niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Za obce pieniądze powstał portal. Ma promować wśród Polaków arabskich imigrantów

Dodano: 23.05.2016 [19:33]
Za obce pieniądze powstał portal. Ma promować wśród Polaków arabskich imigrantów - niezalezna.pl
foto: Gémes Sándor/SzomSzed; creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en
Uchodzcy.info to nowa strona internetowa, mająca informować o tzw. uchodźcach i rozwiewać rzekome mity na ich temat. W rzeczywistości portal prezentuje typową propagandę multi-kulti, która większość Polaków może co najwyżej rozśmieszyć.

"Strona uchodzcy.info powstała z myślą o podnoszeniu świadomości społecznej na temat uchodźców w Polsce i Europie poprzez upowszechnianie rzetelnej wiedzy i obalanie stereotypów [...] Jej zadaniem jest zachęcanie i inspirowanie do działań na rzecz uchodźców w jak najszerszym zakresie – od walki z mową nienawiści, przez działania edukacyjne i medialne, po bezpośrednią pomoc potrzebującym" - czytamy na portalu.

Uchodźcy.info powstali w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Fundusze te są formą bezzwrotnej pomocy udzielanej przez Norwegię, Islandię i Liechtenstein.

Co zawiera portal, który za obce pieniądze chce "podnosić świadomość społeczną na temat uchodźców"? Oto pierwszy przykład upowszechnianej przez autorów strony "rzetelnej wiedzy". Na stronie czytamy:


Osoby starające się o status uchodźcy poddawane są znacznie dokładniejszej kontroli służb specjalnych niż te, które przekraczają granicę z  legalną wizą. Są sprawdzani zarówno pod kątem ich dotychczasowego życia, jak i bezpieczeństwa kraju docelowego. [...] odpowiednie agencje wywiadowcze wiedzą o nich nieporównanie więcej, niż gdyby wybrali jakikolwiek inny sposób przedostania się do Europy.


To oczywiście kłamstwo. Jak stwierdziły w grudniu 2015 r. władze niemieckie, prawie 10 proc. "uchodźców", którzy przybyli do tego kraju w ostatnich miesiącach, posługuje się fałszywymi dokumentami! Nikt ich oczywiście nie sprawdził. W marcu 2016 r. okazało się, że jeden z poszukiwanych islamistów odpowiedzialnych za zamachy w Brukseli oraz w Paryżu, Najim Laachraoui, we wrześniu ub.r. przekroczył austriacko-węgierską granicę z falą nielegalnych imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Terrorysta korzystał z fałszywych dokumentów. Także Osama Krayen, który współorganizował zamach w brukselskim metrze, przybył do Europy we wrześniu 2015 r. Miał fałszywy syryjski paszport. Dostał się przy jego pomocy na grecką wyspę Leros, skąd trafił do ośrodka dla uchodźców w Niemczech. 

Jest oczywiste, że dziesiątki tysięcy osób przekroczyło granice Unii Europejskiej bez żadnej kontroli, nie mówiąc o szczegółowym sprawdzeniu wywiadowczym. W tym samym czasie osoba z kraju należącego do strefy Schengen nie mogłaby polecieć samolotem do innego państwa Unii, mając paszport lub dowód osobisty, którego ważność wygasła kilka dni wcześniej.

Autorzy strony próbują też dowodzić, że Europie nie grozi islamizacja, a tzw. uchodźcy wcale nie zwiększają przestępczości w krajach, do których przybywają. Przy okazji poruszają też temat gwałtów i napaści seksualnych w Kolonii oraz związanej z nimi cenzury w niemieckich mediach:

Warto zastanowić się, czy wstrzymanie publikacji na temat wydarzeń w Kolonii do momentu uzyskania oficjalnego komentarza policji jest tak oczywistym błędem, jak nas przekonywano. Sprawa nie jest jednoznaczna. 


Jednoznaczne są natomiast liczby i fakty, o których strona uchodzcy.info milczy. Oto kilka z nich:

20 na 12000 - tylu rzekomo zdesperowanych uchodźców z pierwszej fali imigrantów w 2015 r. zgodziło się na proponowany im azyl w Austrii. Reszta ruszyła do Niemiec, gdzie comiesięczny zasiłek socjalny jest 4-krotnie wyższy

60 proc. muzułmańskich uchodźców żyjących w Holandii utrzymuje się wyłącznie z zasiłków 

1,5 mln - tylu Brytyjczyków (zdecydowana większość z nich to oczywiście muzułmańscy imigranci lub ich dzieci) popiera według sondażu z 2015 r. działania tzw. Państwa Islamskiego

27 proc. brytyjskich muzułmanów poparło w sondażu przeprowadzonym przez BBC zamach na redakcję pisma "Charlie Hebdo"

80 proc. niemieckich Turków żyje z zasiłków dla bezrobotnych (tzw. Hartz IV), pobierając miesięcznie 482 euro. Na każde dziecko poniżej 18. roku życia przypada im ponadto 200 euro miesięcznie, nie licząc zwolnienia z opłat za czynsz, ogrzewanie i transport publiczny (dane z 2013 r. przedstawione przez dr Sami Alraaba z Michigan State University)

1. miejsce na liście najpopularniejszych imion nadawanych noworodkom w Wielkiej Brytanii zajęło w 2014 r. imię Muhammad

26 proc. mieszkańców Brukseli, stolicy Unii Europejskiej, to muzułmanie (dane z 2013 r.). Inne najbardziej zislamizowane miasta UE to Rotterdam (25 proc.), Amsterdam (24 proc.) i Antwerpia (17 proc.)
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Portsal nalezy zablokowac, a niemieckich szmaciarzy tworcow tego "portalu" skarzyc!

Przecież tam są i fundusze UE a gdzie kontrola ze strony Polski i wstrzymanie finansowania tego projektu niezgodnego z interesem narodowym i Polski? Są instytucje które skutecznie mogą tak utrudnić życie że zwiną ten biznes. Swoją drogą czy instytucje publiczne mogą działać w sprzeczności z Polską Racją Stanu? Jeżeli nie - to gdzie te kontrole?...

Obejrzałem stronę, kilka podstron, uważnie przeczytałem niektóre artykuły. Typowa lewacka propaganda, jak za Lenina, półprawdy przemieszane z półkłamstwami. Radzę - NIE WCHODZIĆ, NIE KLIKAĆ, NIE DOSTARCZAĆ KASY. Samo zdechnie.

Oczywiście za tym stoi fundacja Batorego czyli znowu Ten żyd Soros. Ścigany listem gończym w wielu krajach za przestępstwa.

Zdaniem D666

Pigulka smierci dla seniorow?
O co wybuchlo tyle sporow;
Czemu ogarnia swiat wzburzenie?!
Eutanazyjne zjednoczenie
NVVE i postepowa
Partia „66D“ chowa
Dzis sie ze wstydu – calkiem slusznie!
Chcieli postepu ...malodusznie.

Pia Dijkstra chciala ograniczyc
Ustawodawstwo! Ten, kto liczyc
Umie, zliczywszy swego zycia
Lat osiemdziesiat, do wypicia
„Na zdrowie!“ podczas swych urodzin
Moglby tez lyknac …COS i w godzin
Kilka (lub w minut tylko pare)
Sprawdzic swa wiare (lub niewiare)…

CLW – inna kostatacja,
Tez postepowa jednak: „Racja!
Lecz czemoz prawa ograniczac?
Mlodzi chca takze COS wpierniczac…
Od doroslosci – osiemnastki –
Moga sie zaczac juz .“
(Przyjecia wiec urodzinowe
Wnosilyby wrazenia nowe…!)

*

Wszystkie powyzsze propozycje
Wysmieje kazdy, kto ambicje
Ma postepowe w Nowej Erze!
666 kto szczerze
Do serca przyjal wraz z litera
D… a nie tylko jest dopiero
Przy dwoch szosteczkach! Naprzod, smialo! –
Oto co by nam sie przydalo:

Nie tylko w szkole, tez przedszkolu,
Niechaj automat stoi w holu.
W ktorym za darmo kazde dziecie
Moze uzyskac COS… Zgadniecie
CO? – „Non servabo!“ – WYZWOLENIE !
(Mowy nie moze byc o cenie –
Prawo socjalne – swieta racja! –
Winna byc pelna refundacja…)

mam nadzieje ze kazda osoba
która tam sie zatrudni
WIE ze
wyczerpuje znamiona ZDRADY
panstwa i narodu
i bedzie za to rozliczona

jestem za, tylko nie wierze, kto by sie taki ktos znalazl, bo ci co rozliczaja dzisiaj, to raczej rozlicza Pana za takie wypowiedzi, chyba, ze mowimy o rozliczeniu na tamtym juz swiecie bo profil portalu to sugeruje

Tak, więc sprawa prosta, jak budowa cepa. Zlikwidować konflikty zbrojne - wszystkim agresorom sprać tyłki, i zaprowadzić demokrację. Dlaczego KE nie zajmie się demokracja w Syrii i na całym Middle East - taki wniosek powinna złożyć nasza Pani Premier w Stambule. Nowy portal propagandy wrogów Polski - paranoja. Już przez setki lat, mieliśmy żydów w Polsce , i co z tego wynika na dzisiaj? Prawa metafizyczne, maja się zawsze tak, że niedowartościowani mają wspólne odchylenia: szubrawcy z szubrawcami, zboczeńcy ze zboczeńcami, psy z psami - sikając znacząc swoje terytoria. A karawana multikulti?, idzie dalej - każdy rabuje w swoja stronę. Co z tego wynika? pokazuje dzień dzisiejszy - ohyda.

Jedyną prawdziwą informacją na tym portalu będzie data i godzina napisania artykułu czy postu. Resztę można pomiędzy bajki włożyć. Jak lewacy chcą propagować jakąś ideę, trzeba się mocno zastanowić, jakie jest drugie dno tej sprawy.

Po co reklamować na tym portalu takie strony?

Portal zablokowac i po wszystkim! Nikt nie bedzie za obce pieniadze robil u nas politykli. Podobnie nalezy zlikwqidowac lub do 10% zmniejszyc ilosc mediow w rekach zagranicznych, glownie niemieckich!

Po co reklamować na tym portalu takie strony?

To nie jest promocja linku do tamtej strony, a li tylko informacja o powstaniu tamtej strony.

Nie wchodzić tam, nie klikać tak jak na goowno wyborcze, nie będą mieć kasy. Założyć sobie może każdy, widać demokracja u nas ma się dobrze, biznes może każdy prowadzić, a jak się to skończy zależy od klientów czyli od nas.

Poprawność polityczna za kasę. To samo byście pisali za takie ogromne pieniądze.
Jeżeli można za taką darmową kasę pisać bzdury to do dzieła bezrobotni!

Strona dla bezmózgów. ILE CZASU ONI MAJĄ NA KONTROLĘ 1 uchodźcy???? Złożenie zeznań w sprawie spalenia kurnika trwa na policji 2 GODZINY!!!!!

No nie wiem po co robicie tej stronie darmową reklame i "promocję". Takich pedalskich stron jest pełno i jak ktoś będzie chciał to sobie sam znajdzie. Myślę, że po tym artykule liczba wejść im gwałtownie skoczy, pojawią się komentarze pod ichnimi wiadomościami i znowu będzie, że nawołujecie do nienawiści. Pamiętajcie - najgorsze to jest jak coś lub ktoś odchodzi w zapomnienie. I to się takim paparuchom należy.

W XXVIII wieku rosyjski ambasador też hojnie sponsorował Targowiczan.

Żadnych migrantów NIE "WYPROMUJE"

Zgadzam sie dwa najwieksze miasta Islamskie w Europie to
Amsterdam i Berlin to bylo przed inwazja islamska a w tej
chwili to nie wiadomo co troche jest nowa fala.
Ja tam wiem jedno jak by to bylo takie dobre to nie musieli
by nas przekonywac do tego dobrobytu juz dwa lata a ostatni
rok to inwazja.Niech ich biora Emiraty Arabusy Izrael czy
USA jest mi to obojetne tylko nie wPolsce tego wzbogacenia
nie potrzebujemy

Internauta Ryz na stronie Warszawskiego Gościa Niedzielnego napisał:

„A propos Sorosa...
W swoje książce "The Alchemy of Finance" napisał:
"...Przyznam, że zawsze miałem wyolbrzymione mniemanie o sobie - mówiąc otwarcie wyobrażałem sobie, że jestem bogiem..."
Kiedyś jakiś dziennikarz zasugerował mu, że powinien zostać wybrany na papieża...
"Po co? Teraz jestem zwierzchnikiem papieża".
(cyt. za S. Krajski "Pogaństwo, neopogaństwo i masoneria")”

Moim zdaniem, żydowski spekulant finansowy Georgy Schwartz, znany jako George Soros jest na usługach diabła.
Dowód, do czego się nie dotknie, to niszczy.

Jeśli narody Europy Zachodniej zawczasu się nie opamiętają (a na to się nie zanosi...), to po jakimś czasie (5 - 10 lat) problem imigrantów, czyli bezwzględnego islamu i tak w nas uderzy, tylko z dużo większą siłą!

Może warto więc obejrzeć na youtube.com kazania ks. dra hab. Piotra Natanka odnośnie Intronizacji (a nie tzw. Przyjęcia, jak chce Episkopat) Chrystusa na Króla Polski...
Innymi słowy, jedyna nadzieja dla nas Polaków jest w tym, że jako Naród oficjalnie uznamy Chrystusa za Króla Polski oraz nawrócimy się, wówczas Bóg będzie nas wspierał. Po raz kolejny w historii, tym razem taką metodą, mamy możliwość pomocy Europie i Światu. „Kto ma uszy, niechaj słucha!” (Mt 11,15).

Byly czasy, wktorych wciskano nam faszyzm . Byly i takie , w ktorych wciskano nam komunizm, a dzisiaj wciska sie nam islam. Wszystkie te systemy polityczne maja wspolna ceche, sa systemy totalitarne ! Polacy nigdy nie zgodza sie na totalitaryzm, a juz na pewo, gdy bedzie on wprowadzany sila.

A kto będzie czytał typowo propagandowe teksty na tym portalu dla lewackich kretynów usiłujących wyłącznie pisać typowe łgarstwa dla swoich zlewaczonych głupków... Którzy w dodatku i tak są przecież już przekonani, że zbrodniarze z ISIS są siostrami miłosierdzia i w lewackiej EU będą się zajmować przede wszystkim opieką nad upośledzonymi i biednymi lewackimi politrukami...

Nie wiem po co ten portal, do nas nie docierają żadni uchodźcy oprócz Ukraińców a wcześniej Czeczenów a ci muzułmanie z Afryki i Azji to zwykli imigranci o status uchodźcy mogli by się ubiegać co najwyżej np. w Turcji jeśli w ich rodzimych krajach toczą się jakieś konflikty zbrojne.

Nie bardzo rozumiem JAK ORGANIZACJA POZA RZĄDOWA MA PRAWO ŚCIĄGAĆ I PROMOWAĆ NIELEGALNA IMIGRACJE. UWAŻAM ŻE TYLKO RZĄDOWE INSTYTUCJE MAJA PRAWO DO WYDAWANIA I UDZIELANIA POZWOLENIA NA POBYT STAŁY LUB CZASOWY OSOBOM NIE POSIADAJACYM OBYWATELSTWA POLSKIEGO. Ci którzy chcą zamieszkać w Polsce powinni starać sie oto w placówkach dyplomatycznych w danych państwach ( po przedstawieniu dokumentów , paszport, świadectwa szkół , aktów urodzeń , ślubów, i dokumentacji medycznej- twarde reguły ale jasne i mozliwe do sprawdzenia czy dana osoba to ta która się stara o pobyt ) ) i w tym państwie po podaniu adresu ( prawdziwego ) oczekiwać na decyzje. Z chwila otrzymania pozytywnej decyzji Polska powinna odpłatnie zapewnić transport do Polski .

To obrzydliwa propaganda wielkiej szulerni!!
Niech ta muzulmanska dzicz bierze sobie arabia
saudyjska i ten pajac niby papiez i jego antychrzescijanscy sukienkowi.

ANI Jednego nie wpuscic, to kon trojanski
niech zarzynaja sobie lewackie spoleczenstwa
na zachodzie, za co walczyla Polska i przelewala
krew w walce z osmanami??? Zeby teraz zydo-masonska
szulernia nam nakazala sie poddac?

NIGDY!!!

Brać nie kwitować

Soros destabilizuje Europe, zdelegalizowac drania !!!

pROMOWABUE mahmuckich najezdzcow w Polsce to chyba najlepszy sposob by puscic Sorosa z torbami! Zadna ilosc pieniedzy nie 'ociepli' wizerunku barbarzyncow iSSlamskich

słyszałem wypowiedź tego debilnego gostka od nowego PO-rtalu, jąkał się, i ciągle mówił tak: to nie ważne, że cie straszą i mówią złe rzeczy o emigrantach, ten PO-rtal to ma zmienić, bo imigranci to super faceci, którzy cie kochają

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl