niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Aktoreczka Dereszowska i jej mądrości o Polsce: "To nie jest obecnie mój kraj"

Dodano: 14.03.2017 [18:36]
Aktoreczka Dereszowska i jej mądrości o Polsce: "To nie jest obecnie mój kraj" - niezalezna.pl
foto: YouTube
Podczas premiery "Ożenku" w Teatrze 6. Piętro reporter portalu wp.pl przeprowadził krótki wywiad z Anną Dereszowską, rzekomo gwiazdą spektaklu. Aktorka głównie znana z filmów niezbyt ambitnych obwieściła światu, że niepokoi ją sytuacja w Polsce. Popłynęła jeszcze bardziej - uznała, że obecnie nie uznaje jej za "swój kraj".

Anna Dereszowska postanowiła najwidoczniej dołączyć do koleżanek z branży i publicznie zająć stanowisko w sprawie sytuacji politycznej w Polsce. W rozmowie z reporterem Wirtualnej Polski aktorka wyraziła swoje zaniepokojenie położeniem polskich kobiet:

Nie mam zgody, żeby nasze prawa były ograniczane, żebyśmy były traktowane przedmiotowo - tak jak ja się czuję traktowana [...] 

- perorowała Dereszowska w dniu premiery "Ożenku".

Aktorka zaznaczyła również, że uważa się za patriotkę i często myśli o emigracji. Na szczęście jest świadoma, że obie postawy się wykluczają:

Uważam się za patriotkę, a często myślę o tym, żeby jednak z Polski wyjechać. To się kompletnie ze sobą kłóci... Ale to nie jest w tej chwili mój kraj.

- stwierdziła aktorka w rozmowie z Piotrem Grabarczykiem.

Anna Dereszowska to nie jedyna celebrytka, która negatywnie wypowiada się o własnym kraju i rządzie. Przypomnijmy, że Krystyna Janda postanowiła dziarsko wkroczyć do pierwszego szeregu celebrytów, którzy hobbystycznie zajmują się straszeniem Polaków Prawem i Sprawiedliwością oraz krytykują wszystko, co z tym ugrupowaniem się wiąże.

Kilka tygodni temu, czworo aktorów Nowego Teatru, w tym Magdalena Cielecka udzieliło wywiadu dla Newsweeka. Aktorka opowiedziała o tym co przeżyła wchodząc do tramwaju ze znaczkiem KOD-u wpiętym w ubranie. Twierdzi, że spotkała się z niemiłymi komentarzami w swoim kierunku. Powiedziała nawet, że poczuła się „jak żydowskie dziecko podczas okupacji. Dziecko, które jest wystraszone i wie, że nie powinno w tym tramwaju być”.

Jacek Poniedziałek, w imię obrony demokracji, w szwajcarskiej Bazylei po spektaklu „Apokalipsa” wyszedł na scenę i po angielsku odczytał list. Cóż takiego było w liście, który miał zainteresować, a nawet przerazić tamtejszych widzów? Ze sceny poinformował, że kraj został zaatakowany od środka. Boimy się. Tracimy naszą wolność. Naszą niezależność. Nowy rząd wygrał ostatnie wybory, wzniecając strach. Rząd z powodzeniem realizuje program „jak zniszczyć demokratyczny porządek”.

Z kolei Maja Ostaszewska, która zasłynęła m.in. obroną karpia na Wigilię, stawiała w tym samym wywiadzie pytanie retoryczne: „Czy jako społeczeństwo potrafimy być wolni?”, by zaraz zdemaskować Polaków jako naród, który „nie rozumie, czym jest wolność”. Koronnym argumentem jest… fakt obecności w przestrzeni publicznej prasy i telewizji, „która sprzyja PiS”.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Dereszowska jest z Mikołowa. Mieszkam w tym miasteczku od niedawna i muszę przyznać że oszołomów-autochtonów tu sporo.

Pani to chyba tylko czuje palec w du.je.

Ojojku ! To gdzie oni się teraz podzieją?

To wyjedź z kraju kobieto. Polska takich obywateli nie potrzebuje!

Kolejna po Jandzie glupawa aktoreczka, ktora próbuje jakos zaistniec w mediach. Sie nie podoba to granice otwarte a tam czeka ja byc moze niespodziewana przyjemnosc z islamistami.

Aktorzy to są ludzie wynajęci do odgrywania ról, wg zapotrzebowania. Za to im się płaci. Za pieniądze zrobią wszystko, jak mogliśmy się przekonać niedawno w Teatrze Powszechnym. Jednak im się wydaje, że są ponad i widzą więcej. Większość widzów nie daje na to nabrać, ale jest spora grupa leniwych umysłowo, którzy dają się nabrać.

Myślałam, że Dereszowska to mądrzejsza kobieta, szkoda, że się myliłam

Te marne aktoreczki chcą zwrócić na siebie uwagę poprzez gadanie głupstw, bo na mądrości jeszcze nie posiadają!!!!!

Żałosne kobieciny bez talentu

I to mówi baba z Mikołowa.

Ja powiem tak - Anna Dereszowska,jak większość Jej Kolegów po tzw.fachu czerpie informacje z TVN i Gazety Michnika.Nie chce Jej się,lub nie ma na to czasu poczytać,poszukać wiadomości gdzie indziej.Skutek jest taki,a nie inny.Smutne...

Pindy materialistki, pozbawione zasad moralnych, próbują oceniać ludzi, którzy oddani są swojej Ojczyźnie

Pindy, które nic nie znaczą jako aktorki, a jako kobiety reprezentują albo cywilizację śmierci, albo kulturę bez zasad moralnych

nikt cie tutaj nie trzyma siła wal do niemiec tam sa kobiety super traktowane [imigranci]isuper wolnosc slowa zycze milej podrozy

Ciekawa jestem czy pomyślała o żonie tego pana z ktorym ma dziecko pierwsze-jak ona się czuła w "tym kraju" gdzie zwykłe k..wo aktoreczek-celebrytek należy traktować jako normalność kosztem innych kobiet,matek,dzieci...

Idiotka i tyle. Najgorsze te ich zagrożone prawa, nie wiem co prawda jakie i one chyba też nie wiedzą. Chyba w żadnym innym kraju kobiety nie są tak szanowane jak u nas. Trzeba było nie rozbijać małżeństwa Grabowskiemu, sama pozbawiła męża jakąś kobietę, na ekranie też się rozbiera i klnie jak szewc. Naprawdę, to żaden autorytet z tej aktoreczki, niech wyjedzie sobie do arabusów, tam na pewno nikt nie będzie łamał jej praw.

Pani Anna jest z Mikołowa i jest duża możliwość że sympatyzuje z ruchem autonomii Śląska, może tam jest jej miejsce razem z Kucem też POlskim patriotą. Bogata panienka z dobrego domu oderwana od rzeczywistości zwykłych normalnych ludzi Tatuś miejscowy ginekolog, macochy tylko się zmieniały,u niej natomiast zmieniają się tatusiowie jej dzieci,ma zdecydowanie rozchwiany system wartości. Aktorstwo poprawne jak u wielu. Zanim publicznie coś się powie trzeba się dobrze zastanowić.

Aktor to taki ograniczony umysł powtarzający cudze słowa na scenie czy przed kamerą.Pewnie była na marszu KODomitów i nasłuchała się ich" mądrości" i powtarza.

To niech Pani stad wyjeżdza, jak brakuje na bilet chętnie dołoże , po co nam tutaj taka osoba ,przeciętna aktorka , na pęczki takich .

Cos mi ona zydkami waniajet.....a w Izraelu brakuje aktorek ! Za to pederastow tam od metra. Moglaby tam POjechac z prazydentem Slupska.

Jednym słowem to beztalencie co pretenduje do bycia "aktorką" dołączyło do "elitarnego" klubu gnojków opluwających Polskę i Polaków. młody Szczur, Karolak, Piróg, Lis, Żakowski... elita i śmietanka celebrytów - półgłówków.
Większość z nich straszyło wyjazdem i już się cieszyliśmy, ale gdzie te półgłówki pojadą?

Niech wyjeżdża. Do wyboru: Arabia Saudyjska, Niemcy, Korea Północna itd.

A ja podziwiam Pania Anie za szczerosc i odwage.

Nastaly tak podle czasy, ze nawet najbardziej wierni bolszewicy nie maja w sobie odwagi, aby wykrzyczec: WROC KOMUNO, WROC!

Ten okrzyk z pewnoscia jest slyszalny nawet w Korei Polnocnej!

BRAWO!

Gdzie tu szczerość i odwaga.Toż to sama bezgraniczna głupota.

Proponuję, by wybrała inny - być może bliższy jej kraj- np. Koreę Północną. Tyle w temacie.

popieram,wszyscy,którym się w Polsce nie podoba niech emigrują, tam gdzie im będzie wszystko wolno, wolność to nie samowola i nie swawola, wolność to odpowiedzialność i obowiązek

Dla aktorów są na świecie świetne miejsca, nic tylko robić karierę, np. Choryłud! Wio! Paszła!

A ja za każdym razem kiedy słyszę niczym nie usprawiedliwioną krytykę na nasz rząd sięgam do stronki internetowej IPN i szukam tam krytykujących i ich rodzin.
Ciekawa lektura - polecam

No to wypad z baru, co tu jeszcze robi ta szmata....

Pani Aniu, rozumiem pani rozgoryczenie, ale prawda jest taka, ze w obecnej chwili nie tylko w Polsce zycie jest ciezkie. Jestem emigrantka, uciekalam z Polski z powodu komuny. Korupcja, uklady i rzadzaca nami, wszechobecna zydokomuna. Zycie emigranta na prawde nie jest latwe. Obecny rzad w Polsce daje jednak nadzieje na lepsze jutro. Prosze mi wierzyc. Pozdrawiam :)

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl