niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2016

Były redaktor Michnika ambasadorem, a Komorowski podpisał kwit dzień przed odejściem

Dodano: 06.10.2015 [16:35]
Były redaktor Michnika ambasadorem, a Komorowski podpisał kwit dzień przed odejściem - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Potwierdziły się nasze informacje – były dziennikarz „Gazety Wyborczej”, a obecny rzecznik prasowy Ministerstwa Spraw Zagranicznych – został ambasadorem. Marcin Wojciechowski obejmie stanowisko w kluczowej dla interesów Polski placówce dyplomatycznej, czyli w Kijowie. Przy okazji wyszło na jaw, kiedy Bronisław Komorowski podpisał postanowienie w sprawie mianowania. Zrobił to dzień przed końcem swojej kadencji.

Portal niezalezna.pl już na początku lipca podawał, że Wojciechowski ma zostać ambasadorem w Kijowie. Właśnie nasze informacje potwierdziły się. Istotne jest jednak, kiedy dokument podpisał były prezydent. Bronisław Komorowski zrobił to tuż przed końcem swojej kadencji, 5 sierpnia.


fot. twitter.com/gd7171

Marcin Wojciechowski to już kolejny dziennikarz „Gazety Wyborczej”, który robi błyskawiczną karierę w dyplomacji. W 2013 roku zastąpił na stanowisku rzecznika MSZ Marcina Bosackiego (również byłego dziennikarza „Gazety Wyborczej”), który objął placówkę w Kanadzie.

Przypominamy, że to właśnie Marcin Wojciechowski dwa dni po katastrofie smoleńskiej opublikował tekst pt. „Dziękujemy wam, bracia Moskale”, w którym padały następujące słowa:

To niewiarygodne, ile ciepła wobec Polski i Polaków wyzwoliła w Rosji i wśród Rosjan katastrofa prezydenckiego Tu-154 (...) Wzruszony premier Władimir Putin żegnający ciało Lecha Kaczyńskiego. Wcześniej osobiście kierujący akcją ratunkową w Smoleńsku i początkiem prac komisji wyjaśniającej przyczyny wypadku. Wspólnie z Donaldem Tuskiem oddający hołd wszystkim ofiarom katastrofy. (...) Grzeczni i współczujący są milicjanci, kierowcy, pracownicy kremlowskiej ochrony towarzyszącej Putinowi (...) To paradoks, ale tragedia w Smoleńsku ma szansę połączyć nasze narody jak nic dotychczas. (...) Zachowanie Rosjan po tragedii w Smoleńsku całkowicie przeczy tezom tych, którzy twierdzą, że zbliżenie Polski i Rosji jest niemożliwe. Zobaczymy, co przyniesie czas, ale pojednanie polsko-rosyjskie ma szansę z płonnego marzenia przemienić się w realny fakt. (...) Na razie pod wpływem tego, co widziałem w Smoleńsku, i tego, jak zachowują się władze w Moskwie, mam ochotę powiedzieć z całego serca: Dziękujemy wam za to, Rosjanie!

Teraz ten sam Wojciechowski będzie reprezentował interesy Polski w najechanej przez Rosję Ukrainie...
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A nie można odwołać takiego ambasadora? Przecież to nie święta krowa chyba...

NOWY minister spraw zagranicznych i tak odwoła te po-wskie pachołki udające ambasadorów! CIERPLIWOŚCI! Głosować na PiS!

Dla samych przecieków byłbym go pogonił...

Cinkciarz Bull byl na uslugach GWymiotnej

Podpisał, bo mu ci - co go za uszy pod żyrandol wyciągli - tak kazali. To WSI-oki zrobili z tego durnia prezydenta i to ich pajacem był przez całą kadencję. Czy ktoś tego jeszcze nie rozumie ?

Boje sie polubic.Jak puscicie mi ten wpis to powiem dlaczego.Chyba ze nie jestescie ciekawi.
Czy ten Bosacki nadal jest na placowce w Kanadzie? Mozecie podac w ktorym miescie?

Szlag mnie trafił, za grosz dobrych obyczajów, dobrego wychowania, to tak jakby syn fornala dorwał się do władzy i pojęcia nie miał jak należy się zachować! Myślę, że szkoły dyplomacji będą miały wyjątkowy wzór jak nie wypada postępować! Myślę, że taki ćwok więcej nie pojawi się na takim stanowisku, ale na wszelki wypadek warto opisać koniec kadencji i postępowanie w formie protokołu postępowania, ustalając, co wolno, czego nie wolno ustępującemu prezydentowi czynić, bo RP to nie prywatny folwark kogokolwiek! Bowiem prostactwo nie zna dobrych i wypróbowanych już zwyczajów! Jak szybko można upaść! Mam nadzieję, że można takich ambasadorów odwołać i wysłać ich w jakieś odludzie! To i firma Cinkciarz wiedziała kogo zaprosić, wyglądają obydwaj Wałęsa i Komorowski okropnie żałośnie!

Moja reakcja na tego typu wiadomości I podobne wcześniej i zapewne pózniej jakie będą Moja Reakcja,Wniosek była i będzie
oto taka!!!!!!!))))))))))))))))))???????????$$$$$
ta cała"brudna zakamuflowana i podła polityka" Wszystkich Polityków w Sejmie i Senacie czyli(w Parlamencie Dwuizbowym)będzie nadal taka jaka jest i nic na lepsze się nie zmieni i naprawdę nie liczcie Kochani Polacy, Drodzy Rodacy-Patrioci że po 25 Października może się coś zmienić !!!!Bo jakim to cudem załóżmy że PIS wygra ale czy nawet jak wygra Wybory to osiągnie ten pułap 255-275 posłów??????Czy wierzycie i myślicie że Rządzący dziś sprzedajni Posłowie-Politycy i wraz z ich WSI dopuszczą do takiego wyniku????Parę dni temu Ruch Kontroli Wyborów-RKW- spotkał się z Państwową Komisją Wyborczą i Co? i Nic nie osiągnął dosłownie nic i jestem tym faktem zbulwersowany i załamany że takich to mamy usłużnych ludzi w Państwowej Komisji Wyborczej)))).Ogladałęm to spotkanie ponad-godzinne i widziałem starania i wysiłki Pani I Panów z RKW jak starali się wyjaśnić i wdrożyć w Zycie ich postulaty i wnioski na dzień 25.X.2015 roku. Dosłownie ręce opadają i uważam że drogą dyskusji, spotkań, perswazji i tzw. Demokratycznych spotkań i rozmów/ /pytam się gdzie są takie demokratyczne rozmowy prowadzone jak wszystko to fikcja dokładnie fikcja!!!!!))))))/Więc reasumując całą sytuację jaka jest obecnie w Polsce w naszej-Mojej Ojczyżnie Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polskiej z Białym Orłem w Koronie sprowadza się do tego że w Polsce kierują rządzą i samowolą się osobnicy z Nie Polskim Rodowodem i pochodzeniem))))Jakim to rodowodem i Pochodzeniem są Ci Ignoranci, Aroganci to myślę że każdy trzeżwo myślący Polak już sam sobie dośpiewa!!!!!!!!)))))))))$$$$$$$$$$$$$$
Szczęść Wam Boże Rodacy-Polacy w Kraju i za Granicą!!!!!!!!
Duchu Świętu obudż w Naszym Narodzie Troskę i Umiłowanie do do Ojczyzny Naszej!!!!

Gwarantuje kazdemu , ze zatrzymanie ktoregokolwiek ze spiskowcow na 24 h aresztu tymczasowego , w towarzystwie dobrego sledczego , rozwiaze jezyki wszystkim spiskowcom i zdrajcom.

duda wymieni a szczunyk to wiadomo do ostatniego dnia szabrował i chachmęcił

Nie może być tak by polski ambasador w Kijowie był kacapską wtyką!

PO tym co się działo i dzieje to widać wyraźnie, że konieczne będzie powołanie specjalnych trybunałów karnych do osądzenia tej zd-radzieckiej PO-hołoty, a następnie przed plutony egzekucyjne !!!
Kaci będą mieli robotę, a Polska będzie wreszcie wolna od zdrajców, złodziei, aferzystów itp. gnid psujących powietrze normalnym Polakom !!!

Jak sie nie nawróci to sie go wyrzuci.
Z tym chyba nie ma problemu zawsze mozna wymienic na kogoś prawego, odpowiedzialnego i bezstronnego

Chyba prezydent dr.A.Duda ma prawo wymienić tych zaufanych "trzymających władze"!? Dlaczego ma tolerować jakiś ludzików o niewiadomych kompetencjach i działających nie zgodnie z prowadzoną przez prezydenta polityką?

Miejmy nadzieję, że RUSOFIL-WOJCIECHOWSKI z AGENTURALNEJ ROSYJSKIEJ GAZETY, nie uzyska akredytacji ze strony ukraińskiej. Zielonych ludzików tam aż nadto!

Takich kół ratunkowych jest więcej i jakoś o nich cisza. Będzie trzeba to wszystko teraz mozolnie odkręcić. Także cofnąć wcześniejsze nomicje, np. ambasadora w Hiszpanii, niejakiego Arabskiego, którego miejsce jest w więzieniu, za jego "zasługi" dla tzw. "katastrofy smoleńskiej" w której zamordowano Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Jak pojedzie pendolino to moze trochę pourzedowac....

myślę, że wkrótce po wyborach nastąpi lawinowa wymiana ambasadorów Polski w świecie - na ludzi którzy godnie będą reprezentować Polskę i którzy będą natychmiast reagować na wszelkie działania wymierzone w dobre imię Polski...

Czas na Czas pozamiatania po PO.

Pytanie za 2 złote: jak prowadzić skuteczną politykę zagraniczną z TW lub KO w roli ministra oraz użytecznych idiotów i reprezentantów GW-salonu w rolach ambasadorów? Nie tylko w służbach specjalnych przydałaby się opcja zerowa...

Tak działają pigmeje. Tworzą układy, mafie, tajne stowarzyszenia. Swoimi mackami oplatają urzędy, media, bani.
A gdy ktoś odważy się powiedzieć o tym głośno to za pomocą swoich mediów starają się go ośmieszyć - O! W teorie spiskowe wierzy!

NIE NA TEMAT ....ALE ....
Prokuratura w Ostrudzie na wniosek prokuratora z Braniewa represjonuje przesłuchaniami wszystkich którzy upomnieli się o Władysława KAŁUDZIŃSKIEGO za zmuszenie go przez prokuratora Weronikę Olender do poddanie się badaniom psychiatrycznym za to, że rzekomo znieważył monument (odkucie epitafium) sowieckiego generała-bandyty w Pieniężnie przeznaczonego wcześniej uchwałą rady miasta do rozbiórki.

Pewnie tego ambasadora z Czerskiej po 25.X. trzeba będzie Czerskim jak najszybciej zwrócić do rąk własnych. Zdumiewa mnie natomiast kolejne draństwo Komorowskiego, które przy okazji tej nominacji wypłynęło. Intuicja mi mówi, że poznanie największej jego tajemnicy jest już tylko kwestią czasu, i my się jej domyślamy.

Tyle lat minęło i zapomniałem o tym "tekście" tego "dziennikarza"...MASAKRA!!! Dziękuję Wam, Niezależna za przypomnienie tego haniebnego "artykułu"...Dopóki tacy ludzie ja on będą działać w przestrzeni publicznej, to ta rana na Polsce się nie zagoi ...

Ciekawe, czy ten d_pek rozwiazal umowe o prace w GW, czy tez, jak inni jego koledzy, dostal urlop bezplatny od bossa Michnika ?

To jeszcze jeden ważny powód do tego, żeby ruszyć zady i iść 25 X i usunąć złogi PRLu i michników szkalujących i szkodzących nam, naszym rodzinom i Polsce!
25 X damy PiSowi miażdżące poparcie a PiS zrobi porządek z bandytami na placówkach dyplomatycznych, którzy zamiast pomagać Polsce to nas oczerniają i szkalują!!!

Szechter Ojciec pragnął oderwać wschodnią Małopolskę ze Lwowem już przed II Wojną!
Szechter syny redaguje anty-polską gazetę dla gojów i ma wpływ za nominacje na Ukrainie i Kanadzie , gdzie jest duża ukraińska mniejszość.....
Jak to jedna anty=polska rodzinka może trzepać polityką w tej samej kwestii = ukraińskiej i Lwowa.
Jakie dyspozycje nadredaktor będzie wydawał swojemu człowiekowi w Kijowie i Toronto?!
Jak ten kosmopolita-europejczyk chce kształtować nasze stosunki z Ukrainą?

moskalik agencki wplywu a moze wiecej?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Stanislaw-Kociolek-spocznie-na-Wojskowych-Powazkach-Fundacja-Laczka-protestuje,wid,17891914,wiadomosc.html

Komorusek nie miał i nie ma klasy... Prostak... A ten cybngiel Michnikczemnego szybko przestanie być ambasadorem RP! Michnikczemny goj na posyłki nie moze reprezentować RP!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl