niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Dowódca armii USA w Europie nie ma wątpliwości: Rosja szykuje się do wojny

Dodano: 19.02.2015 [22:45]
Dowódca armii USA w Europie nie ma wątpliwości: Rosja szykuje się do wojny - niezalezna.pl
foto: mil.ru
Generał Ben Hodges, dowódca wojsk lądowych USA w Europie, w rozmowie z „The Wall Street Journal” przyznaje, że coraz bardziej pokutuje lansowane na Zachodzie podejście „nie prowokujmy Rosji”. Jego zdaniem, obawa przed prowokowaniem Rosjan kompletnie mija się z celem. „Ich nie można sprowokować. Oni teraz robią dokładnie to, czego tylko chcą”. Wojskowy prognozuje, że działania Kremla ukierunkowane są na mobilizację sił i przygotowanie do wojny.

- Wierzę, że Rosjanie mobilizują się teraz do wojny, która w moim przekonaniu wybuchnie w przeciągu najbliższych pięciu-sześciu lat. Nie chodzi o to, że Rosja zacznie wojnę w ciągu tych pięciu czy sześciu lat, ale myślę, że oni właśnie teraz przewidują, że sprawy mają się tak, iż Rosja będzie uczestniczyła w wojnie – w jakimś stopniu, w jakiejś skali, z jakimś jeszcze bliżej nieokreślonym wrogiem w przeciągu tych pięciu czy sześciu lat – prognozuje dowódca wojsk lądowych USA w Europie.

Ponadto w rozmowie z „The Wall Street Journal” gen. Ben Hodges zwraca uwagę, że „to, co dzieje się teraz na wschodzie Ukrainy jest bardzo poważnym problemem”

- Kiedy ostrzelali Mariupol, to przykuło moją uwagę. Mariupol jest niezwykle istotnym miejscem w tym konflikcie. Miasto z 500 tys. mieszkańców w rejonie Morza Czarnego. Rosja musi teraz zaopatrywać Krym z morza lub powietrza i jest to bardzo kosztowne. Dlatego jest oczywiste, że będzie teraz dążyć do przejęcia szlaków transportowych na drodze lądowej. Mariupol jest dokładnie na tym szlaku (...) Mówi się, że to, co prezydent Rosji Władimir Putin zrobił na Ukrainie jest manifestacją jego strategicznego spojrzenia na świat. Więc jeśli weźmiemy pod uwagę zaawansowany sprzęt wojskowy przerzucony tam w ostatnim czasie do... nazwijmy to „pełnomocników” Putina... to staje się jasne, że oni raczej nie zamierzają się stamtąd nigdzie ruszać – tłumaczy generał Ben Hodges.

Wojskowy wyjaśnia, że w skład nowej broni dostarczonej do tych „pełnomocników” wchodzi m.in. część najnowszego systemu obrony przeciwlotniczej oraz nowoczesnych systemów elektronicznych wykorzystywanych na polu bitwy. W ocenie dowódcy wojsk lądowych USA w Europie ten poziom wsparcia powinien sugerować Ukrainie, że to już nie jest wojna podjazdowa, ani zwykła demonstracja.

- Oni tam osiągnęli poziom gotowości bojowej dalece wykraczający poza jakiekolwiek możliwości, które mogłaby kiedykolwiek osiągnąć organizacja paramilitarna czy grupa rebeliantów – zauważa gen. Hodges.

Amerykański wojskowy w rozmowie z „The Wall Street Journal” przyznaje, że coraz bardziej pokutuje lansowane na Zachodzie podejście „nie prowokujmy Rosji”. Jego zdaniem, obawa przed prowokowaniem Rosjan kompletnie mija się z celem.

- Ich nie można sprowokować. Oni teraz robią dokładnie to, czego tylko chcą – tłumaczy gen. Ben Hodges.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nie straszcie ludzi
Kto chce pokoju, ten zawsze szykuje się do wojny.

Więc my też się szykujmy!!!

Uczmy się też historii !!!

Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny.
Si vis pacem, para bellum (łac.)

https://pl.wikiquote.org/wiki/Je%C5%9Bli_chcesz_pokoju,_gotuj_si%C4%99_do_wojny

Dowódca armii USA w Europie nie ma wątpliwości: Rosja szykuje się do wojny...

tak , tak ! a żydo -m,asońxcy satanisci z New Age , będą nas " bronić " wprowadzaniem zboczonym ustaw i prawidel zgodnych z linia lucyfera : ideologię " gender " łaczenie par zboczonych , eutanazje , in -vitro , rozwalanie rodzion i tp ........

Jest to niezwykłe zważywszy, że ukraińscy lekarze z oficjalnej Feofaniya Szpitala Klinicznego były na 18 lutego odmówił zgody na zbadanie Sawczenko.

Zachodnie rządy i urzędnicy PACE wszyscy wielokrotnie wyrażał "poważne zaniepokojenie" nad strajk głodowy i przetrzymywania nadiya Sawczenko jest. Zostały one niestety milczy w ostatnich dniach na pierwszym rażące naruszenie przez Rosję zobowiązań podjętych w umowie Mińsk II.

Gdy ta cisza zawiera informacje o krytycznym znaczeniu w zakresie zdrowia Sawczenko, w Niemczech nacisk na "rozwiązań dyplomatycznych" wygląda bardzo puste i podejrzany w najlepsze.

Adwokat obrony Nikołaj Polozov poinformował w czwartek, że Sawczenko odmówił jeszcze jakieś zastrzyki z glukozy. Powiedział Radio Svoboda, że ​​ doprowadziły do ​​zapalenia żył, co niemożliwe, aby wstawić więcej. Personel więzienia zaproponować dając jej pewnego rodzaju "napoju białkowego". Ona odmawia przyjęcia jakiejkolwiek żywności na wszystkich, i stwierdził wyraźnie, że będzie zobaczyć każdą próbę wymuszenia-karmić ją jako formę tortur.

Międzynarodowy zespół lekarzy jest potrzebny natyhcmiast, a także jasne i jednoznaczne reakcja na niepowodzenie przestrzegania umowy Mińsk II.

Naucz się polskiego jak chcesz tu trollować

Nadia Sewczenko jest w zlym stanie po 69 dniach glodowki. putin nie dopuszcza zagranicznych lekarzy.
Dlaczego Niemcy współpracy przy zatrzymaniu Nadiya Sawczenko?

20.02.15 | Halya Coynas

Choć ukraińskim lekarzom odmówiono zgody na zbadanie Nadi Sawczenko, Rosji Służby Więzienne nadal cytując anonimowe "wydaje", których niemieccy lekarze Anonimowość być częścią tajnego porozumienia między prezydentem Rosji Władimirem Putinem i ministrem spraw zagranicznych Niemiec Frank-Walter Steinmeier. Ponieważ te "niemieccy lekarze" są zgłaszane zgodziły całości z zawarciem porozumienia Służby Więziennej i stwierdzono stan nadiya Sawczenko za zdrowia za "zadowalające", to tajemnica rodzi bardzo poważne pytania na temat roli Niemiec w trwającej zatrzymania ukraińskiej MP i delegatem do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.

Nadiya Sawczenko, teraz prowadzi strajk głodowy 69 dni. Jej prawnicy twierdzą, ze jest potrzebny międzynarodowy zespół lekarzy specjalistów, w tym kardiologa, by ją zbadać. Nie jest zaskakujące, że nie ma zaufania do wniosków wyciągniętych przez lekarzy, Służby Więziennej i anonimowych "niemieckich lekarzy" świadczących te, trzymając ją w areszcie z "poufnych" informacji o stanie Sawczenko w dobrej formie.

Wielokrotne próby w czwartek po południu, aby zyskać potwierdzenie lub zaprzeczenie od niemieckiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych twierdzeniom rosyjskiej Służby Deutsche Welle były niestety nieudane. DW stwierdza, że ​​"niemieccy lekarze" zostały przeanalizowane w ramach umowy za kulisami w Mińsku między Steinmeier i Putina. Nie podano szczegółów, ponieważ strona rosyjska zażądała "całkowitą ciszę", jednak ministerstwo spraw zagranicznych nie potwierdził informacji wydanych wcześniej o zdrowie Sawczenko jest.

Pozostaje jednak milczy na temat wizyty, która jest tylko badanie przez nie-rosyjskich lekarzy Nadiya których stan po Sawczenko ponad dwóch miesiącach strajku głodowego musi budzić poważne zaniepokojenie.

10 problemów Putina które mogą zmienic bieg wydarzeń

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6445

Moi drodzy.
Ostatnio myślę, że niestety ale na wnioski jest już za późno. Nie zatrzymamy tego co musi się stać.
Przy sitwie, która sprawuje władzę ( i jej nie odda, nie liczcie na wybory) i utracie instynktu samozachowawczego przez dużą część społeczeństwa (wszak długo nad tym pracowano) pozostaniemy bezwolni aż do momentu agresji na Polskę. Elity zwyczajnie zwieją (już mają przygotowany ten wariant) a my zostaniemy w nowej rzeczywistości, najprawdopodobniej podzieleni między Rosję i Niemcy. (czyli klasyka)
To dramat ale....
Naszym zadaniem będzie przetrwać (nie umrzeć z głodu, nie dać się głupio zabić, chronić dzieci, szkolić się i przygotowywać w konspiracji)
Wojna, która przed nami będzie konfliktem globalnym w której upadną potęgi (zniszczą się wzajemnie lub znacząco osłabią). Istnieje szansa, że ocalejemy. To będzie taka I wojna światowa tylko, że w max skali.
Wtedy może nadejść nasz czas. Wykorzystajmy przykład jaki dał nam Piłsudski!
Musimy zrobić wszystko aby przetrwać Armagedon.
Potem jeśli Bóg pozwoli odrodzi się Polska. Wtedy odtworzymy Imperium!

SURSUM CORDA!

Aby wywołać wojnę należy wpierw przekonać rodaków do poparcia jej.
.
Władimir Gelendjik Putinny tak przekona swój lud:
.
Rodacy, ludu ruski, ruszamy do boju.
Wrogom zaniesiemy naszą pijacka kulturę picia wódki, zagryzaną "ogórkiem", zgrabnym ogórkiem.
Nie będziemy musieli budować, wszystko będziemy burzyć, aż kurz pójdzie.
Naszym celem - życie na powrót namiotowe.
Każdy mieć będzie swój namiot, ja też, i każdy będzie mógł w nocy spoglądać bez przeszkód w niebo,
i każdego dopadnie ta piękna myśl Immanuela Kanta:
Są dwa najpiękniejsze byty we wszechświecie: niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie.
Więcej nam nie potrzeba. A więc do boju ! Uraaa !

Profesor Szeremietiew PRZESTRZEGA. Bredzisław krytykuje i mówi, że to nie prawda.

Generał Ben Hodges pojmuje jaka strategię objął car i do czego dąży
a Merkel z całą UNIĄ nie moze pojąć , cały czas liczą na ugłaskanie rosji
Z takimi nie ma umów , dogadywania , bo on i tak zrobi to co zechce
tu trzeba twardych warunków , inaczej Europa zostanie zawładnieta

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl