niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
31 maja 2016

Niesiołowski szuka nowego pana? "Jeśli Petru wymaże PiS, poprę go"

Dodano: 30.01.2016 [13:47]
Niesiołowski szuka nowego pana? "Jeśli Petru wymaże PiS, poprę go" - niezalezna.pl
foto: Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska
- Jeśli Petru wymaże z polityki PiS, Kaczyńskiego, to poprę Petru. To wszystko może skończyć się połączeniem Nowoczesnej z PO. Tylko wtedy uwolnilibyśmy Polskę od złych rządów PiS i Kaczyńskiego - powiedział "Super Expressowi" poseł PO Stefan Niesiołowski.

Jeszcze niedawna Niesiołowski nie zostawiał na Ryszardzie Petru suchej nitki. W lipcu 2015 r. mówił o liderze Nowoczesnej:

"To jest propisowska dywersja. On szkodzi Polsce. Jest narzędziem w rękach PiS".


W listopadzie 2015 r. Niesiołowski kontynuował swoje przemyślenia na temat Petru w TVN24: 

Pan Petru nie jest żadnym sojusznikiem Platformy i nie walczy o demokrację. Pośrednio polemizuje z PiS, ale to propisowska dywersja, on głównie poświęca swój atak na PO. 


Ale teraz, gdy notowania PO gwałtownie spadają, a partia pogrąża się w wewnętrznym kryzysie, Niesiołowski zmienia swoje zdanie... W rozmowie z "SuperExpressem" polityk Platformy wyjawił:

Jesteśmy w trudnej sytuacji. Popełniliśmy serię koszmarnych błędów, choćby taki, że Ewa Kopacz nie została szefem klubu PO. Jeśli Petru wymaże z polityki PiS, Kaczyńskiego, to poprę Petru. To wszystko może skończyć się połączeniem Nowoczesnej z PO. Tylko wtedy uwolnilibyśmy Polskę od złych rządów PiS i Kaczyńskiego.


Wiele wskazuje więc na to, że Stefan Niesiołowski będzie chciał powtórzyć scenariusz sprzed 15 lat. Wtedy jako polityk AWS najpierw krytykował nowopowstałą Platformę Obywatelską ("PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm"), po czym do niej przystąpił, stając się jej jednym z najwierniejszych członków.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Głupi Niesiołku denerwujesz osiłku, przepadnij już śmieciu!

Ten wariat powinien się leczyć w zamkniętym oddziale psychiatrycznym

TEGO WARCHOŁA W PIERSZWEJ KOLEJNOŚCI WSADZIĆ DO WIĘZIENIA

przeciez nic innego po tym panu nie mozna bylo sie spodziewac zawsze byl sprzedawczykiem i takim pozostal S.Niesiolowskiego pamietam z lat 80-tych w biuletynach ,,Solidarnosci´´byl wymieniany lecz nie byl zadna czolowa postacia jak Kuron,Geremek czy inni ale dla mnie jako dzialacz ,,S`` jest nikim po tym jak wyszlo na jaw ze sprzedal swoja dziewczyne SB-kom aby ratowac swoja D....e kto wie kogo jeszcze?

Od prostytutki politycznej nie można wymagać zbyt wiele.

Niesiol rubikon Petru ciebie tez nie chce

Zastanawiam się czy Prezydent RP może odebrać komuś tytuł profesora?

Panie Kaczyński! Drogi PiSie! Wymażcie jak najszybciej ze sceny politycznej tę Partię Ośmiorniczek! Najlepiej udowadniając członkom Platformy Oszustów nadużycia i złodziejstwa i wsadzając po kolei do kryminałów gdzie ich elektorat już na nich czeka! Nie powibbo to być trudne bo przez osiem koszmarnie długich lat rozkradli Polskę do granic możliwości co najdobitniej wyjaśnił niejaki Sienkiewicz mówiąc co z niej zostawili... Niestety, nie da się już wieszać targowiczan...

Pan Niesiołowski w programie Młodzież Kontra nie odpowiedział na proste pytanie Czy ma swój rozum?-zadane przez uczestników programu. Czekamy na odpowiedź.

Стефaн Мышкиевич Несиoлoвcкий o tworze zwanym Platforma Obywatelska: "Uważam, że PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu. Nie wyrażają w żadnej trudnej sprawie zdania. Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (...) W istocie jest takim świecącym pudełkiem. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO. Nie występują pod własnym szyldem, bo to ich zwalnia z potrzeby zajmowania stanowiska w trudnych sprawach. To jest oczywiście gra na bardzo krótką metę. Udają, że nie są partią, a nią są. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie. (...) O PiS nie chcę mówić. Tam są moi przyjaciele. (...) Samego PiS nie chcę oceniać, jest tam dużo wspaniałych ludzi”.
to było dawno temu. Wprawdzie w PO nie ma już Donalda Tuska, Ryszarda Cyby, Bronisława Zygmuntowicza, Janusza Palikota, Pawła Grasia czyli ludzi głęboko ideowych, ale na pewno znaleźli się ich następcy. Paweł Kierbel-Olszewski, Marcin Kierwiński, Robert(Agencja Towarzyska)Kropiwnicki, Agnieszka Pomaska, Teresa Piotrowska, Borys Budka.
GO PO GO... TO HELL

a więc krótko szkoda mi czasu na to ŚCIERWO !!! bo kto wyda swoją narzeczoną w łapy SB ?! .http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Niesiolowski-poszedl-na-pelna-wspolprace-z-SB,wid,10638464,wiadomosc.html?ticaid=116540

Przecież od początku powstania Nowoczesnej, było wiadomo, że jest to szalupa ratunkowa dla PO. Nikomu nieznana partia, która nie miała jeszcze nazwy, roboczo nazwaną ją "partią Balcerowicza", bez konkretnego programu zdobywa w sondażu wysoki wynik. W tym samym czasie PO się podkłada, Olechowski w TVN mówi, że PO to nieudany projekt, Tymochowicz, PRowiec PO - mówi, że PO stworzyło "państwo potwór". Klasyczna podmianka.

Kto głosował na tego pajaca?????

Popieram apel o wykluczenie z debaty min.takich osobników jak tego nieszczęsnego Niesiołowskiego. Oni powinni być bojkotowani przez Niezależną.Ale czy to możliwe? Ja z chęcią zapomnę o tym chorym na Kaczyńskiego człowieku.A swoją drogą jak On musi zazdrościć popularności Kaczyńskiemu który w swoim czasie pokazał Mu drzwi.Do tej pory Plujek zapluł całą Polskę.A obsesja do Kaczyńskiego trzyma go przy życiu.I to jest fenomen Plujka! Bo przecież powinien już dawno zapluć się na śmierć! A On jak pluł tak pluje.Czy jest jeszcze coś nie oplutego przez Plujka?

zapomniałem, p r o f e s o r niesiołowski to książkowy przykład tfu członka po, nic dodać, nic ująć , dla konfitur zrobi wszystko i z każdym i w każdych okolicznościach .w jego /ich/ towarzystwie trzymać sie za portfel panowie

Wow!!
Jak miło!
Pan SN powoli już "dochodzi do siebie" :-D

Proszę nie nazywać tego podłego i obrzydliwego durnia politykiem.

aż się ciśnie na usta określenie/ stara sprzedajna dziwka/, no ale to profesor, intelektualista ponoć, a w mdiach jak ostatnia łajza, był jest, i zostanie.

Nie publikujcie tego profesora z czarciej laski.Przeciez to jest potwor w podobiznie czlowieka! Znany od lat! Miejcie
za to powazniejsze tematy,bo w koncu to medium bedzie
szmatlawcem!

Niesiolowski szuka nowe..
Chyba sie dalo we znaki niesiolce, przegrana PO, bardzo sie postarzal. Jak to szuka gdzie sie wstawic? Przeciez obiecal (slyszalam na wlasne uszy) ze jak PIS wygra to on wyjezdza, i co sie stalo, ze nie dotrzyma obietnicy?

Niesiołowski jest na tyle chory, że nie rozumie, że Petru nie weźmie go na pokład by nie odstraszać ludzi.
W PO zostaną tylko Niesiołowski, Grabarczyk, Schetyna, Kopacz.

Kiedy wreszcie tego psychopatę umieści się w jakimś zakładzie
zamkniętym dla czubków ?

Przecież to jest kompromitacja kraju, ośmieszanie powagi
i autorytetu Sejmu, jak można tolerować obecność psychopaty
wypowiadającego podobne brednie w takim miejscu ?

Tym chorym człowiekiem powinni zająć się lekarze psychiatrzy.
Jemu trzeba pomóc. Niech wyplata sobie wiklinowe koszyki
w jakimś cichym, odludnym i spokojnym miejscu.

Sejm to nie arena w cyrku gdzie pokazuje się wytresowaną małpę.

By być szanowanym trzeba się szanować a nie kompromitować
wariatami w Sejmie.

Chau - Chau - Chau !!!!

Pies Niesiolowski szczeka, muszki i pszczolki nie bzykaja bzykaja, mirabelki und szczaw zimuja, a ...... karawana idzie dalej !!!!

Chorym psychicznie czlowiekem, nie nalezaloby sie juz dluzej wcale przejmowac, bo w Sejmie RP od lat wielu pelni juz tylko funkcje "nadwornego pajaca" dzialajacemu jedynie przeciwko obu braciom Kaczynskim oraz parti Prawo i Sprawiedliwosc !!!!

ENDE

A oto nagrane telefoniczne rozmowy uczestników marszu KOD-u w sprawie obiecanych im pieniędzy za udział! Mowa o listach płac itp...

https://www.youtube.com/watch?v=cCQM-piIkSY

A ciebie drobny kabelku, kto wreszcie wymaże z polityki ? Bo na pożal się Boże rozum Twoich wyborców, nie ma co liczyć.
Odważny w gębie, ale nie przed śledczym.

Za caloksztalt dzialalnosci politycznej nalezy sie temu wybitnemu naukowcowi tytul "Szambo polityczne - kanalia 25 lecia". Odejdz - wstydu oszczedz!

A A A Mordasiwicz, mordovty moja
nie jesteś taki tera i flu , koniec kłamstwa

takie moje odczucie, tak słuchając 24 godz. prawdy na dobę

Ta kanalja szuka nowego pana,żeby znowu mógł kraść.Na miejscu Petru kopnąłbym go w zad.

Sitwa POwska i petrubel, ktory z peknietego kondoma odrazu wskoczyl na lawy poselskie, a niesiol jak cos tam mruczy pod nosem na innych zdrajcow to tylko dla zmylenia sluchacza, a tak naprawde od zawsze ZDRAJCY sa razem przeciw Polsce i Polakom.

Obrzydliwy POlszewicki POmyleniec Niesioł-Osioł znów dostał napadu szaleństwa, wylazł z ruskiej

budy i uczepił się nogawki "nowego pana" banksterskiego, ruskiego GRUpeka i WSIora - tow. Pierdu !

Eesbecki śmieć Niesioł-Osioł to PO-żydo-komunistyczna kanalia i były donosiciel do sowieckiej

zbrodniczej SB m.in. na swoją Polską Narzeczoną i na Polskich Antykomunistycznych Opozycjonistów.

Ta hiena posiada też tytuł komuszego profesorka od czerwonego robactwa, które namiętnie w sobie hoduje.

Kiedy mu to robactwo przełazi z d... do łba to wtedy dostaje szaleństwa, a jego kumple PO-ruso-żydo-

komuniści zawijają go w kaftan bezpieczeństwa i odstawiają go do kacapskich łże-mediów jak TVN, Polszmat

czy GWno. Tam ruso-żydo-komunistyczni funkcjonariusze tacy jak tow. MO-Olejnocnik, POpychanke, hiena

Syfi-Lis czy spasiona Gulgotała przesłuchują go publicznie na wizji, a POtem w kaftanie bezpieczeństwa

odstawiają go do psychiatryka :)

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl