niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

„Kłamczucho Ty” - takimi słowami przywitali Ewę Kopacz we Wrocławiu

Dodano: 28.07.2015 [09:55]
„Kłamczucho Ty” - takimi słowami przywitali Ewę Kopacz we Wrocławiu - niezalezna.pl
foto: TVN24 print screen
Ewa Kopacz pojechała do Wrocławia. Na dworcu przywitał ją… protest. Dzień jak co dzień. Po południu premier wzięła udział w spotkaniu ze środowiskami artystycznymi w teatrze Capitol. Zaraz po wyjściu z budynku czekała ją niespodzianka: trudne pytania od mieszkańców i kolejna demonstracja. Powróciły też pytania o Smoleńsk. - Pani kłamie tak, jak przez osiem lat kłamaliście. Widać w Pani oczach, że Pani kłamie – mówił jeden z protestujących mężczyzn.
 
Zaraz po przyjeździe do Wrocławia Ewę Kopacz „przywitali” ludzie niosący transparenty „Kolej na Dolny Śląsk”. Chcieli zwrócić uwagę na potrzebę budowy nowych połączeń kolejowych oraz usprawnienia już istniejących zarówno w stolicy Dolnego Śląska, jak i w całym regionie. 

Po południu we wrocławskim Teatrze Capitol odbyło się spotkanie w ramach przygotowań do Europejskiej Stolicy Kultury (ESK) 2016. W finale konkursu na ESK w Warszawie w czerwcu 2011 r., Wrocław pokonał 4 miasta ubiegające się o ten tytuł: Gdańsk, Katowice, Lublin i Warszawę.


(fot. flickr.com/photos/kancelariapremiera)

Miasta, które otrzymują tytuł ESK, na rok stają się kulturalnymi centrami Europy. Ten czas wypełniony jest festiwalami, koncertami, konferencjami i innymi przedsięwzięciami artystyczno-kulturalnymi, które skupią uwagę nie tylko mieszkańców miasta, regionu i kraju, ale również całego kontynentu.

Premier spotkała się również z prezydentem Wrocławia, Rafałem Dutkiewiczem.


(fot. flickr.com/photos/kancelariapremiera)

W samym teatrze zdawało się, że było miło. Wizerunkowo gorzej było tuż po zakończeniu spotkania. Ewa Kopacz zatrzymała się by porozmawiać z tłumem. Nie mogła ich nie zauważyć, jeden z mężczyzn miał megafon i zapyta, czy Pani Premier może się zatrzymać. I zaczęło się. 

Pani kłamie tak, jak przez osiem lat kłamaliście. Widać w Pani oczach, że Pani kłamie

 – mówił jeden z protestujących mężczyzn.

Pani premier, dlaczego ja mam być dumny jak moje dzieci są za granicą? W Anglii na zmywaku pracują. Ja mam być dumny z tego?

 – pytał inny mieszkaniec niezadowolony z polityki obecnego rządu.

Nie, powinny być tu

– przyznała Ewa Kopacz. Już nie takie zapewnienia słyszeliśmy. „Będę myślała i odnotuję” – mówiła premier pytana o to, jak przeżyć za 343 zł

Pan premier (Donald Tusk – przyp. red.) obiecywał, że zrobi wszystko, żeby w Polsce była zielona wyspa. Jaką mamy zieloną wyspę?

– pytano polityka Platformy Obywatelskiej.
 
Premier dziwiła się, że obecni przed nią ludzie nie są dumni z kraju prowadzonego przez PO.

Nie jesteście wcale dumnie z tego kraju?

– pytała Kopacz.

Jesteśmy, ale nie z was

– odpowiedział mężczyzna.

Ewie Kopacz przypomniano, że Czesław Kiszczak został prawomocnie skazany za wprowadzenie stanu wojennego w grudniu 1981 r. dopiero po 20 latach. A odebrano mu tylko emeryturę…

Odbyła się ostra wymiana zdań. Padły też pytania o Smoleńsk.

- Czy Pani nie jest wstyd jeździć po Polsce i pokazywać się w pociągach, tramwajach i na dworcach?
- A to są polskie pociągi? 
- Tak, ale czy Pani nie jest wstyd?
- Ja jestem Polką i jestem w swoim kraju.
- Proszę Pani, a ten metr przekopanej ziemi w Smoleńsku?
- A Pan tam był?
- Nie.
- A ja byłam.
- Przekopała Pani?
- Nie, byłam w Moskwie. Kiedy Ci ludzie tego potrzebowali, ja tam byłam. Nie życzyłabym tego nikomu.

„Gdzie jest Anna Walentynowicz kłamczucho” – słychać było z tłumu. „Co tam robiłaś w Moskwie kłamczucho. Okłamywałaś, że lekarze robią sekcję, kłamczucho, Ty wstrętna kłamczucho!

Po chwili skandowano: „kłamczucha, kłamczucha, kłamczucha”.

A przed samym teatrem dominowała już tylko jedna nuta. Krzyczano: „złodzieje, złodzieje, złodzieje”. Całość utrwaliły kamery TVN.

Zobacz wideo:

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zbyszek Stonoga rządzi.

widać, że spływa po niej jak "gówno w klozecie", wszystkich nas ma w d..pie.
Zabiła by nas wszystkich, żeby pojechać na wczasy do hurgady - zwierzę, niegodne by być nazwana człowiekiem.

Kopaczowa błyskotliwie zauważyła,że żyjemy w demokratycznym kraju, bo ludzie mogą nazwać ją - kłamczuchą, ale zaraz dodała ,iż jest to ustawka.

Przez 8 lat oderwała się od ludzi i życia polaków.

Teatr,,Rządowy,, z Warszawy wyjechał w plener z nowym przedstawieniem pt.,,Objazdowe POsiedzenia Rządu,,.Był już w kilku miastach i chociaż aktorzy bardzo się starają sztuka nie przypadła do gustu publiczności ,zamiast entuzjastycznego wołania o ,,bis,,publicznośc zadaje niewygodne pytania,domaga się wyjaśnień,ma pretensje.Główny reżyser i tym razem zawiodł.Aktorzy nie wyciągnęli wniosków ani z kampanii prezydenckiej ani z oczekiwań publiczności.Niedobrze,niedobrze.

Klamczucho ty...
To co wyrabia kopacz, ona Kopaczko, sie bardzo kompromituje, czy ktos widzial, albo sobie wyobraza zeby Merkel tak latala jak zwariowana? usiadz na siedzeniu, miej swoja godnosc kobieto, jak cie maja ocenic to i tak cie ocenia, mieli cie przez 8 lat.

Ona taka zgrabna i miła - a oni tacy okrutni. Tacy okrutni wobec uosobienia majestatu III RP.

Taki POpaprany majestat trzeba wrzucić do kibla i spłukać, żeby nie śmierdział.

Ewa Kłamczucha Rozpacz Pieron :-D

Bezczelni PO 8 latach niszczenia kraju rozdają sobie na koniec nagrody, kolejne miliony zabrane Polakom żyjącym w nędzy.
Z tego mamy się cieszyć pani premier ? Z marnotrawienia pieniędzy, powiększania długu kraju i mówienia , że nie stać nas na tyle co mają kraje w zachodniej europie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl