niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
20 stycznia 2017

Życzą prezydentowi Andrzejowi Dudzie śmierci. A #HejtStop wymownie milczy

Dodano: 05.03.2016 [11:25]
Życzą prezydentowi Andrzejowi Dudzie śmierci. A #HejtStop wymownie milczy - niezalezna.pl
foto: FB
"Walczymy z rasizmem, homofobią oraz każdą formą nienawiści pojawiającą się w przestrzeni publicznej. Zgłaszaj hejty na naszej platformie" - reklamuje się słynna inicjatywa #HejtStop. Ale nienawiści wobec prezydenta Andrzeja Dudy nie zauważa.

Zaczepianie w Zgorzelcu mężczyzn o śniadej karnacji, napis na murze "Zabij Żyda", antysemickie napisy w Markach, a nawet... gazetka szkolna przestrzegająca przed "islamizacją Europy" - tym w ostatnim czasie zajmowali się uczestnicy akcji HejtStop, szeroko propagowanej w mediach i finansowanej m.in. z zagranicznych grantów.

Obecnie mija prawie 20 godzin od wypadku prezydenta Andrzeja Dudy. Po incydencie przez internet - a szczególnie przez strony związane z KOD - przetoczyła się fala nienawiści i gróźb karalnych wobec głowy państwa. "Życzę mu śmierci w męczarniach" - to przykładowy wpis.

Sympatycy KOD, co prezentowaliśmy, wygrażali prezydentowi, życzyli mu najgorszego, obrażali go - choć wypadek z jego udziałem naprawdę mógł skończyć się tragicznie.

Tymczasem ani na profilu HejtStop na Facebooku, ani na Twitterze, tego skandalicznego zjawiska w ogóle nie zauważono. Problemem z pewnością nie jest dłuższy sobotni sen aktywistów. Dziś po godz. 10 na facebookowym profilu akcji zaprezentowano bowiem zdjęcie bloku w Środzie Wielkopolskiej, na którym napisano "Imigrantów zabiję".

HejtStop to ogólnopolska akcja rozpoczęta wiosną 2015 r. W kampanii promującej inicjatywę brała udział m.in. ówczesna premier Ewa Kopacz, ówczesna minister edukacji Joanna Kluzik-Rostkowska i ambasador Szwecji. Jak widać - była to akcja polityczna, a nie społeczna...
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

gówno mnie te lewacko-bolszewickie organizacje ,za pieniadze żydowskiego bankiera sorosa,obchodzą.lICZĘ TYLKO NA PROKURATURĘ I POLSKIE SĄDY.

Po tym jak twarzą HejtStop został niejaki pan Kuźniar, nie powinno być złudzeń co do profilu działalności tego środowiska. Ja niczego od nich nie oczekuje w tej sprawie, bo żadnej reakcji nie będzie. Gdyby sprawa dotyczyła na szczęście juz byłego prezydenta, a to co innego. Machina propagandowa Hejt Stop działałaby już pełna parą.

Soros placi i soros wymaga - a Soros placi za tepienie tylko tego "hejtu", ktory jest mu nie na reke.

Hejtstop to Fundacja Batorego finansowana przez George'a Soros
Który także financuje wykolejeńców z KOD dlatego cisza.

Panie Prezydencie, nigdy nie będzie Pan prezydentem wszystkich obywateli Polski. To widać. Proszę się skoncentrować na zadaniach zgodnych z Pana światopoglądem. To wystarczy, aby być dobrym prezydentem. Resztę skowyczących świń trzeba ignorować lub pozamykać. I tyle. Polska na tym tylko zyska.

Na to, by być Polakiem trzeba sobie zasłużyć. Nie wszyscy obywatele Polski są Polakami. Więc masz rację, że Prezydent Polak nie będzie prezydentem wszystkich obywateli. Są bowiem tacy, co podlegli są Putinowi, Merkel lub innym wrogim Polsce i Polakom typom i ośrodkom. A twoje rady dla Prezydenta "jak być dobrym prezydentem" są nie na miejscu, ponieważ on ma dużo więcej w głowie niż ty.

Hej !!! Hejt Stop ! Obudźcie się !!!
W piątek coś stało się na autostradzie A-4 co spowodowało wylew fali nienawiści w internecie ! Poszukajcie tego hejtu - to jest chyba Wasz statutowy obowiązek. Kiedy zgłosicie "podejrzenie popełnienia przestępstwa" przeciw Głowie Państwa (!!!!!!!) do prokuratury. Byłbym zobowiązany gdybym zobaczył Wasze działania w tym kierunku.

hejtstop to ch...nia, co stwierdzam z cała stanowczością. Andy

Nie ma co liczyć na takie "organizacje" służące marnowaniu państwowych pieniędzy, a tymi hejterami, którzy odgrażają się Prezydentowi i rządowi PiS powinna zająć się PROKURATURA.
Groźby KARALNE są karalne i karane.
Nigdy więcej ODCZŁOWIECZANIA, bo to PRELUDIUM ZBRODNI!
Mordercy nieukarani za Smoleńsk znowu są żądni krwi.

Dopiero jak faktycznie coś złego się stanie prezydentowi, to będziecie żałować,że te pogróżki i nawoływania nie znalazły się w prokuraturze, a odpowiednie organa nie znalazły nawoływaczy. Ale wtedy będzie już za późno. Brak konsekwencji się źle skończy.A ten portal Hejt Stop to przeciez lewicowo- peowskie badziewie.

zakladajcie BRACIA zbroje

Pilnie potrzebna jest wielka, liczącą setki tysięcy Polaków Demonstracja Poparcia dla Prezydenta RP

Andrzeja Dudy i dla Polskiego Rządu PIS ! Jak widać przeciwko Wolnej Demokratycznej Polsce prowadzona

jest już Wojna Hybrydowa ! Prowadzą ją "polscy" sowieci - zielone ludziki bandyty putina - KOD-upki,

złodziejscy POlszewicy, Pedru-lone GRU-dupki z Nowoswołcznej, Pier..lone Sowieckie Ludziki, SLD-upki,

gebelsowscy Szechterowcy i hieny Syfi-Lisy, hitlerowscy RAŚ-owcy i inne folksdojczowskie i kacapskie

badziewie oraz zewnętrzni wrogowie Polski - posthitlerowska IV-rzesza i putinowska bandycka qrva rassija.

Oni dążą już otwarcie do nowego rozbioru Państwa Polskiego ! To oni znów nam chcieli POdstępnie zamordować

Prezydenta Polaka i znów osadzić swojego szpiega-prezia typu Bolek, Bul czy Mgr-Pijak - np. Matoła !

Dlatego pilnie potrzebna jest wielka, zmasowana wspierająca Prezydenta i Rząd reakcja Narodu Polskiego.

W najbliższych dniach Polacy z całej Polski muszą zorganizować w Warszawie wielką liczącą setki tysięcy

uczestników Demonstrację Poparcia dla Prezydenta Polaków Andrzeja Dudy i dla Polskiego Demokratycznego

Rządu PIS ! Niech ci podstępni wrogowie Wolnej Demokratycznej Polski rządzonej przez PIS mają świadomość,

że Wielkiego Narodu Polskiego nie dadzą rady zniewolić !

PS
Potrzebna jest też natychmiastowa super-lustracja wszystkich cywilnych i mundurowych służb specjalnych
oraz całego wojska i i całej policji !

pozwalniac wszystkich z BOR

Jeszcze nie znaleźli paragrafu prawnicy z kancelarii prezydenta aby złożyć wnioski o natychmiastowy areszt dla
grożących śmiercią prezydentowi?
Niech dalej tak grzecznie i kulturalnie traktują tą antypolską hołote to długo nie porządzą!
Z bandą złoczyńców nie rozmawia się w ogóle, tylko wsadza do aresztu!

Co na to min. Ziobro?-niedawno skazano na grzywnę i karę w zawieszeniu internautkę za mowę nienawiści wobec "turystów". Czy nadal w świetle prawa są równi i równiejsi?

Pozwalacie łazić zdrajcom Polski bezkarnie po ulicach to się demokracją zachłysnęli i pozwalają sobie na wszystko jak imigranci muzułmańscy w UE. Tak właśnie bym ich stawiał na równi z tymi chwastami.I jescze zobaczycie co nam ulica przyniesie w wykonaniu KOD i ich opłacanych bojówek lewackich.

Wstyd i kompromitacja, ale wszystko jasne - nie?

Proponuję uznac wszelkie fundacje i stowarzyszenia finansowane z zagranicy jako zdrajców Polski a ich założycieli wysłać z Polski tam skąd ich do nas wysłano.

W obecnej sytuacji to jedyne rozsądne posunięcie.
Niestety podobnie zrobił Putin u siebie więc PiS nigdy na coś takiego się odważy. Obawiam się, że nawet się nie odważy wziąć tych "organizacji" pod lupę odpowiednich służb więc mają pełną swobodę działania i oczywiście bardzo źle się to dla Polski skończy.

To milczenie HetStop samo w sobie jest hejtem.

Hejt stop jest głośne wtedy, kiedy mmowa o gejach, lesbach czy też o islamskich imigrantach, którzy zachowują się jak dzicz, lub wypowiadają się na temat naszych pięknych kobiet, chearlederek, które tańczyły podczas mistrzostw Europy w piłce ręcznej.
Kiedy jednak zaś rzecz dotyczy Pana Prezydenta, wybranego przez ZNACZNĄ WIĘKSZOŚĆ społeczeństwa, wtedy...
Wtedy hejtstop milczy bo...
Bo to nie jest temat, którym można przypodobać się politykom z UE, którzy promują środowiska lgbt lub są za przyjmowaniem dziczy z krajów islamskich.

To jest następny przykład sposobu bycia i zachowań społecznych PO i KOD-u. Platforma Obywatelska musi zostać zdeleganizowana za sianie zamętu społecznego i wichszycielstwo, nawoływanie do nienawiści, zamachu stanu, rebelii i wojny domowej. Tak wynika z wypowiedzi Schetyny i innych waszych zasrańców z tzw. KOD-u. Przywódcy łącznie z Bolkiem (oficjalnie oświadcza w internecie, że przyłączy się w wojnie domowej jako przywódca) i bojówkarzami z tzw.KOD-u. Muszą zostać postawieni w stan oskarżenia i osądzeni. Polujecie na życie następnego prezydenta. Siejecie nienawiść w Polsce i za jej granicami. Społeczeństwo w ostatnich wyborach dało PiS-owi wolną rękę. Wygrani biorą wszystko. Sami pchacie się pod nóż. Pamiętajcie zasrańcy, plugawy polski sorcie. Kara was nie minie.

A Lewackie MENDY z HEJTSTOP zabarykadowaly sie w piwnicy i z fund.Batorego omawiaja .co dalej.Na te adresy mozecie im wyslac ZYCZENIA!!!!!
Biuro

ul. Andersa 29
00-159 Warszawa
telefon: +48 224 048 131
email: biuro@projektpolska.pl

Stowarzyszenie Projekt: Polska

Joanna Grabarczyk – p.o. Przewodniczącego Stowarzyszenia
jgrabarczyk@projektpolska.pl

Wiktor Jędrzejewski – Przewodniczący Stowarzyszenia (członkostwo zawieszone)

Zarząd Stowarzyszenia:

Agnieszka Chmura
achmura@projektpolska.pl

Miłosz Hodun (członkostwo zawieszone)
mhodun@projektpolska.pl

Jan Radomski
jradomski@projektpolska.pl

Inne dane Stowarzyszenia:

NIP 7781399436
Nr konta: 13 1050 1025 1000 0024 0597 8640 ING Bank Śląski
Regon: 634345308
KRS: 0000101654

Fundacja Projekt: Polska

Paweł Ciacek – Prezes Zarządu Fundacji Projekt: Polska
pciacek@projektpolska.

A co na to prokuratura?
Bo samo oburzanie się to dużo za mało i eurobolszewicka swołocz tylko się rozzuchwala swoją bezkarnością.

A co robi Panstwo żeby wreszcie hejt zwłaszcza ksenofobie ale i inny w Internecie ukrócić?

Co się dzieje w sprawie zamachu Smoleńskiego? Ja pamiętam i jeszcze paru internautów chyba. Niedługo kolejna rocznica.

KODziarze to zwykłe chamy I buraki, ale sami pracują na to aby zaliczać ich do ludzi gorszego sortu.

Mniejsza o jakiś tam HejtStop. Co na to prokuratura?

Ja imigrantów i KODziarzy zabiję w czynie społecznym, proszę tylko o dostęp do broni.

Szanowny dxr, Tyś zapewne TW Bolek - on też szykował granaty ale na MO...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl