Kijowski broni kobiety, która obraziła prezydenta. I posługuje się manipulacją

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

mg

Kontakt z autorem

Katarzyna Kukieła, aktywistka KOD zaatakowała na Facebooku Andrzeja Dudę. „Mam nadzieję, że jedzenie z mojego koryta wszystkim smakowało” – napisała, adresując wpis do prezydenta. Oburzyła wielu, ale w obronie koleżanki stanął Mateusz Kijowski, lider komitetu. I posłużył się ordynarną manipulacją. „PAD obraża obywateli i dzieli Polaków. Nic dziwnego, że wzbudza silne emocje” – napisał Kijowski odnosząc się do wypowiedzi prezydenta z Otwocka. Tak, tej przeinaczonej przez nieprzychylne mu media.
 
W sobotę prezydent RP spotkał się w krakowskim hotelu Wentzl z grupą amerykańskich kongresmenów. Tematem rozmów były sprawy związane z bezpieczeństwem, lipcowym szczytem NATO w Polsce i relacjami polsko-amerykańskimi.

Wczoraj do tego spotkania odniosła się na Facebooku Katarzyna Kukieła. Jej wpis wywołał oburzenie internautów:
„Mam nadzieję, że jedzenie z mojego koryta wszystkim smakowało”, „czuję się zbrukana, że on tam wszedł” – pisała Kukieła, podając się za właścicielkę restauracji.
 
CZYTAJ WIĘCEJ: Katarzyna Kukieła - antybohaterka dnia. Związana z KOD-em, PO i... 
 
O sytuację został zapytany Mateusz Kijowski, jako lider grupy, do której należy Kukieła. I co zrobił? Posłużył się manipulacją. Napisał, że prezydent obraża obywateli, więc jasne jest, że "wzbudza silne emocje".
 


Wywiązała się dyskusja. Kijowski na siłę bronił swojej aktywistki. Zwrócił na to uwagę Piotr Semka.Mateusz Kijowski przypomniał wypowiedź Andrzeja Dudy w Otwocku - zmanipulowaną przez onet.pl.Podłączył się również poseł Platformy Obywatelskiej, Jan Grabiec. I trzeba było mu tłumaczyć jak dziecku co mówił prezydent Duda w Otwocku.

Źródło: twitter.com

Udostępnij

Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Tłumy na pogrzebie ostatniego króla Rumunii

Tłumy na pogrzebie ostatniego króla Rumunii

Bursztynowy Ołtarz Ojczyzny zostanie…

Bursztynowy Ołtarz Ojczyzny zostanie…

Kwiaty na grobie prezydenta Narutowicza

Kwiaty na grobie prezydenta Narutowicza

Muzułmański burmistrz Nazaretu odwołał…

Muzułmański burmistrz Nazaretu odwołał…

Kolejni żołnierze WOT złożyli przysięgę

Kolejni żołnierze WOT złożyli przysięgę

Dzień dla Platformy wyjątkowy, to i makijaż zagościł na twarzy... Grzegorza Schetyny

/ twitter.com/printscreen

Dziś odbyła się Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej, podczas której wybrano nowy zarząd. Swoje "pięć minut" miał przewodniczący partii Grzegorz Schetyna. Podczas przemówienia można było zauważyć, że na jego twarzy z tej okazji nałożony sporą warstwę makijażu.

Wybór nowego zarządu był głównym celem dzisiejszej Rady Krajowej PO. Zanim rozpoczęło się głosowanie na mównicę wyszedł Grzegorz Schetyna, który jak zwykle mówił o tym samym, czyli głównie o partii rządzącej.

CZYTAJ WIĘCEJ: Schetyna wyszedł na mównicę i puścili nagranie z taśmy? Nie, on znowu gadał to samo

Podczas przemówienia na twarzy lidera Platformy można było zaobserwować dziwne "zjawisko". Grzegorz Schetyna z okazji tego wyjątkowego posiedzenia najwyraźniej zrobił sobie makijaż.

Nie była to jedyna wpadka, którą zaliczył tego dnia lider PO. Schetyna opluł się podczas wystąpienia, a Ewa Kopacz w niezbyt subtelny sposób zasugerowała mu, żeby wytarł twarz.

CZYTAJ WIĘCEJ: Schetyna opluł się podczas wystąpienia? Ewa Kopacz nie zauważyła kamer i ośmieszyła szefa PO!

A może to nie ślina, a puder spłynął z twarzy lidera Platformy?

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl