niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Posłowie Platformy są na mównicy. Blokują też fotel marszałka

Dodano: 11.01.2017 [12:55]
Posłowie Platformy są na mównicy. Blokują też fotel marszałka - niezalezna.pl
foto: twitter.com/JSzczypinska
„Jeszcze się posiedzenie Sejmu nie rozpoczęło a już opozycja totalna okupują trybunę i fotel Marszałka” – napisała na Twitterze poseł Prawa i Sprawiedliwości Jolanta Szczypińska. Tymczasem Ryszard Petru zapowiedział, że będzie namawiał PO, aby mównicy nie blokować.

Jeśli będzie próba zamknięcia 33. posiedzenia i rozpoczęcia 34. posiedzenia, to będziemy przy mównicy. To jest oczywiste, bo to jest po prostu niezgodne z prawemoznajmił dziś Grzegorz Schetyna. Platforma zaproponowała jednocześnie przerwę w obradach Sejmu do 18 stycznia.
 
Okazuje się, że posłowie PO już zaczęli blokować mównicę i fotel marszałka Sejmu. Ujawniła to na Twitterze poseł PiS Jolanta Szczypińska.


Innym zdjęciem potwierdziła obecną sytuację w sali plenarnej poseł PiS Małgorzata Gosiewska.Ryszard Petru, który już wczoraj mówił, że Nowoczesna nie zamierza brać udziału w okupacji mównicy, dziś korzysta z okazji i wbija szpilkę Platformie. Stwierdził, że będzie namawiał posłów PO, aby mównicy nie blokowali.


Jednocześnie Nowoczesna liczy na to – podobnie jak Platforma i PSL – że 34. posiedzenie Sejmu zostanie przesunięte na przyszły tydzień.

Liczymy na to, że 34. posiedzenie nie rozpocznie się w tym tygodniu, zostanie odsunięte do przyszłego tygodnia, a ten tydzień będzie czasem na rozmowę, dyskusję i wspólne ustalenia – powiedziała wicemarszałek Sejmu z Nowoczesnej Barbara Dolniak.

Na razie przesunięto godzinę rozpoczęcia obrad. „Przesunięcie godziny rozpoczęcia 34. posiedzenia Sejmu, po jej ustaleniu, na 45 minut przed rozpoczęciem prac Izby, galeria zostanie otwarta” – taki wpis pojawił się przed godziną 12.00 na twitterowym koncie Kancelarii Sejmu. Później doprecyzowano, że opóźnienie w obradach będzie miało co najmniej dwie godziny.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

O pozycji PiS wobec "opozycji" świadczy kolejne tysiącpierwsze chińskie ostrzeżenie czyli kolanowa postawa magdalenkowa.Nie po to was wybierano,żeby z waszego przyzwolenia obserwować kontynuację tego małpiego cyrku.Macie instrumenty kulawego bo kulawego prawa waszych poprzedników.Nie wykorzystujecie ich. Macie straż marszałkowską.Nie wykorzystujecie jej uprawnień.Macie dowody zdrady interesu państwa w obliczu zagrożenia zewnętrznego.Nie wykorzystujecie ani swoich służb specjalnych,ani służb prewencji.Można pomyśleć nie bez podstaw,że PiSowi na rękę cały ten cyrk "opozycji",skoro de facto montuje "zgodę i pojednanie" z wrogiem wewnętrznym(POPiS) i zewnętrznym(eurokolchoz i eurazja).Czyli repeta z magdalenki,okrągłego stołu i lizbony. Wasze zaproszenie na "marsz obronny" jest niczym więcej jak kolejnym tchórzliwym kryciem swoich rządzących za plecami "demonstrantów" redukowanych do roli mięsa wyborczo-armatniego.Nic z tego.To wy rządzący macie w ręku wszystkie instrumenty władzy,więc nie oczekujcie wsparcia od oszukanych radykałów prawdy i od okradzionych zwykłych ludzi.

Jakim prawem, ja się pytam, kilku sprzedawczyków (opłacanych rzecz jasna przez szwabów) może blokować salę plenarną??? Po to głosowaliśmy na Was PISowcy żebyście działali, a nie miękli pod naciskiem kilku wyciorów Markeli. Czy działania pseudo opozycji jest zgodne z prawem? Nie, więc dlaczego na to pozwalacie???

Historia lubi się powtarzać
Znów POsłanki oPOzycji totalnej nie skorzystały z bidetów. Feromony, i POsły z PO znów wariują.
Do tej kompanii sprzed 2-ch tygodni doszli nowi koledzy, czyli kolejne NOSY.

Wyprowadzić to całe towarzystwo z PO przy pomocy straży marszałkowskiej z Sali Plenarnej i jeszcze przykładnie ukarać karą finansową. Gdyby oni pracowali w korporacji to dałby im prezes okupowanie swego fotela, oj dałby

Shetyna zdaje sie byc warcholem. Przyjdzie pol-tusk i go wykopie na zbity-komunistyczny ryi.

Kancelaria Sejmu powinna zatrudnić firmę sprzątającą,
która wymiotłaby śmieci agentury niemieckiej z Sali
Plenarnej!!!

Myślę, że się wybiorę do tego Sejmu, aby wpierd**ić tym POpaprańcom, zdrajcom, zaprzańcom.

Witam,
gdybym ja tak się dobrze bawił w pracy to by mi nie zapłacono mało tego nawet by mnie zwolniono dyscyplinarnie.A ja pracuje w Państwowce w święta w sylwestra w dni wolne i nawet nie mam co myśleć o tym żeby dostać tak jak kiedyś za sylwestra czy Boże Narodzenia lub Niedziele dostać tzw.100stki. Na dodatek mój kierownik na sile wciska nam urlop do końca roki a nie jak jest w regulaminie pracy do końca września następnego roku. Ciesze się ze mam prace i ja cenie pomimo ze mam poniżej 2jki a jestem w pracy światek piątek i niedziela. A oni maja po 10tys lub więcej i jeszcze nie pracują tylko dobrze się bawią. SKANDAL SKANDAL SKANDAL

w panstwowce pracuje sie w soboty i niedziele ?

Każdy z tych szubrawców mieniących się posłem a blokujący normalna pracę Sejmu RP powinien zostać po wcześniejszym wezwaniu do opuszczenia i dokonaniu sfilmowania sytuacji wyprowadzony przez straż marszałkowską. W przeciwnym wypadku będziemy mieli cyrk na kółkach przez kolejne ponad 2,5 roku na koszt podatnika. Wyborcy którzy głosowali na aktualna większość sejmową nie wyrażają zgody aby banda oszustów z PO blokowała pracę Sejmu RP przy totalnym braku reakcji marszałka Sejmu.

Zagonić to bractwo do łopaty.Tyle śniegu to się przydadzą,bo do rządzenia to się ma jak wół do karety!Czy jest możliwość,aby zabrać im mandat poselski?Oni są opłacani z Naszych podatków i My mamy dość tej hołoty.

Zalozmy hipotetyczna sytuacje, ze rzadza platformery (nie daj Boze), to caly PiS i nawet pracownicy z biur poselskich juz by zostali aresztowani i zniszczeni. Czy rzadzacy zdaja sobie sprawe, ze maja do czynienia z bandytami?

Czas najwyższy, by z tymi (p)osłami rządzący coś wreszcie zrobili !!! Pomysł z rakarzami bardzo mi się podoba. Przy każdym rakarzu dodatkowo prokurator i filmowiec, by nagrywać rzężenie wyprowadzanych siłą osłów !!!

blokujący sejm popełniają przestępstwo za co grożą sankcje karne,PIS powinien pozbawić ich immunitetu i postawić przed sądem,wystarczy posadzić 50 posłów i PIS z Kukizem ma większość konstytucyjną. PO i N sami weszli na widelec Kaczyńskiemu.

Okupanci z PO nie chcą porozumienia.Dość tego cyrku i anarchii!Polacy powinni na taczkach wywieźć nierobów z PO blokujących pracę Sejmu RP.Nie powinni dostawać za tą obstrukcję diet poselskich.

Raz sierpem, raz młotem, w czerwoną hołotę

Obserwując to co się dzieje uważam że swoja uległością i niezdecydowaniem PiS juz przegrał z PO Brak reakcji na blokowanie prac sejmu, na grzebanie w cudzych rzeczach oznacza słabość która jest bezwzględnie wykorzystywana .Odnoszę wrażenie że jak tak dalej pójdzie top będzie to koniec dobrej zmiany.

dokladnie, sa granice wszelkiej tolerancji, dalej jest tylko glupia uleglosc i liczenie na zmiluj sie przeciwnika.

Może w ramach :zjednoczenia totalnej opozycji: warto nazywać sprawy po imieniu czyli mówić o platformach obywatelskich - wszak jest ich wiele wewnątrz PO a każda równie ważna ;)

Tych nierobów i obiboków z Platformy, którym się nie chce uczciwie pracować, trzeba pozbawić wynagrodzenia za cały okres okupacji Sali Plenarnej Sejmu.
Bawić się to na domówkach, balach, kabaretach itp.

wystarczy kilkudziesięciu jurgieltników niemieckich żeby sparaliżować Państwo Polskie; żadnej dyskusji ze zdrajcami; najpierw użyć straż marszałkowską żeby ich usunąć z mównicy a potem wykluczenia i kary finansowe... jak się dalej będą burzyć jeszcze raz wyrzucenie przez straż marszałkowską ty razem za drzwi budynku Sejmu. Co to za dziadostwo? Ile można tolerować anarchię w Sejmie. Po usunięciu jurgieltników można rozpocząć prace nad nową Konstytucją i przegłosować ją w ciągu 2-3 miesięcy. Jeżeli Kaczyński jeszcze raz da się zrobić w konia jak w 1992 i 2007 to niech zostawi wreszcie Polskę w spokoju - bo jedyne co potrafi to pięknie upadać.

Nie ma posiedzenia nie powinno być zapłaty,
bez pracy nie ma kołaczy,macy i płacy
kto nie pracuje ten nie je,
człek do pracy stworzon , ptak do lotu
hultajska praca wniwecz się obraca,
bez pracy trudno dostąpić honoru

A kto im płaci za czas strajku ? Tyle co wiem, to powinien płacić organizator. Nie mam zamiaru godzić się na to, by z moich ciężko wypracowanych pieniędzy byli finansowani ci którzy świadomie i z premedytacją niszczą moją przyszłość. Każdy inny byłby pociągnięty do odpowiedzialności. A budynek sejmu, ma swoje przeznaczenie i jest własnością narodu, a nie kliki wichrzycieli i targowiczan. Tusk, dawno by sprawę miał zamkniętą, a posłowie opozycji, odpoczywali by, w celach więziennych. Natomiast, przyjaciele Rosjanie i Niemcy pilnowali by ładu i bezpieczeństwa na terytorium i Polski. Ale do Warszawy przyjedziemy i porządek zrobimy z KODziarzami i innymi Nowoczesnymi POprańcami.

PO to zdeprawowana mierzwa i rozwydrzona hołota. Należy zabierać tym darmozjadom diety, okładać karami regulaminowymi i bezwzględnie je egzekwować!

...myślę ze sytuację uspokoiłoby wprowadzenie na tapetę zmian w ordynacji wyborczej (powoływanie komisji, przezroczyste urny, kamery w lokalach)...

W tej całej rozgrywce, to Petru postrzegany jest jako postać nad wyraz labilna, rozchwiana emocjonalnie, co być może z ludzkiego punktu widzenia jest zrozumiałe zważywszy, iż lider .Nowoczesnej wrócił niedawno z ciepłych krajów, ale w politycznie, to naprawdę wygląda fatalnie. Z jajka można zrobić wydmuszkę, ale z wydmuszki jajka już raczej nie! Dobry tekst na www.pamflet.pl

Należy przełożyć obrady 34 posiedzenia Sejmu na przyszły tydzień. Zamknąć plenarną salę na klucz i nie wypuszczać, ani nie wpuszczać z niej nikogo. wyłączyć prąd i ogrzewanie. Po tygodniu sami wyjdą lub ich wyniosą.
Targowica.

Szanowna dumna POLSKO, przegrani ludzie nie mogą pogodzić się z obecną sytuacją polityczną, niestety te czasy już NIE WRÓCĄ ekipa tusków, scchetyn, to już PRZESZŁOŚĆ, POLSKO oczyść nasz KRAJ z politycznych szkodników którzy niszczą demokrację parlamentarną a ty PROKURATURO zacznij się temu przyglądać ,

a gdzie sa Polacy znow na poswiatecznych wyprzedazach w galeriach??? W Polsce trwa walka z antypolska banda sprzedawczykow o wolna, sprawiedliwa i demokratyczna Polske.
Rzad sam za was wszystkiego nie zrobi. W komunie mozna bylo stracic zdrowie i zycie i ludzie walczyli.

opozycja zamroczona a ta rzecznik PO Barbara Dolniak to ma już pomroczność jasną a Kukiz bredzi coś o katechetkach to juz nie jest Wiejska ale Nowowiejska i nie sejm ale szpital i nie posłowie opozycji a pacjenci.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl