niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
23 stycznia 2017

Tomasz Lis dostał dyplom. Jak przeczytał za co, to go zatkało

Dodano: 26.01.2016 [21:58]
Tomasz Lis dostał dyplom. Jak przeczytał za co, to go zatkało - niezalezna.pl
foto: facebook.com/MlodziezowyKlubGazetyPolskiej2
Takiej niespodzianki na promocji swojej najnowszej książki Tomasz Lis się raczej nie spodziewał. Wręczono mu dyplom. Kiedy przeczytał za co, nie bardzo wiedział, jak zareagować. Co innego jego zwolennicy. – Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie – opowiadała portalowi niezalezna.pl Justyna Świerzy, szefowa Młodzieżowego Klubu „Gazety Polskiej” w Warszawie, który akcję zorganizował.

Tomasz Lis promował we wtorek swoją najnowszą książkę w jednym ze stołecznych Empików. W spotkaniu wzięło udział ponad sto osób – w zdecydowanej większości byli to zwolennicy naczelnego „Newsweeka”. Choć nie zabrakło i przeciwników. Wśród nich byli m.in. członkowie Młodzieżowego Klubu „Gazety Polskiej” Warszawa II oraz otwockiego Klubu „Gazety Polskiej”.

Młodzi ludzie postanowili wręczyć Lisowi dyplom „w uznaniu zasług za szczególne osiągnięcia w dziedzinie szerzenia propagandy i dbania o niemieckie interesy, oraz za nadzwyczajne zaangażowanie w zwalczanie rodzimych dążeń niepodległościowych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej”.

Sam Tomasz Lis był wyraźnie zaskoczony i nie bardzo wiedział, jak się zachować. Próbował żartować. Jednak jego zwolennikom obecnym na spotkaniu niezbyt podobała się nasza akcja. Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie – mówiła nam Justyna Świerzy z Młodzieżowego Klubu „GP”. – Zresztą tak było w czasie całego spotkania. Jakikolwiek krytyczny głos od razu był przez osoby znajdujące się na sali tłumiony. W ogóle publiczności pozwolono zadać tylko trzy pytania – dodaje.

Zobacz wideo:


Zobacz inny materiał wideo:

Relację z akcji zamieszczono również na Facebooku: Młodzieżowy Klub Gazety Polskiej II

Tak natomiast wygląda dyplom. Ciekawe, czy Tomasz Lis powiesi go sobie na ścianie?

Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Lubie to! Hahah
Lis leć do Niemczech robić kariere, bo w Polsce jest już pogrzebana.

I to gleboko pogrzebana

spłoszyć Lisa i sam ucieknie do lasu i zapomnieć o rudym

Telewizja nazwana Rzecz stworzona pospołu (only satelite)w obecnym czasie NIE MOŻE pozostawać płatną ,teraz,kiedy,szczególnie trzeba chronić i umacniać obecny Rząd i większość w Sejmie i Senacie RP

Jaka to część Polski gdzie są znane tylko dwie formy działalności gospodarczej? Mianowicie rolnictwo albo partyzantka?

naczelny folksdojcz RP

Nie pokazujcie już tego typa.

Pan Lis? Cóż, też człowiek i ma takie prawa jak wszyscy, żeby mieć swoje zdanie. Mam tylko obawy co do polszczyzny i post PRL-owskiej optyki tego "Dyplomu". Przyswoji siać nienawiść praktykującym katolikom? Nie wypada. Polska będzie silna, kiedy przezwycieżymy te prymitywizmy... Szczęść Boże!

Nie pan Lis mnie interesuje. Mam obawy co do IQ ludzi na tym portalu.

Zauważyłem że pojawili się jacyś trole w komentarzach bo jeszcze miesiąc temu ich nie było a teraz już kilka negatywnych odpowiedzi się pojawiło w odpowiedziach. Teraz będą trolować osrto. Zasypią komentarze aby stworzyć wrażenie że wiecej jest przeciwników władzy niż zwolenników co było do tej pory.

To jakaś grupa wsparcia czy imieniny cioci?

Uwielbiam riposty Lisa. Zniszczył gościa w minutkę :)

a Ty niszczysz nas swoja ogładą i inteligencją...spoko przynajmniej jest zabawnie.

a niby czym zniszczył ? tym że nie potrafił przeczytać że dyplom jest podpisany przez Aniela Merhell ? hahaha a nie Angela Merkel ?

Chcę przypomnieć,że Lisa do TV zatrudnił A Urbański {jeden z ważniejszych ludzi PC}I PRZYZNAŁ MU TO KRÓLEWSKIE WYNAGRODZENIE

Świetny i celny dowcip z tego wielbiciela michnikowszczyzny i Niwmców. Kluby Gazety Polskiej tak trzymać.

to demokracja w rozumieniu Lisa

Dlaczego kluby Gazety Polskiej, tak zaangażowane w dążeniach niepodległościowych Polski ,organizują spotkania literackie na których propagują " dzieła " antypolaków?

Jakie to dzieła i na jakim spotkaniu klubu GP to widziałeś?Konkrety proszę albo zamknij jadakę.

Albo jest to wpis analfabety, który z trudem składa literki w wyrazy, ale zdania całego już nie do końca jest w stanie zrozumieć, albo trola, który liczy na czytających tak jak opisałem wyżej i wmawia im opinie wzięte z głowy czyli niczego.

prosze poparcie zydostwa ma miec propagende nastepne 45 lat -gonic te gnidy zawszone z gnidami miedzy gaciami ZYDOSTWO TO STALINOSKIE UB z GOLDAPI BRACIA SZECHTERAMICHNIKA MORDERCOW POLAKOW

Witamy w Polsce...

"Przodownikowi Pracy Socjalistycznej" ?
Mogli sie troche lepiej postarać przy sporządzaniu tego dyplomu. A może autorzy tylko takie druczki mieli !!!
Mnie to śmieszy...

cóż jaka osobistość, taki dyplom...

Był taki periodyk - Krokodyl się nazywał. Może GP by go wznowiła. Know how posiada

Pluć świni w oczy, ona mówi, że deszcz pada. Ot cały lisek...

Super to było, mądże go załatwili tego lisiczka, won z Polski!!!

@haryton

Ile Ty masz lat? Wstyd żeby patriota robił takie ortografy!!!

KOCHANI TAK DALEJ, NIE ZAPOMNIJCIE O LIDERACH PO.

HEHESZKI
ŚMIECHŁEM
;-))))))))))

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl