niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Imigranci napadają na TIR-y i kradną towar. Pudzian ujawnia dowody. ZOBACZ ZDJĘCIA

Dodano: 06.02.2016 [17:27]
Imigranci napadają na TIR-y i kradną towar. Pudzian ujawnia dowody. ZOBACZ ZDJĘCIA - niezalezna.pl
foto: facebook.com/pudzianowski.official
Mariusz Pudzianowski, który prowadzi firmę transportową, przedstawił dowody na działania imigrantów, którzy w rejonie Calais napadają na samochody i rozkradają przewożony towar. Pudzian zauważa, że najczęściej giną kartony z papierosami i telefonami oraz sprzętem RTV. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku opublikował on zdjęcia ukazujące efekty działania imigrantów.

Jak informowaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl, Mariusz Pudzianowski osobiście widział, co dzieje się we francuskim Calais, gdzie koczują tysiące imigrantów chcących przedostać się do Wielkiej Brytanii. Na swoim profilu zamieścił kilka filmików nagranych w pobliżu terminali w tym francuskim mieście. Pudzian wściekł się na na uchodźców, którzy napadają tam na samochody. Napisał, że dla takich ludzi „nie ma żadnej tolerancji” i niedługo sam „przejedzie się promem z kijem w ręku”.
 
Po tym wpisie Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście - zawiadomiona przez Stowarzyszenie Hejt Stop - bada, czy Mariusz Pudzianowski nie popełnił przestępstwa, gdy groził uchodźcom.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pudzian: Skierowaliście w moją stronę topór wojenny, ale moja artyleria jest o wiele cięższa
 
Teraz Pudzian postanowił opublikować zdjęcia, na których widać efekty działań uchodźców. Koszt zniszczonego i rozkradzionego towaru oszacowano na ok. 30 tys. euro.

- Tak wygląda zniszczony towar na naczepie tira w Calais. Koszt zniszczonego i rozkradzionego towaru to około 30 000 EURO. Kierowca zatrzymany przez policje na 48h i kaucja 5000 EURO i sprawa w sądzie. Blokada auta do wyjaśnienia!!! Pięknie "HEJTstop" GDZIE jesteś!?????!! Polski kierowca potrzebuję pomocy ma rodzinę dzieci. Skąd kierowca ma mieć pieniądze na kaucję????!!! Ja na pewno nie zostawię swojego pracownika bez pomocy a gdzie fundacja "STOPnapadom"!? Już o pociętych plandekach nic nie pisze bo to już standard.
No muszę uważać co pisze bo obrażę uczucia religijne tych panów- włamywaczy co widzicie!!!! hahahhahahh
Pokażcie innym to co ja tu widzę!! - napisał na Facebooku Mariusz Pudzianowski.


Do wpisu Pudzian dołączył zdjęcia, niektóre z nich opatrzone komentarzami. :

- Niewinni biedni starsi uchodzcy-emigranci. chłopy w sile wieku zatrzymani siłą z Policją a za nimi idą kłopoty dla kierowcy i firmy!! a właściciel firmy podany do prokuratury o obrazę uczuć i nawoływanie do obrony mienia!!!!! hahahhahahah Ejjjj gdzie ja żyję??!! - pyta a Facebooku Pudzianowski.


 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Strzelać się do nich powinno, zwierzęta które szkodzą człowiekowi daje się na odstrzał. A jak nie to do zagrody pod prądem. U nas w Oświęcimiu takie są. Nawet im w piecach napalimy żeby było im ciepło. Będziemy nawet na tyle mili że ich odeślemy do domu drogą powietrzną.

W niedzielę był film o emigrantach którzy bardzo chcieli dostać się do Francji bo tam co ramo helikoptery nad miastami rozpylają perfumy . To nie ściema tak było naprawdę , taką mają propagandę co wywołuję,,ciąg,, na zachód .

AXA w momencie kiedy mi się pogorszyło finansowo i chciałem przerwać opłacanie składek zawinęła moje 2000 zł i powiedziała że tak było. Została mi na pocieszenie maskotka. Walić tą firmę niech spada ubezpieczać bambusów tam gdzie rosną. Manfred

Polskie znaczenie słowa Calais mówi wszyskto za siebie. Znaleźć się tam to być po uszy w Calais :-)

Tak jak ŻADEN PRAWDZIWY Polak-PATRIOTA NIGDY nie zatankował paliwa na stacji Lukoil - aż zbankrutowali i wycofali się z PL,tak teraz ŻADEN POLAK nie ubezpieczy się już z pewnością w tej skompromitowanej i anty-POLSKIEJ,anty-PRZEDSIĘBIORCZEJ firmie!Aż PADNIE-przynajmniej u NAS...

Pudzian złamał poprawność polityczną i stał się nie wygodny dla systemu. Teraz go zaaresztują wydobywczo, a tam już się nim zajmie seryjny samobójca.

Wspieramy Pudziana, hejtujemy hejtstopa i puszysta wielbicielke terrorystow, OLEWAMY AXA, PRECZ Z POLSKI AXA, POLACY NIE UBEZPIECZAJA W AXA, NIE BEDA NAS TU STRASZYC, TO MY POLACY!!!!

Przecież tam w tych kartonach to jakieś śmiecie są, używany sprzęt elektroniczny może z jakiejś pomocy albo do złomowania?

Ale co to za towar? To jakieś odpady, używany sprzęt na tych zdjęciach?! Ci "ciemni" chyba się chcieli przemycić w tych kartonach? Tak to wygląda.
Jedyny (być może) fakt i szkoda, to te pocięte plandeki.

I nie, żebym bronił "ciemnych".

Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście - zawiadomiona przez Stowarzyszenie Hejt Stop - bada, czy Mariusz Pudzianowski nie popełnił przestępstwa, gdy groził uchodźcom".
"Grozil Uchodzcom", czy islamskim bandytom? A to jest przeciez przestepstwem, bo fizyczny napad i rabunek jest tylko niwelacja nierownosci spolecznych w duchu socjalistycznej rewolucji!
A moze komusze tradycje i ciagoty w tym to wypadku, w dalszym ciagu kieruja Prokutatura R. W. S?
To przechodzi wszelkie pojecia. Oczywiscie oprocz pojec lewackich klonow Starej Yevropy. Klopotem jest to, ze w Kraju - dzieki Magdalence, mamy POdobne patologie - i to nie tylko indywidualne, ale instytucyjne, rodem od starej komuny, ale przeciagniete jeszcze dalej - poza granice totalnego nonsensu. Wyglada na to ze Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście w swoich "badaniach" czy Pudzianowski jest winien "przestepstwa", moze nie zwracac uwagi ze przestepstwa byly i sa popelniane przez tzw. "uchodzcow". Wedlog komuszych wskazowek TO NIE JEST ICH WINA.
A kogo? Moze ofiar agresji?
Oczywiscie!
Czyz to przeczy wszelkiej logice? Tak to wyglada. Ale nie w przewrotnosci, zatrzeciewieniu sie i wywrotowej strategii nazistowsko-lewackiej ekstremy.
Czas na korekte.

Kierowcy bronią się jak mogą - w tym przypadku osobówki:
https://www.youtube.com/watch?...

"AXA Direct" NIE!!!

to jest wojna, nie klamcie o "uchodzcach" tej nocy mnie olsniło to jest zręb nowej wojny, sam bym chciał tak zyc miec za darmo jedzenie picie, cieply namiot koce termogrzewcze, o smartfonach nie wspomne. Robic co chce i byc bezkarny, ja sie na to piszę, chętnie, to jest wojna nic innego, najazd. zadni uchodzcy, napuszczone ludy. wojna

Pod tekstem o kłopotach Pudziana (którego zawsze podziwiałem) są w przewadze mądre wypowiedzi, a przynajmniej wspierające. Jedynie niejaki OMODO [07.02.2016 [00:30]swoją wypowiedzią TIRY NA TORY daje wyraz totalnej nieodpowiedzialności, jeśli nie głupocie.
Badałem kiedyś przejście drogowe (o niewielkim obciążeniu - 5000 (K8) samochodów na dobę, z tego około 3/4 to samochody ciężarowe. Niech ten osobnik zada sobie (albo któremuś z bardziej rozgarniętych kolesi) zadanie, aby obliczył, ile to jedno przejście generowało by składów pociągów, jaką by zajmowało powierzchnię, gdyby zechcieć te samochody rozładować z towaru (kontenery) i skompletować w składy pociągów. Postawię tezę, że Polska zamieniła by się wówczas w jedno wielkie torowisko, linie kolejowe należałoby zdublować, albo i potroić. I nie idiocenie za nasze podatki w postaci P(I) e(r)-dolino, ale, generalna strategia ruchu (tranzytu) towarów po trasach bezkolizyjnych z drogami krajowymi, zróżnicowanie opłat z preferencją dla wysyłających towar koleją bezkolizyjną itp. - to są rozwiązania, w które trzeba inwestować, a nie trwonić kasę z UE NA BZDURNE BARIERKI, CHODNICZKI ITP DUPERELE. To, co redaktor Kuśmierek zdefiniował w katach 60-tych i 70-tych jako "tiry na tory" miało sens wówczas, obecnie już nie spełniło by swojego zadania.
Zainteresowanych odsyłam do któregoś z numerów "W sieci" z 2015 roku, gdzie obecny Marszałek Senior, dr. K Morawiecki, sugeruje badania nad podziemną (a więc rurociągową) koleją podciśnieniową, transportującą towary w kontenerach) na specjalnych wózkach z prędkością zbliżoną do prędkości lotniczych. To było by rozwiązanie dla Polski optymalne.
Hasło Tiry na tory - lewacy, mieliście szansę zrealizować w latach '60-'70 ubiegłego wieku, nie zrobiliście tego, teraz mamy rok - ''16 -.Do wiadomości Panu Redaktorowi Michałowskiemu wydającemu w Warszawie miesięcznik "Rurociągi".
Wyrazy współczucia i pozdrowienia dla Pudziana.

Ależ ABSOLUTNIE te dzikie hordy TIR-ów powinny mieć wydzielone drogi! Ileż istnień ludzkich by to ocaliło?
WARTO się nad tym poważnie zastanowić- i wreszcie to zrealizować, i dodatkowo...na tym dobrze zarabiać!
KTO ZA???

Czy Wy rządzący nie widzicie, że w 90% wygraliście te wybory, tylko dlatego, że naród liczył na to, iż nie wpuścicie muzułmanów do Ojczyzny ? 1000000 Ukraińców wystarczy. A z Niemiec podobno deportują Ukraińców a przyjmują muzułmanów:-D :-D :-D :-D Pani Premier piękne obietnice składała nt. muzułmanów...... teraz 100, a później 1000, 10000, itd. obcych nam kulturowo (totalnie), często wrogo do nas nastawionych ludzi. Jak można otwierać drzwi dla konia trojańskiego ??????????
Pudzian pokazuje tylko (i bardzo dobrze), co należy czynić wobec bezradności tych, którzy powinni nas bronić przed skutkami tej "poprawności politycznej" (prowadzą nas na III wojnę).
Prokuratura chce badać, czy można "grozić" (informować) bandytom ? - no po prostu ŚMIECH - szkoda czasu prokuratorów... Prokuratura niech lepiej zbada, czy to czasami nasz rząd nie łamie prawa - imigrantom udziela pomocy, której odmawia własnym obywatelom . PARANOJA PARANOJA. A dlaczego niby w Polsce mają się lepiej zachowywać niż we Francji, Niemczech, Szwecji, itd. ??? Bo będą lepiej sprawdzeni??? :-D :-D :-D :-D ŻENADA
A ta informacja o prokuraturze to tylko po to, by zastraszyć Polaków, chcących przeciwstawiać się napływowi muzułmanów - MOWA NIENAWIŚCI, GROŹBY I JESZCZE JAKIEŚ PARAGRAFY ZNAJDĄ.... A co?? Mamy bezradnie stać i czekać aż nas obcy (nieproszeni goście) zrujnują, zniszczą i zawłaszczą wszystko to, na co pracowaliśmy my i nasi rodzice ????? UCHODŹCY TAK SIĘ NIE ZACHOWUJĄ - TO NIE SĄ UCHODŹCY TYLKO BANDYCI.....

TIRY NA TORY

Pudzian na komendanta Strazy Granicznej!!!!

Uwaga imigranci donoszą że firma transportowa Pudziana napada na nich bije bejsbolami okrada wołają swoich o wsparcie

Na ich stronie hejtstop.pl, na samym dole po prawej, jako sponsor wymieniona jest Fundacja Batorego... I wszystko jasne...

Yes, YES,Yes! Tak, ten sam Yewrej co dał aż 150 mln $ dla SMOLARA ( szefa FUNDACJI BATOREGO) aby destabilizować Polskę! W/w "ALTRUISTA" ze Wzgórz Golan...ścigany jest w kilku krajach listami gończymi za kombinacje finansowe i wywrotowe próby obalania rządów!

hejt HATE - nienawiść to żydowskie media jak Agora Michnik itp hejtem zagłuszali Polaków za rządów PO a teraz paradoksalnie chcą zmiłowania i przypisują hejt komu innemu tylko nie sobie, o niedoczekanie barbarzyńcom. bezczelnie odwracają kota ogonem, mają niewiarygodny tupet. Cenzura nagonka hejt to ulubione narzędzia antypolskiej propagandy żydowsko niemieckiej

Zgadzam się z Tobą w 100%!

Ten wieloryb doniosl na Pana Mariusza
Kierowala sie najprawdopodobniej wlasnym interesem. Import ficki-ficki rapefugees stwarzalby jej szanse adopcji albo osobistego coachingu jakiegos arabskiego ogiera. Byc moze to jedyna szansa na prokreacje, bo trudno sobie wyobrazic, zeby ktos z tubylcow mial ochote na ta "puszysta" lewaczke.

Przecież to takie proste. Firmy transportowe powinny swoimi ciężarówkami wjechac pod parlament UE, pod budynki rządowe w Paryzu i sparaliżować ruch wokół nich aż do rozwiązania problemu w Calais. Nie ma co liczyć ze ta banda lewaków sama coś zrobi dla bezpieczeństwa kierowców i firm transportowych.

Uwaga!Uwaga!Firma ubezpieczeniowa AXA Direct wycofała się ze sponsorowania Mariusza Pudzianowskiego z powodu jego podobno ksenofobicznych wypowiedzi w sprawie "uchodźców".Apeluję,żeby wszyscy Polacy,którzy są przeciwni przyjmowaniu tych "gości" do nas zrezygnowali z usług tej chorej firmy.Nie podpisujcie z nimi żadnych umów,jeśli można to przenieście się gdzieś indziej.I tak trzeba postępować z KAŻDĄ firmą,która będzie popierała ściąganie nam problemów na kark.

Polko w żałobie, Axa Direct to poważna miedzynarodowa firma ubezpieczeniowa z ponad 100 mln klientów na całym świecie. Najpierw ktoś sypnął Pudziana do prokuratury, teraz są na niego skargi za granicą, pisałem, że tak będzie. To naturalna kolej rzeczy, że żadna poważna firma o wypracowanej marce i renomie, a jednocześnie dbająca i walcząca o zaufanie WSZYSTKICH zmotoryzowanych klientów, nie chce być kojarzona z ksenofobią, tym bardziej jako firma, która jego sponsoruje. To jasne i logiczne stanowisko, przede wszystkim to odpowiedzialność. Pudzian podpadł już prokuraturze, na co więc czekać, aż powiążą jego i ubezpieczyciela o współpracę ? No weź, nie wchodź w kompetencje ostatniej sprawiedliwej. Równie dobrze Pudzian mógłby próbować swoich kompetencji w decyzjach wojskowych w Donbasie czy Syrii, tam nie kradną tam się mordują. niech jedzie z kijem tam wymachiwać nad głowami uzbrojonych terrorystów islamskich czy dla odmiany separatystów rosyjskich. Ciekaw jestem kto by z was kiwnął palcem by wklepać słówko w jego obronie haha

debilem cię nie nazwać bo to co pitolisz to coś głupszego;

22 17..co ty zresz za chemie?

Czyli chcesz nam wytłumaczyć, iż jeśli ktoś zostanie napadnięty (naruszenie nietykalności, miru... itd..)
to nie może powiedzieć kto mu wyrządził krzywdę bo...
będzie uznany za ksenofoba jeśli napastnik będzie innej "kultury"?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl