niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

​Przesunięto godzinę posiedzenia Sejmu

Dodano: 11.01.2017 [13:15]
​Przesunięto godzinę posiedzenia Sejmu - niezalezna.pl
foto: Rafał Zambrzycki/sejm.gov.pl
„Przesunięcie godziny rozpoczęcia 34. posiedzenia Sejmu, po jej ustaleniu, na 45 minut przed rozpoczęciem prac Izby, galeria zostanie otwarta” – taki wpis pojawił się przed godziną 12.00 na twitterowym koncie Kancelarii Sejmu. Później doprecyzowano, że opóźnienie w obradach będzie miało co najmniej dwie godziny.

Pierwotnie planowano, że posiedzenie Sejmu rozpocznie się właśnie o godz. 12.00. Jednak jak poinformowano na Twitterze, „rozpoczęcie 34. posiedzenia Sejmu nie wcześniej niż o godz. 14.00”.


Wcześniej w środę obradowało Prezydium Sejmu, a później zebrał się Konwent Seniorów, którego posiedzenie jeszcze się nie zakończyło. Przed godz. 11.00 na sali plenarnej Sejmu zebrał się klub PO.

Na sali sejmowej zaczynają się gromadzić posłowie, a na mównicy, wokół niej i przy fotelu marszałka są posłowie PO. Ujawniła to na Twitterze poseł PiS Jolanta Szczypińska. Innym zdjęciem potwierdziła obecną sytuację w sali plenarnej poseł PiS Małgorzata Gosiewska.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Słowa Kopacz przypomnę:

"Wygrajcie wybory to będziecie sobie głosowali co będziecie chcieli".

Marszałek PO Niesiołowski wyłączał mikrofon z mównicy każdemu kto mu się nie podobał.

Wygraliśmy wybory, i będziemy sobie uchwalać to co chcemy.

To samo robić PiS!

A przestępcy z PO-PSL, Nowoczesna, nie myślcie, że dokonacie Zamach Stanu i obalicie rząd PiS, NIE POZWOLIMY NA TO wam terrorystom Polaków!
WON śmierdziele z Sejmu !!!

Te gnoje z PO /.Nowoczesna, Kukiz, PSL odstąpili od tej formy blokowania Sejmu/ dalej blokują Sejm, pozostało tylko ich wykopać z Sejmu przez Straż Marszałkowską, BOR i policję !!!!!

To jest próba siłowego przejęcia władzy w kraju. Wprawdzie - jak dotąd - próba nieudolna, ale to nie zwalnia z odpowiedzialności! Nie wolno tego tolerować! Czy złażono formalne zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, czy prokuratura wszczęła postępowanie? Co rabi marszałek sejmu?!!

Polska potrzebuje zdecydowanego, silnego premiera.
Gdzie jest BOR? A dziennikarze precz z galerii.

Tu podaję link na żywo do Sejmu. Cisza na razie, nie ma transmisji, obrady miały zacząć się o 14,oo.
Warszawiacy, pod Sejm, wygonić tę czerwoną bandę z Sejmu, a my dojedziemy!

http://polityczna.tv/transmisj...

Jak ta banda zdrajców może być w Sejmie to my też. I pokażemy bolszewikom gdzie raki zimują. Tym wszystkim kieruje ryża szwabska menda z UE czyli Tusk z Merkel.

Ale lekarstwo, czerwona Warszawa, przeciwko czerwonej bandzie, raczej niemożliwe.

Glosowałem na PIS,bo miałem przekonanie, że nie ustąpią tym sk...om,rozlicza ich,nie oglądając się na nic. A tu,nie wiem,kolesiostwo,boja się ich siła z mównicy wy..c,nałożyć kary solidne finansowe jak mówił Tyszka.Poczekam co się będzie dalej działo. Ale zaczyna mi się to pomału nie podobać.

Spektakl trwa, ciekawi mnie finał tej hucpy. Zwolennicy demokracji uważali i wmawiali nam , że kartką wyborcza można zlikwidować bandytyzm polityczny, bezkarność przestępców w białych kołnierzykach i bezprawie. Jak widać nic bardziej błędnego. Wola suwerena nie ma dla bandytów żadnego znaczenia.
Sk...wo można jedynie wytępić żywym ogniem, jakieś 500 tyś butelek koktajlu w rekach suwerena, daje nadzieje na przywrócenie demokratycznego ładu i politycznej stabilności państwa. Od zakończenia II WŚ minęło ponad 70 lat ,a my w dalszym ciągu żyjemy w czerwonym burdelu, roznoszącym syfilis na całą Polskę.

Wszyscy ,którzy nawołują do rozprawienia się z PO blokującą mównicę,to są prowokatorzy i agentura UB-ecko-kacapska i zdrajcy!!!!!!.Właśnie im o to chodzi by sprowokować rozwiązanie siłowe .Nie dajmy się sprowokować i ulec emocjom.PIS doskonale wie co robi i nie ulega rozwiązaniom siłowym. Precz ze zdradziecką bolszewio-kacapio-żydo-agenturo-komuną i ich pomiotami!!!!!!

To ty jesteś prowokator, bo wygląda na to ,że finał będzie taki jak w 2007. Z terrorystami się nie negocjuje , terrorystów się unicestwia. Już widać wyraźnie , że jak PiS mięknie to terroryści się utwardzają. Tylko rozwiązania siłowe przynoszą zwycięstwo, słabi, bezsilni i niezorganizowani zostają niewolnikami. Naiwniacy twierdzą ,że wola suwerena to świętość, może i tak, ale na pewno nie dla czerwonych bandytów.

Widząc opieszałość portalu, informuję forumowiczów, że IS pomału wywiesza białą flagę. A tyle było huku cóż to za ciamajdan, a tymczasem co to - ano ciamajdan rządzi. Warchoły opuszczą Salę plenarną ale pod warunkiem, że większość parlamentarna przyrzeknie ponowne procedowanie budżetu, po wcześniejszym przesunięciu terminu rozpoczęcia dzisiejszych obrad - na termin na razie jeszcze nie znany. Ale znając ciamajdan, ktory jednak rządzi w Sejmie i rozdaje karty, termin ten może być z gatunku ad calendas graecas. A wtedy to nie PiS, nie Kaczyński, a Schetyna i Petru witając Tuska na białym koniu będą w czerwcu br. fetować kolejne obalenie dyktatora Kaczora. Śmiem twierdzić, że wówczas Kaczyńskiemu pozostanie "świętowanie" kolejnych miesięcznic w krypcie na Wawelu, bo nowi panowie RP, na marsze pokoju i pamięci po warszawie i w całej Polsce zgody nie wyrażą, a ewentualnych uczestników po prostu spałują i tyle. A tacy politycy PiS byli mocni w gębie, miało być tyle zawiadomień do prokuratury, tylu ściganych za rzekome przestępstwa i rozkradanie majątku Polaków, a jak co do czego przyszło marny cimajdan załatwia tych poronionych wodzów, którzy mając wszystko za sobą władzę realną i ustawodawczą, Prezydenta, opinię publiczną - boją się jak zwykli popaprańcy uzyć na chuliganów rózgi. Sprawdzi się stare porzekadło, ten kto ma miękkie serce musi mieć twardą dupę, po której Schetyna i Petru nie omieszkają w najbliższej przyszłości nakopać Kaczyńskiego. Za wszystko. A Kaczyński do historii przejdzie nie jako ten, który Polskę naprawił, złodziei rozproszył, a jako ten kto ustanowił w Sejmie niebezpieczny precedens bezkarnego łamania prawa w Sejmie przez posłów.

To co robi w sejmie PO i Nowoczesna to terroryzm parlamentarny a z terrorystami się nie negocjuje. Stosować wobec nich prawo i regulaminy, pozbawić immunitetów z kamienną twarzą, spokojnie.

Niestety, wygalda na to, ze rzad RP nie jest rzadem samodzielnym i nie moze swobodnie podejmowac decyzji, ktore wydaja sie logiczne.

Dotychczasowa taktyka obnazyla znakomicie antypolski charakter dzialan tzw. opozycji. Nie wierze jednak, aby w nieskonczonosc mozna bylo im ustepowac bez powaznych konsekwencji dla funkcjonowania samego rzadu.

Niezbedne jest uzycie sily i pokazania do kogo nalezy wladza i co ta wladza wlasciwie moze uczynic zdziczylam POslom! Inaczej za chwile wymysla kolejny powod do rozruby i szkodzenia Polsce.

Te kurwiszony tylko na to czekają, aby siły wobec nich użyć.
Nie ma takiej potrzeby. Sejm do sali kolumnowej, a na szmaciarzy kary finansowe. Wystarczy.

Zaczynam się utwierdzać w przekonaniu,że losy Polski zaprogramowano na długie lata przy okrągłym stole, w blasku świecących menor. To co się dzieje w sejmie, to teatrzyk na pokaz , prawdziwa polityka rozgrywa się za kulisami.

PiS jest zły bo mafia sowiecko-żydowska boi się utraty majątków, weryfikacji przejęć nieruchomości , złodziejstwa i i zdrady w stosunku do Polski i co najgorsze wobec Polaków , kolegów przyjaciół i swoich dzieci...

To jest zdrada !!!!!!zdradzili nas!!!!

Oczywiście!
I za to kiedyś odpowiedzą!

Niekonsekwencja PiS doprowadzi do upadku rzadu! Tolerancja dla pelzajacego zamachu stanu nie moze zakonczyc sie inaczej, jak wlasnie tak. Nie da sie w nieskonczonosc przesuwac otwarcia obrad Sejmu, nie da sie robic w nieskonczonosc unikow!

Albo jestesmy panstwem, w ktorym funkcjoinuje jakie prawo, porzadek i dyscyplina, albo kazdy moze sobie robic, co chce!?

Trzeba rozpoczac 34 posiedzenie Sejmu RP, a jezeli dojdzie do blokowania prac nalezy zgodnie z prawem usunac zdeprawowanych poslow PO sila z budynku Sejmu, i natychmiast doprowadzic przed oblicze prokuratora (niezlaeznie od nalozenia maksymalnych kar finansowych i dyscyplinarnych przez pana marszalka Sejmu).

PAMIETAJMY , ZE POdobne dzialania TARGOWICY doprowadzily ponad 200 lat do upadku RZECZPOSPOLITEJ. POdobny chlam za fundowal nam rozbiory. MIEKA POLITYKA WOBEC TEJ ZGRAI MOZE ZAKONCZYC SIE PO dobnie . MYSLE ,ZE DALSZE WYKAZYWANIE DOBREJ WOLI WOBEC TYCH PRZYGLUPOW TO BLAD ZA KTORY PRZYJDZIE PISowi zaplacic . Prosze przypomniec sobie 2007 rok i obalenie rzadu Olszewskiego . SLABI ZAWSZE PRZEGRYWAJA . JAK MOZNA w panstwie rawa tolerowac takich WARCHOLOW.

W meksykańskiej TV: Okupowanie Sejmu w Polsce przez KOD a Ryszard Petru z kochanką na Maderze
https://www.youtube.com/watch?...

PiS powinien liberumwociarzy podejść humorem. Zamiast dawać się terroryzować i np. gdzieś tam indziej przenosić obrady powinien obstawić mównicę kilumetrowym parawanem (jak się czasem stawia przy remontach - szkielet plus folia), obok tymczasową mównicę i poprowadzić normalne obrady (oczywiście wyłączywszy okupantom mikrofony). I niech małpy w klatce idą w transmisjach na cały świat.

Niestety, z poczuciem humoru w PiS jest cienko i obawiam się, że ta hucpo-groteska dalej się będzie (jak mówią lekarze) "pięknie rozwijać")

PiS jak nie zamknie DZISIAJ 33 posiedzenia Sejmu i nie rozpocznie 34 posiedzenia, to będzie to WYBITNIE na ręke awanturnikom głównie z PO, a Schetyna nabierze WAŻNOŚCI, przy TOTALNEJ NIEMOCY PiS-u.

A Ty PO czy N.? Posiedzenie Sejmu Nr 33 zostało zamknięte 16 grudnia 2016 roku!!!!!!

A ty z UB-SB-PZPR skoro nie potrafisz pojąć prostej zagrywki twoich towarzyszy, którzy robią wszystko by nie rozpocząć 34 posiedzenia, tylko grają budżetem z 33 posiedzenia.

on nawet nie zauwazyl ze mowi ich glosem , mysle ze to jakis niedoinformowany albo informowany przez niemieckie polskojezyczne media.

Ty jesteś tak poinformowany, że zapominasz o tym, iż twoi towarzysze cały czas grają budżetem z 33 posiedzenia, dlatego należy rozpocząć 34, ale jak widzisz towarzysze nie dopuszczają do tego.

Jako przedstawiciel elektoratu PiS mówię: mam dość cackania się z zaprzańcami. Wywalić tych pajaców z sali plenarnej i dowalić najsurowsze kary. Przystąpić do pracy. Koniec z tym warcholstwem.

Ustępowanie i ciągłe tłumaczenia PiSu nie doprowadzą do niczego z wyjątkiem oceny PiS za słabeuszy.Nie można dopuścić by ambergoldniści decydowali co Polacy powinni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wprowadzić sprzątaczki z odkurzaczami i miotłami,niech rozwiążą problem !!!!!!!!!!!To jesy sytuacja jak w 2007 roku-pielegniarki Gardiasowe rozpowszechniały używane bindy po gabinetach rządowych !!!!Ten sam smród !

A o 14 ogłoszą że uciekają do Sali Kolumnowej (którą warchoły na pewno też zablokują) albo że przesuwają posiedzenie o 2 tygodnie. Boją się warchołów i wolą przed nimi uciekać niż wziąć ich za łeb i zrobić z nimi porządek. To jest totalnie nielogiczne dlaczego PiS mając wszystkie potrzebne środki prawne do zaprowadzenia porządku nie wykorzystuje ich? To wygląda tak jakby PiS za wszelką cenę nie chciał zrobić warchołom krzywdy. Już nie mówię nawet o tym żeby ich tłuc, ale ponakładać duże kary finansowe czy nawet odebrać mandaty poselskie.

tom-dobrze byloby ponakladac kary finansowe czy odebrac mandaty poselskie tym warcholom okupujacym Sejm tylko to Sejm moze wydac taka decyzje ale jak moze ja wydac jak jest blokowany chyba,ze na posiedzeniu w Sali Kolumnowej o ile jej tez nie zablokuja.Chyba juz wiec czas na straz marszalkowska po wczesniejszym naglosnieniu w swiecie,ze rzad nie ma innego wyjscia po tylu ustepstwach.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl