niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 maja 2016

Wałęsa ma obrońcę. Kijowski, ten od KOD-u, zwołuje marsz. Ilu TW pójdzie w pierwszym szeregu?

Dodano: 24.02.2016 [00:58]
Wałęsa ma obrońcę. Kijowski, ten od KOD-u, zwołuje marsz. Ilu TW pójdzie w pierwszym szeregu? - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek
Sympatycy Komitetu (rzekomej) Obrony Demokracji stają się koszmarnie przewidywalni. Można było się spodziewać, że pomaszerują ulicami Warszawy w obronie Lecha Wałęsy. I tak też się stanie. Przynajmniej namawia ich do tego Mateusz Kijowski.

Lech Wałęsa, który wybrał sobie pseudonim "Bolek", aby donosić na kolegów, ma coraz węższe grono obrońców, bo dowody współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa nie budzą już niczyjej wątpliwości. Nooo, chyba że Henryki Krzywonos. Większość jednak przestała zaprzeczać, że "Bolek" brał pieniądze za kablowanie komunistycznej bezpiece. Dlatego zmienili "linię obrony". Już nie negują faktów, ale rzucają hasłami: "to był straszny czas", "nikt nie wie co on wtedy czuł", najczęstszy slogan "odkupił winy późniejszą postawą".

Już we wtorek można było przyjmować zakłady - niekoniecznie w totolotku, bo nie każdy ma tyle szczęścia co Wałęsa - że wkrótce pojawią się delikwenci krzyczący "Jestem Bolek". Pierwszy z mało oryginalnym pomysłem wyrwał się Robert Biedroń.Długo nie trzeba było również czekać na reakcję KOD-u. Na ich facebookowym profilu pojawił się wpis Mateusza Kijowskiego: "Wszyscy chcemy pokazać swoje poparcie dla Prezydenta Lecha Wałęsy. Piszemy listy, piszemy posty i komentarze na Facebooku, krzyczymy, złościmy się, angażujemy..."

I dodawał: "A gdybyśmy tak pokazali nasze poparcie – nasze masowe poparcie – na Marszu „My, Naród”? A gdybyśmy tak zrobili największą demonstrację, jaką kiedykolwiek Warszawa widziała? A gdybyśmy tak przyjechali z całej Polski w liczbie przekraczającej najśmielsze wyobrażenia? A gdybyśmy wszyscy przekazali swoje wyrazy poparcia w jednym miejscu i jednym głosem?". Szybko jednak sam siebie przystopował: "Wiem, rozmarzyłem się. Nie stawiajmy sobie poprzeczki zbyt wysoko, bo nas przygniecie. Nie damy rady. Zostańmy w swoich domach i komentujmy. Ale... Czy Wałęsa nie jest symbolem polskiej walki o wolność i demokrację? Czy nie o demokrację w Polsce walczymy? Czy pozwolimy zniszczyć najważniejszy symbol?"

O ofiarach donosów "Bolka" ten "obrońca demokracji" jakoś nie wspomniał.

Nic dziwnego, że riposta wielu internautów była błyskawiczna:


"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Marsz KOD -( Komitetu Obywatelskiego Degeneratów) Brawo ciemniaki .

a kto jest ofiarą Bolka? Konkretnie...

A na czele powinni wyfasować , jak NIC...
redaktora Blumsztajna z napisem
"pier...olę nie rodzę"..
Bowiem Kijowski..-alimenciarz jak najbardziej..
Bolek pogrobowy dla swojego pierworodnego!!!!
tak , tak .."nasz bohater" zaniedbał osobistego pierworodnego
konsekwencją była śmierć dziecka..Warto go o ten "epizod"zapytać publicznie.
Co szubrawca ..to, ciekawiej!!!
"kto nie skacze ten nie Bolek"..będą skandować KOD-owcy
Przy okazji dygresja do słów
"Piłsudski donosił ..Wałęsa donosił, złożone mamy postacie historyczne"..min Sierakowski..taki słodki redaktorek.
za Piłsudskiego WOLNOŚCI - przybywało!!!!!!!!
Za Bolka wolności UBYWAŁO !!!!!!!
Z tej "złożoności" historycznej - tak wynika!!!!!
Niech idą ...niech idą..a spotka ich drwina...

Ci z pozostałych rzędów to tez TW a właściwie to teraz juz JW cz. Jawny Współpracownik UB /SB / FSB/ GRU. I fajnie tylko się ładnie do fotografii ustawiać proszę . Jak jawny to jawny. Macie swoje 5 minut . Tylko proszę na wdzięczność Polski i Polaków nie liczyć i zabrać duuużo chusteczek /ręczników bo plujących może być sporo. Udanego " wybiegu " proszę JW.

A nie ma na nich długiej zomowskiej pały?Wałęsa-bolek jeszcze niedawno chciał pałować związkowców więc nie ma się co z nimi pierd///ć i lać wszystkich zakodowanych zdrajców z bolkiem na czele.

no to teraz wyjda wszyscy zdrajcy i kapusie na ulice , ciekawe czy beda mieli odkryte twarze abysmy wiedzieli kto pracowal i pracuje dla służb, oni walcza wlasnie o taka polska demokracje,,,,demokracje kapusiow i donosicieli,,, a co na to ksiadz jerzy popiełuszko ktory zginal? w grobie sie pewnie przewraca

zdrjacy Komitet Obrony Donosicieli bronia zdrajcy Bolka, jedna ekipa sprzedawczykow , wszytsko w temacie, inni zycie nadstawiali a oni teraz mowia takie byly czasy wiec trzeba bylo z SB wspolpracowac , szmaciarze

Obowiązkowo każdy UB-ek, SB-ek lub wdowy po nich przynoszą wyciągnięte z pawlaczy akta wszystkich Bolków, Lolków itp. kapusiów. IPN zapewni transport w postaci kilku samochodów ciężarowych

Wyjdą Ci na ulicę, którzy bronią siebie. Przecież to jasne grali w jednej orkiestrze z Wałęsą. Teraz na światło dzienne wyszła prawda Polacy byli manipulowani ,oszukiwani,. Naród został zdradzony i bardzo się boją,że zostaną rozliczeni i do władzy już nie wrócą.

No to mamy wspaniały front "obrońców demokracji" Jeden to złodziej okradający własne dzieci , a po drugiej stronie kapuś donoszący na pracowników Stoczni , bo wierzyć się nie chce , że on miał w stoczni kolegów. I to taki co podobno skończył donosić w 1976 , a w 1992 jako prezydent przepychał przez Sejm ustawę o tworzeniu sowieckich spółek handlowych na terenie Polski , gdzie nie sięgałaby Polska władza finansowa i polityczna. Ot taki sobie przyjaciel Sowietów. No i oczywiście równie wielki "polski patriota".

http://stowarzyszenierkw.org/2829-folmularz-do-podpisow-referendum-w-sprawie-ziemi-i-tzw-uchodzcow

KOD Judaszow wyjdzie na ulice by bronic Bolka Ale mamy demokracje kapusiow

W związku z tematem mam takie pytanie - kto reprezentuje dzieci alimenciarza w celu uzyskania środków na życie? Z czystej ciekawości pytam, gdyż osoby mające grubo niższe zadłużenie z tytułu niepłacenia alimentów "odpoczywają" w ramach pozbawienia wolności a tuz z ponad "setką tysiączków" biega po ulicach udając demokratę?! Przed tą wersją "demokracji w rozumieniu czerskiej" Panie broń!!!

Ale on właśnie po to po ulicach biega, żeby go nie zamknęli :)

Hołota w postaci ubecji,POlszewii,Nowozasrańców,ZSLu wyjdą na ulice.Gdańsk-wiadomo Krzywynos,POmaska,Abramowicz same najuczciwsze typki.Ciekawe jak zachowają się zwykli mieszkańcy.Jednak jak by nie patrzeć wyjdzie motłoch,hołota,gawiedż.

KOD - Komitet Obrony Donosicieli

Bolensa i KOD-y z figur woskowych - prawie wszyscy zapatrzeni na te smieci z przeszlosci
oj, oj! bacznie obserwujmy nie tylko to co Nam tak 'zawziecie' wciskaja.

służby byłe pod wodzą nowego ale już rozgrzeszonego Bolka pokażą nam co to jest ULICA...W TVP INFO to tylko sieczka...poprzedni okres życia Bolka to zły - ale takie czas/. ale co potem to CACY !!! Własnie od 1988 jest już prowadzony i działa jako wytrawny agent .1988 przyjeżdża Soros i Jefrey Saks -folwarkują sobie kraj ... .Zawrat- -kanciasty stół...,,nocna zmiana,...,,lewa noga,,, i pózniejsze budowanie III RP poprzez celowe burzenie do poziomu gruntów polskich firm.,..afery afery ...nieruchomości służą jako wkłady bankowe-są jednocześnie w kilku w kilkunastu miejscach... są deweloperami ..zakładaja stowarzyszenia właścicieli nieruchomości.Andrzej Malinowski sym Bronisława z ZSL zostaje prezydentem konfederacji Pracodawców Prywatnych ..przejmują kamienice...ludziepracu i lokatorzy idą na bruk...remonty kamienic na koszt państwa gdzie staja sie sadybami-powstają notariaty,adwokatury ....dla siebie itd ...po kilkanascie stanowisk na raz... itp tak buduje sie do dziś III RP i ON na czele KODu pokaże ????????????????????????????????????????????????? obym sie mylił....

Szukając myślałam o Bolku i jego pogardzie dla tych, na których donosił ale teraz myślę ,że to bardzo do nas...
Jacek Kaczmarski
Modlitwa o wschodzie słońca - tekst piosenki

Każdy Twój wyrok przyjmę twardy
Przed mocą Twoją się ukorzę
Ale chroń mnie, Panie, od pogardy
Przed nienawiścią strzeż mnie, Boże

Wszak Tyś jest niezmierzone dobro
Którego nie wyrażą słowa
Więc mnie od nienawiści obroń
I od pogardy mnie zachowaj

Co postanowisz, niech się ziści
Niechaj się wola Twoja stanie
Ale zbaw mnie od nienawiści
I ocal mnie od pogardy Panie...

szKODnicy w obronie POstkomuny

bolek ZABIERAJ TA SWOJA "kwiaciarke" I WRACAJ DO PGRu.. SKONCZYL SIE "piękny sen" "MIALES CHAMIE ZLOTY ROG OSTAL CI SIE JENO SZNUR.." (i zrób z niego uzytek)..!!!

Aby nie dopuścić do tego marszu kompromitacji Mateusza Kijowskiego proponuję wysłać ciężarówki ze żwirem!

Ten KRETYN udaje że walczy w obronie demokracji, a jest to zgrupowanie występujące przeciwko PiS!

Więc to jednak o tę demokrację chodzi, o ludową, czyli o żydobolszewicko - ubecką.

"Zamknąć wszystkie szafy", "Porąbać szafy" , "Szafy do pierdla" - to propozycje haseł na manifestację. Nie ma na nie praw autorskich.

Ludzie zostawcie w spokoju tego śmiecia Bolka niech się utopi we własnym gów..e, nikt nie powinien mu podać reki oprócz ,KOD-ców debilnych,UB,SB,WSI i PZPR-ców,przecież jemu to na rękę by Polacy o nim mówili, xzarobi na tym ogromną kasę z wywiadów w mediach przecież TVN,Polsat to stacje potomkowie UB?

Kijowski pasuje do powiedzenia "pies jak niema co robić to jajka liże"

Ludzie którzy pójdą w pierwszym rzędzie powinni od razu zostać aresztowani , Bo mogę się założyć że pierwszy rząd to bedą sami współpracownicy z SB .

Tym razem będzie inaczej - to tajniacy, będą z tył. Kamuflowanie się to podstawa ich pracy, tego się nie zapomina. To jak z umiejętnością jazdy na rowerze, pływaniem. Tego się nie zapomina.

"UBekistan-Zomo-Ormo-POkomuchy-DONOSICIELE ŁACZMY SIĘ"Wszyscy ze WSI i dużych miast POpierajcie KOD-Kiszczakowa Oddała Dokumenty !!!!!!!!!!! Bo kto nie z MIECIEM to go ZMIECIEM ????????????????? NowoCzerscy od ( kameruna i 6 króli) Hop hop hop hop hop hop hop hop hop !!!!!!!!!!! Oj będzie się działo ???

tak sobie myślę, że to piękne imię Bolesław w swojej skrótowej wersji przejdzie do historii jako synonim donosiciela, kłamczucha,cwaniaka krętacza i pospolitego chama.Ty Bolku -to współczesna wersja Judasza.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl