niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

Wałęsa wraca. Na pytania o "Bolka" nie będzie odpowiadał

Dodano: 26.02.2016 [12:34]
Wałęsa wraca. Na pytania o "Bolka" nie będzie odpowiadał - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek
Lech Wałęsa wrócił do Polski. Jego samolot wylądował w Warszawie. Były  prezydent nie rozmawiał z dziennikarzami na lotnisku. Dziennikarze, którzy chcieli zapytać o donosy "Bolka" nie doczekali się. chcieliby zapytać o donosy "Bolka" i współpracę z komunistyczną bezpieką. Wałęsa wyszedł wyjściem VIP i odjechał, nie rozmawiając z mediami.

Po próbie sprzedaży przez żonę Czesława Kiszczaka dokumentów dotyczących Lecha Wałęsy i odkrycia archiwum wieloletniego szefa esbecji, a w nim teczki TW "Bolka", historycy i dziennikarze mają do Wałęsy dziesiątki pytań. On jednak, akurat od dnia ujawnienia dokumentów, przebywał w Stanach Zjednoczonych. I ograniczał do wpisów na portalu społecznościowym lub dopuszczał do siebie jedynie przedstawicieli nielicznych redakcji.

Stąd wszyscy niecierpliwie czekali na powrót Wałęsy do kraju. Już wcześniej Anna Domińska, córka Wałęsy i dyrektor jego gdańskiego biura, zapowiedziała, że nie będzie odpowiadał na pytania.

"Nie będzie możliwości, by z nim porozmawiać, bo wsiada do samochodu i jedzie dalej" – powiedziała Domińska. "W piątek Wałęsa będzie załatwiał „sprawy, które są do załatwienia w Warszawie, a potem jedzie do Gdańska” - czytamy na radiozet.pl
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

No tak ,pierw to on "obalył" hektolitry wódki,potem "obalył" płot w stoczni,następnie sam "obalył" komunę.Jak się przyjrzeć
to i wolność Polski "obalył",aby zostać ostatecznie obalonym
przez kwity Kiszczakowej. Serio to mnie przerastają te sprawy.No bo co z takim zrobić,gdyby on jeszcze miał rozum ,ale głupie to bezgranicznie.

Trzy kroki bolka
Przyleciałem
Stchórzyłem
Uciekłem

"JaBOLEK SAM OBALIŁEM komunę. Nie chciałem ale musiałem."

Piszmy konsekwentnie: nie "komunę", ale "komunem".

W wersji poprzedniego prezydenta (właściwie: prezydęta) powinno być - w pełnej wersji - słowo "komónem".

Masz rację. Specjalista od "kór to tfurcze rozwiniencie" specjalisty od obalania.

Bolek udzieliłby obszernego wywiadu gdyby byli tylko
redaktorzy z gazety od Michnika lub z TVN, który przez całą
dobę nadaje tylko samą prawdę.
Ciekaw jestem czy razem z Bolkiem powrócił Wachowski-oficer
UB i żona Dukaczewskiego z WSI.

Nie wiem PO co szmata wróciła ? Precz, to nie jest twoja Polska.

Upadł mit " bohatera narodowego " ,
a tak nawiasem mówiąc to GUY z nim .

https://www.youtube.com/watch?...

Come on Boss, together, let's go ! hop !

Again, hop !

Boss I have so much to tell you ... I've never loved the man more
than you ...

Hey Boss, did you ever see a more splendiferous crash ?

hahahhahahahaha

bo wsiada do samochodu i jedzie dalej" ###-czyżby autostradą kłamstwa???- No to szerokiego kłamstwa!
W Polsce to nie można tak prosto, jak na balu w USA w pierwszej parze poloneza.

A co? Sądziliście że będzie z wami rozmawiał? Wałęsa z "byle kim" nie rozmawia. On od zawsze miał was w nosie (żeby nie powiedzieć że jeszcze w czymś gorszym, znacznie bardziej przekonywującym miejscem). Tak jak zawsze w nosie miał wszystkich na których donosił, kolaborując i pertraktując ze służbami SB, tak i nadal ma to wszystko "gdzieś". Wszystko, to znaczy własną agenturalną przeszłość, jaki obecne nagonki które umożliwiły by mu złożenie wyjaśnień. Ale on nic wyjaśniał nie będzie, ani z niczego się tłumaczył. Bowiem uważa się za bohatera, a takim się nie kręci, nie pomiata i nie nagabuje z byle powodu. Nie mówiąc o tym że w historii dziejów byli naprawdę prawdziwi bohaterowie, którzy nawet płacili życiem za odmowę współpracy z komunistycznym reżimem, Wałęsa nie tylko do pięt im nie dorasta.Okazał się zwyczajnym tchórzem. Obecnie składając uczciwe zeznania, życia na pewno by nie utracił. Ale utraciłby dobre imię , sławę i znaczenie. Sam zresztą wyznał że nie chciałby by miało się okazać że to "ktoś inny jest bohaterem". Dlaczego obecna sytuacja, jak np. publiczne wywiady tak bardzo stresują Wałęsę? Widocznie ma coś do ukrycia, do czego nie jest zdolny publicznie się przyznać.Przy tak daleko posuniętej niedojrzałości emocjonalnej, jest to zjawisko typowe. Tylko w jaki sposób osoba o tak ogromnym niedorozwoju intelektualnym i osobowym mogła sprawować tak ważne funkcje w państwie?

ale rozmawiać nie chce. Ale że też ktoś z nim chce? Po co, są papiery i wystarczy.

Czy TWBolek skoczył przez mur czy nie skoczył ? jak było naprawdę ?

Z wpisu Lecha Wałęsy na "Mojej generacji" 29 lutego 2012 roku(jęzor bolkowy):

"przy płocie były drzewa i to mi pomogło w drapać się . To nie był klasyczny skok w zwyższ".

Już Anna Walentynowicz mówił, że tam nie było żadnego muru ani ogrodzenia. Jedyny mur, który przeskoczył to murek w porcie marynarki wojennej na Oksywiu jak zapindalał do motorówki.

Z tym murkiem ,moze byc inna opcja. Mowili mi to starzy pracownicy stoczni. Przy smietnikach byla dziura w siatce, ktora sie wnosilo wode do stoczni , jak byly jakies imieniny czy cos takiego. Przez wartownie bylo wieksze ryzyko. Walesa to miejsce pewnie znal. Wiec moglby sie przyznac ze ta dziura wodczana , bolek wpelzal do stoczni zeby "niesc wolnosc narodowi". Niechcial, ale takie mial parcie, ze musial.

A cóż to za ważne sprawy do załatwienia ma Bolek?. Ktoś z inteligencją kota nie jest w stanie załatwić najdrobniejszej sprawy, nie mówiąc o obaleniu komuny.

No nie ...nie obrażaj moich kotów. Bolek ma inteligencję meduzy.
Jednak przyznać trzeba, że jest niezwykle sprytny, chytry i przebiegły. Ale wiedza - zerowa.

To nie będzie z KODami demonstrował przeciwko Bolkowi?

Znaczy sie bedzie w piatek targal teczki, czy jak?

Mam kolego z Australii którego Kiszczak z Walezą wygnał na tułaczkę po świecie . Więc z rodziną pojechali do Warszawy do różnych Ambasad no i Australia zgodziła się na przyjąć ich na pobyt stały .Do tej pory przez 33 lat nie odwiedził Polski jest zawiedziony na Walezę i innych zdrajców z Solidarności co poszli na łatwiznę i sprzedali się za posady .W lato przylatuje do Frankfurtu /Mein i później do rodzinnego Gdańska .Pracował też w Stoczni Gdańskiej .Jego jedyne marzenie życiowe od 33 lat jest, opróżnić pęcherz moczowy przed willą Walezy na Gdańsk -Polanki pytał mnie ile mu grozi za ten czyn powiedziałem góra 20 złotych za sikanie w miejscu publicznym .

Waleza - kolego, naucz się pisać. A może chcesz nam tu jakąś ukrytą wiadomość przekazać?

bolek - chyba nie donosiłeś na POLSKĘ na zachodzie. Myślę że miałeś sesję zdjęciową do dalszej reklamy CINKCIARZA.
Ty masz to we krwi a ja mam cię ......

Żegnajcie esbeckie watahy!
(wersja poprawiona, do śpiewania na melodię szanty
"Hiszpańskie dziewczyny")

Żegnajcie nam dziś, esbeckie watahy;
Żegnajcie nam dziś OP z WSI!
Już waszych szantaży skończyły się strachy.
Wysypał generał je Kiszka... hi, hi!

I strach waszych głów objawia wciąż Bolek.
I zmienia wciąż baśń, i plącze w niej się.
I legion agentów wraz z Bolkiem już poległ.
I upadł z kretesem mit Trzeciej RP!

Okrągłych wciąż kłamstw próbują w podzięce;
Okrągłe są, jak okrągły był stół.
Baśń słudzy serwują, jak schab w Magdalence,
Bo czują, że naród już kopie im dół...

I strach waszych głów...

Niedługo TW ujrzymy archiwa,
Choć wyje jak wilk medialny ich chór.
Tak zwana elita na stołkach się kiwa;
Krawaty ściskają ich szyje jak sznur...

I strach waszych głów...

Ćwierć wieku trwał czas moralnej zgnilizny.
Nobleśny TW, co chcesz sobie twierdź,
Lecz kara jedyna za zdradę Ojczyzny,
Co jurgiel zniweczy - nazywa się: ŚMIERĆ!

I strach waszych głów...

przywiozles kase? chcesz kupic pare czolgow? przydadza sie do wprowadzania demokracji w kraju

P.Domińska,tatuś nie musi odpowiadać.(Lepiej dla niego)Polacy już sobie sami odpowiedzieli,wystarczy.

Bolku= kat z Malty już leci

myślałem że bull na bolka z goździkami będzie czekał ...

rodzinny biznes bolków upada

Co miał odpowiadać bolesław płotkarz z motorówki.W USA mógł rżnąc głupa bo ci co go zaprosili to takie sam motłoch,który głosuje na POmyje,sektę sfetru,SLD czy PSL.W Polsce zderzył się z rzeczywistością i doskonale wie,że jest przegranym konfidentem.Od najmłodszych lat był kapusiem.W czasie odbywania służby wojskowej już podpisał lojalkę.Do 1976r. prowadzili go SB-ecy od 1976r. już przełożeni czesia z WSW.Do dzisiaj jest lojalnym sprzedawczykiem.Wdepnął w gówno i zdaje sobie sprawę,że tym utopił własną rodzinę.Jestem ciekaw czy synuś jareczek nie POszedł w ślady ojca.Jak to możliwe,że spowodował wypadek drogowy a kto inny odpowiada.Przypadek czy podpisana lojalka jak większość w POmyjach!!!!!!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl