niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 maja 2016

Co się stało ze 130 tysiącami głosów na Śląsku? Sąd miał wyjaśnić, ale uciekł WIDEO

Dodano: 13.01.2015 [17:00]
Co się stało ze 130 tysiącami głosów na Śląsku? Sąd miał wyjaśnić, ale uciekł WIDEO - niezalezna.pl
foto: Tomasz Piasecki
Sąd Okręgowy w Katowicach – w składzie: Agata Stankiewicz-Rataj, Anna Bogaczyk-Żyłka i Izabella Knych - rozpoznawał protest wyborczy Doroty Stańczyk, członka Wojewódzkiej Komisji Wyborczej, przeciw ważności wyborów samorządowych. Sąd zdecydował o odrzuceniu wszystkich jej wniosków dowodowych, co wywołało protest osób zebranych na sali rozpraw, głośno skandujących: "na Białoruś!".

Przed sądem stanął Andrzej Czaputa, przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Wyborczej i zarazem sędzia Sądu Okręgowego w Katowicach, pojawił się też jego pełnomocnik mec. Józef Koczur.  Natomiast komisarz wyborczy w Katowicach, zarazem prezes Sądu Apelacyjnego w Katowicach - Barbara Suchowska, do sądu nie pofatygowała się.

Protest D. Stańczyk dotyczy posłużenia się przez przewodniczącego PKW Stefana Jaworskiego danymi ze sfałszowanego w Katowicach protokołu Wojewódzkiej Komisji Wyborczej, zawierającego dodane "fikcyjne" 130 tysięcy głosów. W praktyce prawdziwy protokół wyniku wyborów został zastąpiony falsyfikatem, ale Dorota Stańczyk dysponuje fotokopią obu dokumentów.

Stańczyk złożyła 8 wniosków dowodowych. Przede wszystkim o przesłuchanie Jaworskiego, aby zapytać w jaki sposób szef PKW wszedł w posiadanie fałszywych danych i po co przekazał je, za pośrednictwem mediów, na konferencji prasowej opinii publicznej. Wnosiła także o przesłuchanie członków Wojewódzkiej Komisji Wyborczej, gdyż nie dopuszczono ich do liczenia głosów (robili to anonimowi "informatycy" w zamkniętym pomieszczeniu!) oraz odebrania kart do głosowania z prywatnej drukarni.

Stańczyk wnosiła również o przesłuchanie pełnomocnika wyborczego na Śląsku z ramienia opozycji niepodległościowej Adama Słomki (KPN-Niezłomni i Oburzeni), a przede wszystkim ponowne przeliczenie wyników wyborów na podstawie protokołów z miejskich komisji wyborczych, w celu zweryfikowania danych końcowych. Weryfikacja ilości oddanych głosów jest elementarnym standardem badania uczciwości wyborów. Tak robią sądy w USA, Szwajcarii i Europie Zachodniej. Kilka dni temu sąd w Tarnowie nakazał nawet zbadanie wszystkich głosów.

Natomiast sędziowie Sądu Okręgowego w Katowicach zdecydowali o odrzuceniu wszystkich wniosków dowodowych. Wywołało to protest zebranych osób głośno skandujących: "na Białoruś!". W odpowiedzi członkowie składu orzekającego w pośpiechu opuścili salę rozpraw.

OBEJRZYJ CO SIĘ DZIAŁO NA SALI ROZPRAW
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Moim skromnym zdaniem ŻEBY NIGDY NIE BYŁO PRZEKRĘTÓW NALEŻY ZROBIĆ WYBORY OFICJALNIE W KOŃCU NIKT SIĘ CHYBA NIE WSTYDZI NA KOGO GŁOSUJE PRAWDA!!!!!
I PO TEMACIE WEJDĘ NA STRONĘ I ZOBACZĘ CZY ZGADZA SIĘ NA KOGO GŁOSOWAŁEM CZY KTOŚ CZEGOŚ NIE PRZEKRĘCIŁ.Pozdrawiam

W innych mediach także niby prawicowych cisza.

Agata Stankiewicz-Rataj, Anna Bogaczyk-Żyłka i Izabella Knych -
to najbardziej paskudne nazwiska od dzisiaj na Sląsku.
Mam nadzieje, że Ślązacy- górnicy sprawdzą ich życiorysy zanim rozwłóczą je
przed miejscami ich zamieszkania, bo to należy do trzeciego pokolenia....

Oglądając film z tej rozprawy

http://naszeblogi.pl/51835-130-tysiecy-przekreconych-glosow-katowice-relacja-pelna

patrzyłem na twarze tych bab w togach - na nich wszystko się odbija, są przerażająco
odpychające i ma się wrażenie, że na widok tej dzielnej Pani Dorotki Stańczyk,
bolą je wszystkie zęby. A ta krucha istota, śliczna zresztą kobietka, stawia temu
wszystkiemu czoła. Chwała Jej za to! Pani Doroto, jest Pani dzielną i wspaniałą Polką!
Dziękuję!

Prawo jest tak skonstruowane,
a sędziowie i urzędnicy tak nauczeni.
CO BY ZWYŁY CZŁOWIEK NICZEGO NIE MÓGŁ DOCIEC.

A URZĘDASY I WYROCZNIE W TOGACH,
NIEPONOSIŁY ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI.

Niekiedy wystarczy jeden telefon
do właściwej osoby (patrz; sędzia Milewski).

Drogie Panie wyszły...
NIE ŹLE USTAWIONE.

Przecież Kopaczka wywołała celowo awanturę na Ś ląsku aby przykryc afery z sikorką i innymi szujami w tym nierządzie.Ot i cała prawda, oni cały czas tak działają.

No nie wiem czy awantura mozna nazwac zamykanie kopaln, a majaca na celu odwracanie uwagi od sikorskiego...Gdy tymczasem miejsce zamknietych kopaln maja przejac kopalnie niemiecckie...To jest raczej zdrad stanu i sikorskiego kolacyjki czy nabijane wirtualne kilometry a nawet droge meble w jego salonie, a zwanym dalej biurem...To w sytuacji zdrady stanu to pikus

DYKTATURA

https://www.youtube.com/watch?v=zj9Qo978l_8 Dr Andrzej Duda na 57 Miesięcznicy w Krakowie.

jeszcze niedawno ośmieszali tych, którzy byli niewygodni, to był ich sposób. Od jakiegoś czasu musieli nabrać pewności, że i tak nic im nikt nie zrobi, bo złapani, patrząc w oczy mówią, że to nie ich ręka

Sąd uciekł ha ha ha ha. Sąd też sie boi obecnej władzy.

No ale tusk czy kopacz tez uciekaja...A nawet kopacz radzi, ze jak sa problemy to najlepiej uciec do domu...Z tym, ze kopacz ma miednice w przyciasnym apartamencie a wy tveny, a ktore rozwijaja was yntelektualnie co widac i czuc...

Tą sprawę winna wyjaśniać prokuratura i Strasburg.

Według mnie czy były skierowane na PO, ale wałek poszedł na PSL, a PO jest w koalicji z PSL.

wystarczy popatrzec na te ryje i wszystko jest jasne

Houston ! Mamy problem. Sąd odrzuca dowody, nie widzi oczywistości. Władza sądownicza jest silna siłą moralnego wsparcia obywateli. Immunitet sędziego na ulicy, to ludzie - przechodnie stający na drodze bandyty. Oby mieli czym się wytłumaczyć. W przeciwnym razie, staną się biurokratami, bez estymy.

Mezowie zaufania popelnili nieswiadomie kardynalny blad ,nie dopilnowali tresci wysylania wysylanych protokolow przez anonimowych informatykow! Tak bylo niemalze w kazdej pilnowanej komisji! Powinno byc dwuch mezow zaufania! Sam popelnilem nieswiadomie ten blad! Nauczka na przyszlosc!

czy rosyjski agent FSB z LUBLINA za kase putina kupi kopalnie w Polsce ? to by bylo wesolo- I O TO CHODZI WSI BELWEDERA-

W moim mieście jak wspominam o fałszerstwach to mówią że my mohery mamy obłędy szaleństwa i jak wielce nam panujący tfu hrabia,mówią że sądy i prokuratura w POLSCE są nie zależne i protesty MOŻEMY TAM KIEROWAĆ??.
Czy jeszcze trzeba coś dokładać żeby zrozumieć że ta MAFIA władzy dobrowolnie nie odda?.
Na Warszawę i BULA z całą siatka do taty Putina a drugą do matki Merkel to im służą!!!

maszerujemy w kierunku demokracji bezposredniej, Sad ucieka, w to miejsce powstaja Trybunaly Dorazne.......a w PE JKM nawoluje dzis do przywrocenia kary smierci !!!!!

Wdrożyć program Marszałka Piłsudskiego - "Bić kurwy i złodziei" Te i tych u władzy.

Czyli mamy dowod ze nie tylko w mediach dzialaja "resortowe bekarty"-zmiana władzy pozadana a przy niej odebranie immunitetow sędziowskich i prokuratorskich.Tych ludzi trzeba rozliczyć ze swoich "widzimisię" wyrokow.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl