niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

W środę Tusk przyjedzie do Warszawy. Powitajmy przyjaciela Merkel razem z Klubami GP

Dodano: 18.04.2017 [12:49]
W środę Tusk przyjedzie do Warszawy. Powitajmy przyjaciela Merkel razem z Klubami GP - niezalezna.pl
foto: Filip Blazejowski/Gazeta Polska
Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk ma się stawić w środę w warszawskiej prokuraturze. Będzie zeznawać jako świadek w śledztwie dotyczącym współpracy Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa. Hucznie będą go witać już na Dworcu jego zagorzali zwolennicy. Na Centralnym na 3 peronie pojawią się również członkowie Klubu Gazety Polskiej, którzy również „przywitają” „Króla Europy”.

Donald Tusk stawi się 19 kwietnia na przesłuchaniu w warszawskiej Prokuraturze Okręgowej, gdzie ma zeznawać jako świadek. Chodzi o śledztwo przeciw byłym szefom Służby Kontrwywiadu Wojskowego o podjęcie bez zgody władz współpracy z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa. Poprzednia data przesłuchania wyznaczona była na 15 marca br., jednak Tusk nie mógł wówczas stawić się w prokuraturze ze względu na udział w sesji Parlamentu Europejskiego w Strasburgu.

„Zjednoczeni z Donaldem” chcą go tego dnia hucznie powitać na Dworcu Centralnym. Sympatycy byłego premiera mają się zebrać 19 kwietnia o godz. 10.20 na Dworcu Centralnym, na peronie numer 3.

„Bądźmy razem” - wzywała  też Krystyna Janda na zamieszczonym przez siebie w internecie filmie. Aktorka nawoływała, aby 19 kwietnia, gdy Donald Tusk przyjedzie do Warszawy na przesłuchanie w prokuraturze... uroczyście witać go na Dworcu Centralnym.

Na dworcu pojawić się mogą również Polacy nieprzychylni Tuskowi. Na Facebooku powstało wydarzenie: „Powitajmy Tuska tak jak na to zasługuje”. Swoją obecność zapowiedziało 130 osób.

Warszawski Klub Gazety Polskiej zaprasza na witanie „Króla Europy na Dworcu Centralnym”. Zamieszają pojawić się na peronie już o godzinie 10.00.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tusku matole ciebie za zamach Smolenski powinni przesluchiwac KIBOLE.

Nie ma dla ciebie folksdeutchu sadu odpowiedniego, jest za to pluton egzekucyjny wydajacy sprawiedliwe wyroki

Powinenes skonczyc jak Ceacescu, bo tylko kule sa sprawiedliwe dla zdrajcy lba zakutego!

Co raz trudniej i niebezpieczniej jest podróżować po Polsce.Austrady/wąskie,po 2pasy,byle jak wykonane,obwodnice miast po jednym pasie ruchu w jednym kierunku z odcinkowymi kawałkami do wyprzedzania,Pendolino niewypał średnia prędkość 112km/h bo nie przystosowana infrastruktura kolejowa do tego standardu pociągów:Wrocław-Warszawa 144 przejazdy kolejowe strzeżone i niestrzeżone,czas podróży ponad 3h a powinno 1,5!jak ma nie być wypadków! A ile jest przejazdów kolejowych na trasie pendolino Gdańsk-Warszawa?

od kilku dni słyszę nawoływania: "...przywitajmy tfu.SSka na Dworcu Centralnym"
albo: "...zjednoczeni z donaldem"
albo wołania niejakiej jandy: "...bądźmy razem"

A ja tak sobie myślę, że zielone ludziki putina będą w tym tłumie wiwatujących, i że tfu.SSka odstrzelą.
Dlaczego:
1) bo ten wioskowy głupek za dużo wie o smoleńskim zamachu
2) w tłumie jest bezpieczna droga odwrotu
3) bo Zespół dr.Berczyńskiego za bardzo zbliżył się do dowodów na zamach
4) bo to znakomita medialna okazja, żeby puścić smsa w TVNach: "...zamach zrobił pisior, do ustalenia pozostaje kto go do tego namówił"
5) bo od dawna nakręcają spiralę nienawiści i to będzie ten zapalnik do wybuchu zamieszek i na "usprawiedliwiony" zamach stanu przez PO - po nieudanym grudniowym "ciamajdanie" i późniejszym poznańskim "puczu" z udziałem tfu.SSka

A moze by tak churem skandowac: wy-pier-...aj, wy-pier-...aj.......itd

Czy w komitecie powitalnym będą geje? Muzułmanie? Transwestyci? Dragkrólewny? Muzułmanie? Lesbijki? Osoby po sześciu rozwodach? Muzułmanie? Rodzice dzieci LGTB? Resortowe dzieci? Żydzi? Muzułmanie? Przedstawiciele kapitału niemieckiego? Żyjący w wolnych związkach? Muzułmanie?
No, skoro tylko oni, to powitanie będzie szczere, radosne i z serca płynące.

zamnknąć tego skur... mordercę

Polskość to nienormalność - ten cytat folksdojcza był i jest najbardziej wymowny.

Na powitanie 3 metrowy KOŁEK, ALE NIE DO BICIA, ALE DO NABICIA

To przecież z myślą o NIM i dla niego takie wyróżnienie, On sam jest wyróżniającym się pozbawionym empatii niemieckim agentem i nie chciał by być"pod celą" z pospolitymi kryminalistami. On należy do najbardziej nikczemnych złoczyńców, w tym wypadku słowo nikczemny to wyróżnienie jego oddania Niemcom i bezwzględności do Polaków. Tak więc nabicie na pal, może dotyczyć tylko osobników szczególnych i ja widzę dwóch ON jako Tw "Oscar" i drugi podobna kanalia to Tw "Litwin", też jest godny pala bo też potrafił kpić i to przy rodzinach z własnych ofiar. Tu nie ma mowy o zemście tylko, choć szczególnym to jednak, "uznaniu".
Takie potraktowanie, może zniechęcić ewentualnych naśladowców, chętnych też być tak wyróżnionymi.
Na poparcie, że to wyróżnienie zamykam listę "uprzywilejowanych" tylko na dwóch agentach choć jest ich jeszcze wielu chętnych ale niestety mogą sami już siebie wyróżnić, próbując skoczyć na wbity pal lub wyuczeni przekupstwa mogą znaleźć w ten sposób pomijając, znów pozaprawnie, cały aparat sądowniczy.

hejt to polska specjalność! :) W katolickim kraju tak nienawidzić to grzech!

Milosierdzie katolicy maja ale dla LUDZI!
Dla odczlowieczonych zdrajcow stosuje sie "oko za oko ,zab za zab"!

Mylisz nienawiść ze wskazywaniem zła. Każdy katolik ma obowiązek piętnować zło. A zło ma twarz szwabsko sowiecką od wieków i każdy kolaborant każdy volksdeutsche musi być piętnowany.

a "Na powitanie 3 metrowy KOŁEK, ALE NIE DO BICIA, ALE DO NABICIA" to jest nawoływanie do czynu zabronionego - Minister Ziobro coś powie?

Piosenką powitają go kibice.

Wezwanie DT do prokuratury jest przedstawianie jako szykany. Trzeba ludziom uświadamiać, że JK, AM, ZZiobro, po przejęciu władzy przez PO byli wzywani kilkadziesiąt a nawet kilkaset razy do sądów i prokuratur. To jakoś umyka.

Jestem dumna z Pana Donalna Tuska.
Wstydzę się za polski rząd i tych ,którzy tutaj piszą.Jak wyjadę za granicę przyczeppię sobie na plecach kartkę;I am from Poland and I am ashamed of Polish government!".

Nie wysilaj sie,i nie osmieszaj!
Normalni ludzie,i poza granicami POLSKI tez juz maja dosc klamcow pokroju sepleniacego zdrajcy,i tej calej debilnej,lewackiej poprawnosci politycznej.
Tego celowego sqrwienia i wciskania nam zboczonego stylu zycia-bezwartosciowego,niemoralnego,oglupiajacego,samotnego...

Wstydz sie kobieto albo po swietach jeszcze nie doszlas. Ma jego portret na scianie w pokoju to zapal swieczke.

Nie zapomnij wpisać się na volkslistę.

The Band Concert
(jak Donald lody sprzedawał)

https://www.youtube.com/watch?...

Troche luzu:

Zapina ciurek swoj garniturek
i pewny jest,
Ze sie nie wymknie jakis michalek,
co marny jest!

Ja nie widziala,
Goska gadala,
To chyba wie!

Goska, kochanie,
Łez ci nie stanie!

Ale jak bardzo chcesz,
Na Dworzec Wschodni lec!

Najwyższy czas to nie pociągnąć go do odpowiedzialności, tylko POCIĄGAĆ GO JUŻ ZA NOGI PODCZAS EGZEKUCJI WBIJANIA NA PAL. Jesteśmy winni zaniedbania w stosunku do TEMIDY a więc nasze myśli powinny już ewoluować bliżej satysfakcji tejże TEMIDY.

W szambomediach spreparują odpowiednie kardy ,i będą nadawać jakie to ma poparcie gwiazdor TOTALZŁODZIEJSTWA .

Czy wystawiono........ już list gończy

Najnowszy komentarz tygodnia Witolda Gadowskiego: Sędziowie wszystko mogą... w Polsce - O polskich sędziach i ich majątkach, sprawie Pana Słomki, niepokojących działaniach byłych oficerów WSI, panu księdzu Sowie i wyborach we Francji. https://youtu.be/RCK0eeKNlmI

Idziemy po Ciebie Tusku matole -Kibice

nie wypowiadaj sie za kibicow - nikt ci (...) nie dal do tego prawa

On już dawno powinien gnić w więzieniu, choćby za to, że oddał śledztwo katastrofy pod Smoleńskiem Putinowi i Rosji. To śledztwo powinno być prowadzone przez komisję międzynarodową tzn.przez światowych fachowców od katastrof lotniczych.

Robicie mu darmową reklamę całybtydzień co 15-minut w TVP-info i każdych wiadomościach TVP1, PO-grobowcy zrobią fotki od tyłu zgromadzonychi roześlą po europie , jakie to ma poparcie w społeczeństwie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl