niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Tonący Kremla się chwyta? Reklamy Aerofłotu w "Gazecie Wyborczej"

Dodano: 05.03.2016 [14:17]
Tonący Kremla się chwyta? Reklamy Aerofłotu w "Gazecie Wyborczej" - niezalezna.pl
foto: niezalezna.pl
Linie lotnicze Aerofłot, których większościowym udziałowcem jest rosyjski rząd, reklamują się w "Gazecie Wyborczej". Aerofłot, którego samoloty latają na okupowany przez Rosjan Krym, objęty jest sankcjami ukraińskimi i częściowo unijnymi. Czyżby po odcięciu od reklam, które dawały władze PO, jedyny ratunek dla "Wyborczej" pozostał w kremlowskich imperialistach?

"Podróżuj do Azji przez Moskwę" - takim hasłem reklamowym ogłaszają się w "Gazecie Wyborczej" linie lotnicze Aerofłot. 

Ich właścicielem jest rosyjski rząd. Prezesem Aerofłotu od siedmiu lat jest petersburski bankier Witalij Saweljew, zaufany człowiek Władimira Putina, od 6 lutego 2016 r. członek Rady Najwyższej proputinowskiej partii Jedna Rosja. Regularnie przychodzi on do rosyjskiego premiera na "spotkania robocze", których przebieg - przypominający połajanki - jest publikowany w internecie. 

Ostatnio do spotkania Saweljewa z Putinem doszło dwa miesiące temu. Władimir Putin pytał prezesa Aerofłotu:

"Co Aerofłot zamierza zrobić z problemami, które się pojawiły? Jaka jest wasza ogólna ocena sytuacji? Dodatkowo chciałbym usłyszeć o specjalnych stawkach, jakie wprowadziliśmy dla miast na Dalekim Wschodzie, na Krymie i na północy".2016 r., Saweljew tłumaczy się Putinowi, fot. kremlin.ru

Tutaj ważna informacja: w 2014 r. Dobrolot, tanie linie lotnicze utworzone przez Aerofłot, zaczęły latać na Krym, okupowany przez Rosję. W marcu 2015 r.  Saweljew zapowiedział po spotkaniu z Putinem, że "Aerofłot planuje zwiększyć ruch pasażerski na Krym". W związku z tym Dobrolot został objęty unijnymi sankcjami. Na Aerofłot zostały też nałożone sankcje przez Ukrainę, dlatego jego samoloty nie mogą latać nad terytorium tego kraju

A zatem podsumujmy: w "Gazecie Wyborczej" reklamują się kremlowskie linie lotnicze, które pomagają utrzymać w rosyjskich rękach Krym, za co zostały objęte unijnymi i ukraińskimi sankcjami. Obrońcom wolności i demokracji z "GW" gratulujemy reklamodawców!Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

http://niezlomni.com/?p=8620 i wszystko jasne. Wzyta Millera, Michnika i Rozenka na daczy u Władimira Putina wszystko wyjaśnia.

To jest przerażające,jak daleko sięgają macki Aarona Szechtera...
Teraz pojawia się pytanie, kto nas dyma?
Czy Soros? Czy Rosja? Bo powoli zaczynam się czuć jak bohater gry the sims...

I pomyśleć, że Moskiewska Pożyczka ver 1.0 dla tow Millera była w reklamówce......

A teraz zamiast reklamówek
są reklamy
dla czerwonych.

....
Ale PiS z tym "nic oczywiście nie może zrobić,

bo demokracja i co powie i napisze Komisja Szmondecka"

i PiS się jakoś boi krytyki

i na razie nikogo nie posadził z aferzystów mimo obietnic.

Ta reklama to raczej przykrywka pod wieksza finansowa machloje. Wcale nie zdziwil bym sie gdyby POd owa reklama znajdowal sie spory zastrzyk pieniachow kremlowskich mocodawcow dla POdupadajacego ostatio finansowo aadaasiaa. Kontrwywiad powinien dokladniej przyjrzec sie temu "kontraktowi" reklamowemu.

To tylko jeden ze sposobów finansowania wszelkiej maści tałatajstwa.O wiele lepszym sposobem i mało widocznym jest Waltzszawska Giełda Akcyjna.Największe przekręty w majestacie prawa robi się w białych rękawiczkach.

Pieniadze za reklame to jeszce roumiem ale zeby byc taka ofiara placic za latanie tymi latajacymi trumnanmi trzeba byc sumaszedszym.

To nie jest zadna "brzytwa" ani "biznes"..!!
To jest zywotna kolaboracja interesow.
Dawniej by napisano "Zydokomuny" z "Sowieciarzami".
Wspolczesnie mozna uzyc nieco inne slownictwo, ale i tak to zawsze bedzie to samo.

reklamy sa dobrze adresowane, bo GW czytają głównie KODowcy, więc mogą skorzystać z Aeroflotu w jedna stronę, na kredyt, bo zabrano im koryto

Mnie na waszej stronie wyświetlał się reklama mostowego programu Tomasza Lisa. Czy to też coś znaczy?

Gazeta Wyborcza nie dlatego "chwyta się Kremla, że tonie", ale dlatego, że jest podwieszona pod Kreml od początku swojego istnienia.

Ruscy wspierają każde g-no, które niszczy i osłabia Polskę. Nie zdziwmy się jak za chwilę swoje reklamy zacznie zamieszczać Berlin..

W zdarzeniu na austoradzie mógł brać udział kodziarz z Michnikiem i Lis przebiegający przez szczere Pole, pilnować wyborów do senatu na Podlesiu aby Wieskary tym podobne jj agenci obcego wywiadu KGB nie zmanipulowały przekazu!!!!! a ludzie dobrze zagłosowali!!!!! wybierając Panią Marię Anders

Nawet MaKrela
wywodzi się z KreMla.

Czym jesteście zdziwieni?
Czy zna ktoś z was Żyda, który wzgardziłby pieniędzmi? Choćby najbardziej śmierdzącycmi????

SPUSCIZNA komuny niema opcji byscie nas pokonali ZLAMIEMY was dotkliwie

To nie Aerofłot jest reklamodawcą to przykrywka, faktycznym sponsorem jest Putin.

Michnikową Wyborczą dalej ochoczo wspierają z samorządowej kasy, niektóre miasta - na przykład przeszło dwustutysięczne miasto Sosnowiec. Co tydzień półstronnicowe, to samo na okrągło, ogłoszonko o tym co każdy w mieście dawno wie. Jasne że głównie idzie o napędzanie pozytywnego piaru dla obecnej władzy miasta, o prezydencie pełno w każdym numerze ha ha ha! - kto zgadnie skąd obecna władza która tak kocha śląską wyborczą się wywodzi? Jak kto nie wie to niech zapyta pani Ewe Malik która jest z Sosnowca, reprezentuje PIS ale miastem po swojemu kieruje Ch... z ekipom - no kto zgadnie z jakiej partii?

Od dawna podejrzewałem, że Rosjanie finansują GW. Teraz mam już pewność.

ta reklama to tylko podkładka finansowania zdrajcy Michnika! niechaj ABW sprawdzi jaka kwota wpłynęła!!! Ile milionów?

Jest powód aby GW też objąć sankcjami i nie muszą być dotkliwe np 5 krotność faktur wystawianych dla "AEROFŁOTU" z tytułu reklam i może te pro-sowiecka przestanie Polsce uwłaczać. Szechter przecież oni twojego pracownika uznali jako "persona non grata" więc warto zachować choć pozory godności. Ale Szechter i apel godność o godność, to też uwłacza, więc "niech sobaka ciebie jebiut"

Konfidenckie mdeia powinny być izolowane i przegonione....nie ma litości dla wazeliniarzy pejsatego pokroju i usmażonych emerytów na kotletach w składzie KODystów.

Poprzednio za propagandę płaciło, na rozkaz Moskwy, PO. Dziś już sama Moskwa. Jutro, kto wie?

Kto czyta GW, ten GW wie :))))))))))))

przypominam, ze Aeroflot już od kilku lat reklamuje się na angielskich stadionach :)

Zachęcam do bojkotu i oglądania tylko polskiej

http://www.manutd.com/~/media/...

Poczytajcie o Chazarach.Żydzi są w Palestynie,nawet w/g żydowskiego historyka.Na świecie niewiele,przeważnie w krajach połud.Europy.To nie jest żadna ściema,tylko temat tabu./przy okazji polecamteź:Kahal elections 1901 belchatów/

aktualnie na świecie jest tylko 10 do max. 15% żydów z historycznych terenów.
Reszta, tj. 85 do 90% to Chazarowie. Całe lata utrzymywali
się w tajemnicy i robili swoje.

Za miesiąc GW będzie zachwalać wczasy w Jałcie, byle kasiorka wpłynęła. Cienko przędą G....zjady. A pomarańcze z Jaffy to nie łaska reklamować ?

w żydowskiej gazecie. Od dawna nawołuję do repatriacji żydosowiecji. Aerofłot będzie jak znalazł. Żydzi, wracać w rodinu!

Adasiu! POkazujemy prawdziwe oblicze! Przeszukać gruntownie archiwa - nie mógł wszystkiego wyczyścić POdczas swoich z 2 kolesiami wizyt w archiwum bezpieki na POczątku "transformacji ustrojowych"!
https://www.youtube.com/watch?...

To w takim razie sankcje unijne oraz amerykańskie powinny objąć giewu, za wspieranie imperialistów i podżegaczy wojennych

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl