "MY KONTRA ONI", rozwijając w swoim skorumpowanym politycznie elektoracie NARCYZM (poczucie wyższości i 'prawo do racji'),zabijając w nim dążność do samo-realizacji na rzecz samo-idealizacji, rozwijając tylko potrzebę wywindowania się ponad innych. Wymienili sobie sami swoją prawdziwą jaźń na wyidealizowaną (wyposażając ją w podniosłe zdolności). Za cel obrali sobie sukces, stając się obojętnymi wobec wiedzy i nie uczyli się, nie doskonalili umiejętności krok po kroku, dla procesu nauki i indywidualnego rozwoju mieli zawsze pogardę. Nie chcieli wspinać się na górę, chcieli być na szczycie.

Kompulsywność, której główną cechą jest brak samokrytycyzmu, charakteryzuje osoby neurotyczne potrzebujące sukcesu, czyniąc je obojętnymi na prawdę bez względu na to, czy prawda dotyczy ich samych, innych ludzi lub faktów. Jak to określa Sokrates : " ...na pewno po prostu tutaj nie rywalizujemy kto ma rację, ale sądzę, że powinniśmy wszyscy walczyć o prawdę."

Kompulsywność może być demoniczną obsesją, prawie potworem połykającym osoby, które go stworzyły. Tak więc obecnie obserwowane reakcje na frustracje są ciężkie. Niosą one terror fatalizmu i hańby, które wielu ludzi odbiera jako upadek. Reakcje paniki, depresji, rozpaczy, wściekłości na siebie i innych w wyniku tego, co jest odbierane jako "niepowodzenie" są częste, i całkowicie nieproporcjonalne do rzeczywistych zdarzeń.

Jak zauważyła niemiecka psychoanalityk Horney : " jest krytyczna różnica między zdrową, twórczą wyobraźnią i 'neurotyczną wyobraźnią'."

I dalej : " .. im bardziej irracjonalna wyobraźnia, tym bardziej prawdopodobne jest, że osoby w taką wyposażone, będą przerażone wszystkim, co jest prawdziwe, konkretne, nieuniknione lub ostateczne."

CHOLERA BRAKOWALO FRANKA Z WATYKANU I FLASZKI GWOZDZIA nie bylo szechtera dyndaly zegarka nie byla tez eli flacha ale jaja nie pojawil siem bolo pindolo ani alkocholik alek ni nie bylo wiepsza z kalisza TEGO BYLO BRAK w tlumie w przebraniu agentow bylo multum przbyl AL KA PO NE na dworzec centralny a tu jandzia z ewca sie zeszczaly mokro smrod kacor kto to sprzata za czyje podatki robola .ktos to zakonczy albo sam sie wykonczy zydowka HGW gronkowiec POsPOlity na wolnosci.polacy bez dachu nad glowa a niech tak maja bo tak chcieli.sprawiedliwosc to dwie rece i dwie nogi.w srodku GAN.

Przypominam patriotom bo te FOLKSDOJCZE OD Tłuśka I Dyndały prowadzą cały czas walkę z "żołnierzami wykletymi" w aspekcie historycznym. Ta zaraza SOviesko-niemiecka w PEŁO jest oparta na bachorach płodzonych przez ssmanów i czerwonoarmistów zaczopowanych w partiach Pokomuszych jak ZSL,Raziem,NOWOCZESNO-GŁUPICH,POmyjowatych

Nic tylko ten "Klól Ełropy"... - żenujący poziom rodem z przedszkola... A co dziś robi "Klól Polski"? A "Ludzkie Pany" że-to-niby obrażają się za nie używanie form grzecznościowych albo nazw oficjalnych stanowisk...
Pozdrawiam serdecznie

Przyjedzie Tusko-zugiem, czy Tusko-baną?

Hola, hola ! A od kiedy to on jeździ pociągiem ?
Czyżby aż tak zbiedniał? Czy może w Brukseli nie dają się tak okradać ,aby latać na ich koszt wynajętymi specjalnie
embr ajerami ?
- I zauważcie, jakże ciekawą sytuację, gdy w życzeniach użył słów iż nie wie co go wkrótce czeka ? Podczas gdy w Kraju wszyscy już wiedzą ,że bez pierdla się nie obędzie. A on jak by nigdy nic udaje głupiego czy o drogę pyta ?Jemu również należy życzyć ,- Bardzo dłuugiej ,wspólnej, ławy dla oskarżonych i aby się to spełniło jak najszybciej !
A tych jego wyznawców, również należałoby potraktować jakąś
zawartością szamba, lub przynajmniej starymi jajami !

Akcje tusska w Polsce bardzo zmalaly.Ten przyjazd do Wwy ma byc proba odbudowania utraconej pozycji a moze jakas zadyma przy okazji wyjdzie...Tusk do dzisiaj potrafi zwodzic i wprowadzac w blad niemałą liczbe Rodakow bedąc w istocie dobrze zakamuflowanym twardoglowym komuchem ktory wiernie sluzy ideii miedzynarodowej rewolucji zapoczątkowanej przez marksa i lenina.Zdolny jest uczynic wszystko by wywolac jakas ruchawke tak jak we Wroclawiu tak teraz nawet kosztem zrobienia z siebie ostatecznie klauna ktora to rola wychodzi mu najlepiej bo jest istotą jego osobowosci.

Jakimi liniami przyleciał . Do prokuratury! kadrować wszystkie twarzyczki na powitaniu , może zdjęcia się przydadzą . A Pendolino zatrzymać jako dowód rzeczowy.

Tusk po przxyjeździe, stanie na stopniach wagonu i krzyknie: Towariszcze nasielszczyki ! Wsie ? Ja was pozdrawlaju, ja toże nasielszczyk.
Takie to będzie powitanie.

Dziś - nomen omen-urodziny Adolfa Hitlera!?

jutro 20-tego

Uszykujcie mu od razu celę

TO co liczymy folksdojczów na peronie????? JAMDA,Łolbryski,Łopania..... kto jeszcze z tych starych resortowych artystów ma korzenie folksdojcza płodzonego przez radzieckich czołgistów?

Powitajcie wodza „Klątwą” na Wschodnim
Z Powszechnego chyba będzie najbliżej
Wita Polska z twoich marzeń upiornych
Jeszcze długo się z tych marzeń nie wyliże

Twoja Polska z „zimnym Lechem” na Wawelu
Twoja Polska zamieniona w dół kloaczny
To dla ciebie – witaj wielki przyjacielu
Zrobi „loda” lub odstrzeli wszystkie „kaczki”

W białej bluzce przyjdzie „Ewka” zapłakana
Orwellowskie wypasione stado wieprzy
Przyjdzie „wojsko” żeby skarżyć się na „chama”
Bo wyrzucił z polskiej armii tych najlepszych

Staniesz dumny wśród przyjaciół na peronie
Wyjmiesz kartkę -napisałeś spicz w pospiechu
Część Europo ściskam wyciągnięte dłonie
Tam jest Polska.....nienormalność kupa śmiechu

A co na to "kibole" jak przywitaja swego przesladowce i ich PO-plecznikow ???

Przyjedz Tusku na przysiege zaproszenie wyslal PiS, to zes wyrosl na potege przyjedz zobacz twoja rzez ref..
garniturek jak ulany, tesknia za mna koczkodany itd..

Haslo przewodnie:
Towarzysze POmozecie ???
Bedziecie na peronie ???

Kiedy jeszcze akt oskarżenia nie jest dla niego gotowy, to trzeba witać tego gada i mordercę

Prezydenta śmierdzącymi jajami oraz krowim łajnem specjanie importowanym z 4-rzeszy :)

Mknie Pendolino żelazną drogą
On siedzi w wagonie na przedzie;
Resortu dzieci krzyczą jak mogą:
"Tato, ach, tato nasz jedzie!"

Obaczył Tusk swoich, łzy radośne leje,
Z wagonu na ziemię wylata;
"Ha, jak się macie, co się u was dzieje?
Czyście tęskniły do tata?

„Kopara zdrowa? Ciotunia Biedroń? KODowi?
Ot ośmiorniczki w koszyku".
Ten sobie mówi, a ten sobie mówi,
Pełno radości i krzyku.

Jaką ochronę ma folksdojcz Tusk Król Europy podróżujący dla hecy pociągiem? Czy to prawda, że strzegą go ochroniarze od Putina?

I

"Jaką ochronę ma folksdojcz Tusk Król Europy podróżujący dla hecy pociągiem? Czy to prawda, że strzegą go ochroniarze od Putina?"

Folksdojcz Tusk Król Europy powinien byc strzerzony przez sluzby wiezienne ... aby nie uciekl!

A gdzie delegacja ze Slonecznego Peru?

Moze trzeba zaprosic Tercet Egzotyczny i bosego Wojciecha Cejrowskiego z podrozy?

tfusk niemiecka sciera I folksdeutsch powinien przyjechac ze szczoteczka do zebow. Jemu nalezy stawiac zarzuty, a nie bawic sie w ciuciubabke! Wszyscy wiedza, ze tfusk wspolnie z rasputinem zaplanowali I przeprowadzili zamach na samolot!

Myśle, że autor słów o śp. Lechu Kaczyńskim, że...
PREZYDENT GDZIEŚ POLECI I WSZYSTKO SIĘ ZMIENI,
wie o wiele więcej niż Donek.

Nalezy pociagnac do odpowiedzalnosci wszystkich prorokow. Pan Jan Chrzciciel wiedzial wiecej niz powiedzial.

Wszystkich aPOstołów Donalda.

POwitanie kwiatami, czy kratami?

Jeśli w ogóle przyjedzie cokolwiek zeznawać, to
usłyszymy jak zwykle; nie pamiętam, nie przypominam sobie,
zapomniałem, to było dawno temu, a teraz to mam wiecej pracy i nie mam już czasu, dowidzenia.

Media opakują to, jako polityczne porachunki, no i
takiemu znowu się upiecze.

Pytanie brzmi: Jak można pokazać zło-żoność postaci ?
Powinna powstać Fundacja ZDANEGO EGZAMINU POLAKÓW im. Seryjnego Samobójcy, która ustanowiłaby order tak zwanego
>Pogromcy "Dinozaurów"<. Taki symbol III RP.
Oczywiście powinno uzasadniać się dlaczego odznaczani otrzymują dany kawałek "buraka" (tj. materii z jakiej wykonane jest odznaczenie).
Lista skompromitowanych zarządców Teoretycznego Państwa z kupą kamieni w tle, nie jest tu nikomu obca.

No i po co bylo PIS wywolywanie wilka z lasu? Teraz musi sie gimnastykowac zeby "uswinic" jego przyjazd. A przeslowie mowi "nie ruszac g.wna to nie bedzie smierdziec".

Ten Ryży zdrajca Polski powinien zgnić we więzieniu .

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl