niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2016

Dlaczego utonął syryjski chłopiec? Oto fakty niewygodne dla proimigranckich mediów

Dodano: 04.09.2015 [15:28]
Dlaczego utonął syryjski chłopiec? Oto fakty niewygodne dla proimigranckich mediów - niezalezna.pl
foto: YouTube
W ostatnich dniach cały świat obiegło wstrząsające zdjęcie 3-letniego syryjskiego chłopca, który utonął, próbując z ojcem przedostać się do Grecji. Fotografia ma świadczyć o strasznym losie imigrantów. Tymczasem prawda jest zupełnie inna: ojciec chłopca płynął do Grecji, bo liczył, że w Unii Europejskiej wstawią mu za darmo nowe zęby...

Prawdziwe przyczyny tragedii opisała w telewizji Sky News ciocia chłopca, mieszkająca od jakiegoś czasu w Kanadzie. Zdradziła ona, że ojciec chłopca - Abdullah Kurdi - chciał wstawić sobie zęby, nie miał jednak na to pieniędzy.

Kobieta próbowała mu przesłać pieniądze z Kanady, ale ze względów technicznych przesłanie tak dużej kwoty było niemożliwe. Wreszcie rodzina wymyśliła, że jeśli Abdullah dostanie się na teren Unii Europejskiej, tam bez problemu będzie mógł sobie wstawić nowe zęby. Uchodźcy przyjmowani przez państwa UE mogą liczyć bowiem nie tylko na zasiłki, lecz także i na pełną opiekę medyczną.

W mediach głównego nurtu na zachodzie Europy informacja o prawdziwej przyczynie wyruszenia przez Abdullaha Kurdi do Grecji nie jest jednak w ogóle podawana. 

Tymczasem w Polsce uchodźcy także będą mogli liczyć na bardzo dobre warunki - także jeśli chodzi o opiekę medyczną. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w wydanym dziś komunikacie dotyczącym przyjmowania uchodźców poinformowało:

- Po przyjeździe do Polski uchodźcy zostaną objęci programami reintegracyjnymi w ośrodkach UdSC, a po zakończeniu procedury programem integracyjnym;
 
- Osoby te zostaną objęte opieką medyczną, kursami informacyjnymi, ułatwiającymi proces adaptacji, nauką języka polskiego, a także szkoleniami zawodowymi; najmłodsi i młodzież zostanie objęci obowiązkiem szkolnym;
 
- Po uzyskaniu statusu uchodźcy cudzoziemcy będą mogli złożyć wniosek o trwający rok tzw. indywidualny program integracyjny – realizowany przez powiatowe jednostki pomocy rodzinie, który nadzoruje Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.


Oznacza to, że pomoc ta w wielu przypadkach przewyższy środki podejmowane w celu pomocy polskim rodzinom.

Obejrzyj fragment programu w Sky News (w języku angielskim):


 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tej tzw światłej Europie możemy obiecać jedno, że każdy Francuz, Niemiec, Austriak czy inny Europejczyk uciekający przed prześladowaniami przez muzułmanów w swoim kraju znajdzie u nas w Polsce schronienie, że azylu i pomocy im nie odmówimy.
Dziś maja taki sam wybór jak my. Jeśli w imię idiotycznej mody na poprawność polityczną wolą zniszczyć swoje kraje, przekreślić przyszłość swoim dzieciom to niech mają żal tylko do siebie. A my choć spokojny i bezpieczny kraj ocalmy i nie wstydźmy się tego. A tzw "autorytety" niech nas ośmieszają jeśli to ich bawi ale pewne jest, że życie szybko pokaże, kto miał rację.

Wczoraj w wiadomosciach kanadyjskich poswiecono temu tematowi wiele czasu i nieprawda jest, ze Kanada odmowila im przyjecia Po pierwsze - to dotyczylo rodziny jego brata, ktorym odmowiono, a oni nigdy sie nie ubiegali o emigracje do Kanady, a we wszystkich mediach mietola ze im odmowiono.Po drugie - Tragedia okropna, ale ja sie pytam, kto do jakiegos pontonu wsiada z malymi dziecmi, nawet nie mieli kamizelek, i decyduje sie na taka podroz, a potem larum na caly swiat.O tym sie w ogole nie mowi.

Rzadania tej dziczy na Wegrzech, ze im sie wszystko nalezy jest nieporozumieniem, obrazanie sie, ze dostaja paczki od czerwonego krzyza tylko swiadczy o tym, ze nie maja pojecia czym jest ta organizacja, ale widok krzyza odbiera im rozum z nienawisci i gdzie oni pchaja. Gardzeniem woda i jedzeniem, a takze zlosc i nienawisc okazywana Wegrom mowi mi tylko jedno:

WYPIER..... stad i WON wszyscy.

Ale plan jest jeden, dostac sie do Europy i wprowadzic islam wykorzystujac demokracje, bo jakosc dziwnie do bogatych krajow arabskich nie uciekaja, a nie uciekaja, bo tam juz islam ma sie dobrze.

Popieram Orbana w calosci, bo przed dzidza islamska musimy sie bronic i jest to problem szabow i francji, a to, ze szwabom sie to nie podoba co wygaduje Merkel (wszystkich przyjmujemy) to bardzo dzobrze, oni maja juz dosc tych przybyszow, ktorych w szkolach uczy sie nienawisci, kto nie wierzy w ich allacha, a inowiercow trzeba rznac i podcinac im gardla.

ja wiem dlaczego masowo
bo nie muszą płacić za transport

Pare tygodni temu dostałem od przyjaciela email pod tytułem "Przeczytaj i Pomyśl" z prosba o rozesłanie moim znajomym. Rozesłałem, bo wart był tego. Teraz również i Państwu go przedstawiam:

"Ostatnie katastrofy rozbitków na Morzu Śródziemnym są naprawdę wstrząsające, niemniej myśląc o nich nasuwają sie równie realne pytania. Patrząc na rozbite statki i tonących na wprost Lampeduzy bezbronnych pasażerów pytam sie po prostu: Dlaczego ci emigranci nie wybierają kierunku na Katar, Nigerie, Arabie Saudyjską, Bahrein czy Kuwejt?
Dlaczego oni chcą ryzykować życie jadąc do Europy, do heretyków i niedowiarków, kiedy kraje Golfu są, dzięki nafcie, bardzo bogate i do tego muzułmańskie?

W telewizji na okrągło oglądamy apele UNICEF'u do walki z klęską głodową w Afryce, więc przypomnę, że kraje objęte tą klęską są, w przeważającej większości, muzułmańskie, lecz ci wszyscy bracia są zajęci bratobójczą wojną i przepędzają się wzajemnie, prowokuja klęski głodowe i zabijają się bez skrupułów. A co robią w tej sprawie sasiadujące kraje muzułmańskie? Maroko, Egipt? Tunezja ? NIC ! A Czerwony Półksiężyc, odpowiednik naszego Czerwonego Krzyża? NIC !
Bowiem to do nas należy dawać, pomimo 2000 miliardow euro dlugów, co zmusza nas co rok do zaciągania pożyczek od... krajów Golfu. Prawdziwa manna, która służy muzułmańskim krajom Golfu do budowy luksusowych hoteli, futurystycznych miast, kupowania od nas samolotów, najdroższych aut i otwierania na pustyni lodowisk i narciarskich szlaków.

Tak wyglada dobroczynność tej religii. Zamiast otworzyc swój portfel i wspomóc sąsiednich współwyznawców, Emiraty Arabskie działają tak, aby robotnicy i klasy średnie tego niedobrego Zachodu otworzyły swój portfel w ramach miłosierdzia dla obcych, czego jednak one same nie praktykują wobec swoich religijnych braci. Podczas gdy większa część muzułmańskiego świata pogrąża się z każdym dniem w wojnach i biedzie, gdy kraje Golfu już nie wiedzą jak wydać swoją bezmierną fortunę, każdego dnia łodzie z "boat people" przepełnione ludzką nędzą dobijają do Europy lub toną w Morzu Śródziemnym, i każdego dnia dzikie hordy rozdzierają się nawzajem na wojnach w imię Islamu.

Kobiety, dzieci i chore ofiary sa systematycznie eksponowane w celu wywołania u nas odruchów winy, litości i miłosierdzia.
A przeciez te populacje płodzą więcej dzieci niż będą mogły wyżywić, chyba, że z pomocą i dzięki finansowej mannie Zachodu.
Ta ślepa religia burzy równowagę całego Zachodu i prowadzi do chaosu. Ale czy to nasza wina, jeśli islam bez petrolu produkuje tylko biedę i wojny?

Pomedytujmy, jesli jeszcze jest czas!
Prześlijcie dalej przynajmniej jeden raz, ponieważ tylko internet pozwala na wolność słów, które sięgają dalej niż okruchy informacji mediów".

Obojetne jest to, dlaczego ojciec plynal z dzieckiem tym statkiem,ale wazne jest i nieobojetne,dlaczego doszlo do tej tragedii,co spowodowalo utoniecie chlopca? Wielka tragedia i dziwie sie,ze tak latwo przypisuje sie wine ojcu.

Możliwe, że dobry tatuś miał dosyć marudzącego dzieciaka. W tej przedziwnej antykulturze dzieci nie stanowią wartości, mogą być używane do jakichś celów, np tzw. "mięso armatnie". A gdy stanowią obciążenie można je wyrzucać lub nawet mordować.Spędziliśmy wiele lat w jednym z podobnych krajów i to, o czym piszę jest owocem wieloletnich obserwacji.

Co On z dziećmi i żoną po te zęby jechał? 4x 2500 euro = 40 000 PLN. Kurcze drogo dał chyba.

W Polsce jeżeli ktoś nie płaci składki zdrowotnej to może zdychac jak pies i nikt się jego losem nie przejmie. Nie dostanie się do lekarza ani do szpitala. A taki gość przyjdzie z Afryki i ma wszystko gratis. Wszyscy sie nad nim użalają , ale gdy Polak zostanie bez ubezpieczenia , środków do życia do wywalą go na bruk kopną w 4 litery i jest git.Jedyna reakcja na jego los to wzruszenie ramion i tekst radź sobie frajerze sam.Ci, którzy tak użalają się nad losem muzułmanów nie kiwną nawet palcem, kiedy komuś w Europie dzieje sie krzywda. Po raz kolejny widać ich fałsz. Niemcy Greków puszczają z torbami, niejeden jest bez pracy i perspektyw a wszystkim w Europie każą zajmować sie muzułmanami z Syrii. Dla Greków nie mieli cienia litości a chodziło o zwykłe srebrniki.

Jesteś w dużym błędzie. Polak płaci składki zdrowotne i musi zdychać jak pies, bo do lekarza się nie dostanie limity. To co robi NFZ doprowadzi do eksterminacji Polaków w liczbie przewyższającej eksterminacje ludyczności polskiej w czasie II wojny światowej. Mam dziecko chore na serce ma w tej chwili 5 lat, wszystkie badania robię w prywatnych przychodniach. miała 2 tygodnie jak dostała gorączki 40 stopni w przychodni NFZ jej nie przyjęli bo Pani doktor była zmęczona, pogotowie pomimo wezwania nie przyjechało, po 2 godzinach i serii telefonów na Pogotowie dowiedzieliśmy się, ze był wypadek i skierowali tam karetkę. Jak czytam, ze islamscy bojówkarze z Afryki będą mieli mieli ekspresowa opiekę gratis na mój koszt to krew mnie zalewa.

Powiedziała że jechali do Europy po "lepszą przyszłość" i w tym samym czasie zrobi sobie zęby.

To nie to samo co "ojciec chłopca płynął do Grecji, bo liczył, że w Unii Europejskiej wstawią mu za darmo nowe zęby..."
- niezła manipulacja.

Fakty są takie , w pontonie , który kosztuje około 1500 € , było 17 ludzi , zabrano im kamizelki ratunkowe , żeby więcej ludzi weszło do pontonu . Za każdą osobę bandyci kasowali 2500 € . Ponton zaczął tonąć tuż przed celem ( nieszczelność ) . Oprócz tego znanego ze zdjęć 3 letniego chłopca , zginął jego brat , siostra i matka , przeżył ojciec ... Jestem zwolennikiem PiS i wstrząśnięty tą historią.

Reszta zmarłych uchodźców też po zęby jechała?

chłopiec był Kurdem a to diametralna różnica, autor tekstu nie przygotowany

„ojciec chłopca płynął do Grecji, bo liczył, że w Unii Europejskiej wstawią mu za darmo nowe zęby...” To mi nasunęło pewną myśl. Czytam,że na każdego uchodźcę będzie określona kwota euro. Kto ją dostanie?NO OCZYWIŚCIE ZŁODZIEJE Z PO! Odbiorą swoją dolę, coś przekażą PRYWATNYM INSTYTUCJOM do zajmowania się uchodźcami,których właścicielami są PO-ciotki,krewni króliczka i czerowne dynastie! Czyli wszyscy BANDYCI na tym zarobią a POLAKOM ZOSTANIE SZARPANINA Z ISLAMISTAMI!
Moim zdaniem DRUGI CEL TO DESTABILIZACJA SYTUACJI W POLSCE, żeby uniemożliwić PiSowi przejęcie władzy! ROSJA/NIEMCY WIDZĄ, że opozycja idzie po władzę a wtedy oczyści nasze państwo z OBCYCH AGENTÓW, dlatego Putin/Merkel, żeby utrzymać nad nami kontrolę, wpuści do nas ISLAMISTÓW, z którymi Polacy mogą się zacząć szarpać,wtedy tzw. UNIA wyśle tu swoje oddziały interwencyjne na „pomoc”! Teraz wiemy dlaczego BANDYTA KOMOROWSKI podpisał odpowiednie „ustawy”!
Trzymajmy się a 25 X OBALIMY WRESZCIE KOMUNIZM I CZEROWNE DYNASTIE!

mysle ze tym razem wladza przeholowala. nalezy jej sie natychmiastowe odejscie (jeszcze przed 25 pazdziernika , do tego czasu moze nas jeszcze wyprzedac) I postawienie przed trybunalem stanu a malych szarakow z sejmu do wiezien , niech oni sie tlumacza przed sadem obywatelskim dlaczego brali udzuial w grabiezy Polski. Stadion narodowy udostepnic w polowie dla uchodzcow a druga polowe dla szarakow z Sejmu reprezentujacych PO PSL.
Jeszcze jedno sam Donald Tusk , przed wyborami prezydenckimi w Polsce mieszal UE w sprawy Polski , jako przewodniczacy PE nie ma prawa ingerowac w wewnetrzne sporawy Polski. Nie ma prawa brac udzialu w zyciu Polski , moze tylko w przypadku kiedy bedzie odpowiadal przed Sadem Obywatelskim.

Mnie zastanawia jedno

Od lat to tylko Rosji zalezy by w Europie byl chaos. Odkad sankcje zostaly naniesione na Rosje to od wtedy zaczely sie migracje ludzi z Syrii
Poza tym wojne w Syrii nigdy Rosja nie potepila

A z drugiej strony to Wloch, Francja i Wlk Brytania popieraly atak na Libie skad ludzie obecnie emigruja

Wiec kto ten problem wywolal ?

Poza tym ci wszyscy emigranci musza miec na tak dluga podroz duze pieniadze wiec pytam jak dlugo sie na to przygotowywali albo ktos celowo jakis wywiad wspomogl ta cala akcje przesedlencza

Doskonałe spostrzeżenie , należy jeszcze udowdnić że cała akcja jest finansowana i opłacana przez rosje w porozumieniu z syryjskim prezydentem. Według mnie jest to inwazja a nie ucieczka przed wojną oraz należy rwnież zauważyć że bogate kraje arabskie wogóle nie biorą udziału w ratowaniu swoich braci.

Należy wię wyśledzić siatke organizującą tę cała inwazję, wcale bym się nie zdziwiła jeśli okazałoby że jest to akcja koordynowana miedzy putinem i berlińską makrelą, bo wtedy właśnie te dwa liderstwa mają całkowita przewagę nad cała Europą. Jest to również nacisk aby odpuścić sobie Ukrainę.

Weźmiemy widły, kosy i pały w ręce !

Ja, ty, on mamy prawo bronic się przed zagrozeniem
i ta kur...wska władza gowno ma do gadania !
Jej obowiazkiem jest słuchac obywateli
jeśli tego nie beda robic to zostana tej władzy
pozbawieni w sposób o jakim im sie nie śniło !

Ostrzeżenia ze strony wspólnego frontu
obywatelskiego przeciwko imigrantom juz publicznie
padły i jest to ostrzezenie jedno z ostatnich dla
tych kur..ew urzedniczych !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl