niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2016

Islamiści na ulicach Warszawy: Niech Allah poprowadzi Polaków

Dodano: 16.12.2014 [16:48]
Islamiści na ulicach Warszawy: Niech Allah poprowadzi Polaków - niezalezna.pl
foto: facebook.com/pages/Zespół-Dawah-Polska
Na początku grudnia grupa muzułmanów rozdawała na ulicach Warszawy ulotki i rozmawiała z przechodniami o islamie. Członkowie Zespołu Dawah Polska – bo to oni stoją za akcją – poinformowali na swoim facebookowym profilu, że przeprowadzili „wiele dobrych rozmów” i mają nadzieję, iż może warszawiaków, z którymi się spotkali, „poprowadzi Allah”.

W pierwszym tygodniu grudnia do Warszawy przyjechali trzej muzułmanie z Zespołu Dawah z Wielkiej Brytanii. To oni, wraz z Polakiem Jakubem Filipem Wasilewskim, który przeszedł na islam, utworzyli polski oddział organizacji. Zespoły Dawah działają w ramach światowej struktury Mission Dawah, zajmującej się misyjną działalnością islamu.

Goście z Wysp najpierw odwiedzili meczet przy ulicy Wiertniczej, a następnie na Placu Zamkowym głosili wśród przechodniów swoją wiarę.

Po całej akcji umieścili na swoim profilu na Facebooku krótką relację z jej przebiegu. Zdjęcia opisywali następująco: „We had many good dawah conversations, may Allah guide them” lub „Polish people are welcoming and open to Islam”.


fot. facebook.com/pages/Zespół-Dawah-Polska


fot. facebook.com/pages/Zespół-Dawah-Polska

Profil Zespołu Dawah Polska działa od niedawna, bo od połowy listopada tego roku. Poza relacją z wspomnianej akcji, jest na niej również opublikowany kilkadziesiąt godzin temu długi tekst, który w zamyśle autorów ma obalać „jeden z najbardziej utartych stereotypów dotyczących traktowania kobiet” przez wyznawców Allaha.

Ciekawe jest to, do kogo wpis zatytułowany „Bicie żon” jest skierowany. Wstęp brzmi następująco: „Tym, którzy nas wspierają, tym którzy nam dobrze życzą, tym którzy zainteresowani są poznaniem i dialogiem wreszcie i tym obrażającym, wulgarnym, chamskim i grożącym, kibicom i pseudokibicom, patriotom i tym co za patriotów się mają”…

ZOBACZ WIDEO

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Te potwory to jedyny odchył społeczeństwa na świecie za który poszedł bym na wojnę z czystym sumieniem ku czci ofiar nie słusznie zgwałconych kobiet i zamordowanych ludzi jak dla mnie to zwierzęta zatrzymali się w średniowieczu a cała sekta terrorystyczna w imię Allacha to ludzie do zlikwidowania zagrożenie dla ludzkości nie nadają się do cywilizowanego kraju najchętniej każdego z nich odesłał bym tam gdzie każdy z nich chce trafić gdzieś w zaświaty.... Nie Jestem rasistą przyjmijmy uchodźców kobiet i dzieci ale nie te bestie

Powiem krótko, wy.........ć z tym dziadostwem z Polski lub zezwolić na taka działalność w momencie gdy podobne grupy Chrześcijan będą mogły ewangelizować przechodniów na ulicach Rijadu, Mekki,Medyny lub Dubaju w innym wypadku won !!!!!!!!!!!!!!!! z tą szatańską ideologią Polska była jest i będzie krajem Chrześcijańskim.

Strzelalem do nich tam... daleko. Bede i tutaj.

"może warszawiaków"? czy "morze warszawiaków"?

Gdzie sa Skinheadzi gdy potrzeba?! Teraz sie brodacze usmiechaja i przekonuja do religii, ale ledwo sie obejrzymy i beda samochody pulapki w warszawie. Polska jest krajem nietolerancyjnym i niech tak zostanie!

Nie jesteśmy Twoją prywatną armią.

Poprostu jesteście zesrani buhahaha !!!

https://www.youtube.com/watch?v=W2bd8zV10_A <<< Obraz Bestii 666 to czarny kamien w Kabie Islam to Religia Antychrysta

No nie mogę w to uwierzyć, islamiści z Anglii w ulicach Warszawy, szerzą swoją szatańską, nienawistną religię????
Ja tutaj w Anglii widzę co oni wyprawiają, jak powoli krok po kroku przejmują ten kraj. Popatrzcie co się dzieje na świecie, do czego są zdolni wyznawcy allaha. Kto w Polsce z nimi rozmawia!!??. Gonić to ścierwo skąd przyszło. Spróbujcie jechać do któregokolwiek kraju muzułmańskiego i głosić religię chrześcijańską. Zabiją po kilku słowach. Wystarczy poczytać co robią z chrześcijanami w krajach islamskich i nie tylko. BOŻE DAJ ROZUM POLAKOM I CHROŃ POLSKĘ PRZED ISLAMEM . Wielki Sobieski przewraca się w grobie, ale ON już nas nie obroni przed tym złem. Brońmy się sami.

Wystarczy rozejzec sie po swiecie. Za wiekszoscia akcji terrorystycznych stoja muzulmanie. Niektore rejony Belgii, Francji a nawet Skandynawii tona w zalewie przybyszow muzulmanskich I zdecydowanie maja z tym problemy.
Czy nam w RP potrzebna jest podobna sytuacja? Mysle ze nie.

W połowie lat osiemdziesiątych,na moim roku,na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego,studiowało trzech Palestyńczyków,którzy jak sami twierdzili w okresie wakacji,zamieniali cywilne ciuchy na mundury,brali do ręki kałachy i strzelali do Żydów,po czym spokojnie wracali do Polski,by kontynuować studia i to oczywiście na koszt naszego państwa.

Ciekawi mnie,czy pod kurtkami nie mieli ukrytych "pasów szachida",a może był to rekonesans państwa islamskiego.

Wpiszcie w Google ,,holokaust chrześcijan,, to zobaczycie prawdziwe oblicze tych barbarzyńców!!!

W ile czasu po przejściu na islam zaczyna się machać palcem?

Witamy! "Wyksztalcony" ludek po 20-juz latach lekcji religii moze wykazac "wyższość" swojej religii tylko w jaki sposob jeśli nie zna ani Biblii ani Koranu ani Sw. Arystotlesa? Dzięki MEN, Bpom szczegolnie temu z W-wy, co zabral mi misję kanoniczną.
najb. ciekawe jest słowo Allaha w sura 56:79: " nie -czysty (nie-Muzułmanin nie może dotknąc (super czystego) Koranu" kiedy nawet możesz go użyc na rozpałke na ognisku an Florydzie. Jeden z wielu "objawień". szkoły, biblioteki, internet,...- i co? Ciemnota, dzicz i w Londynie i Warszawie. Zdziwiony jestem tolerancją Najwyższego, no ale pewnie jakaż III Wojenka wybije to tałatajswo do nogi- apozniej znowu wrzask uratownaych a dlaczego?

Nie pij już. Bełkotu twego nie sposób zrozumieć.

DYSKRYMINACJA. Unia przeciw, zachodni świat przeciw. Czy pedofila można dyskryminować? Czy mordercę można dyskryminować. Czy morderców pakistańskich dzieci można dyskryminować. Czy islam można dyskryminować. Można.

W obecnej sytuacji polityczno-terrorystyczno-zielonoludzikowej powinna sie nimi zająć ABW I MSZ.A Polacy powinni ich gonić od takich "nawróceń". Pan Putin zapowiadał ataki ...na Polskę też .Oni tu czują "jeszcze " bastion chrześcijaństwa i będą siać .............. WON , WON , WON

Był taki jeden, pojechał nawracać Prusów to go zabili, nazywał się św. Wojciech. Polscy księża w Afryce ok, ale muzełmańscy agitowcy w Polsce to skandal, co to za mentalność panowie ? Mentalność Kalego ?

To juz nie jest moja Polska. Za moich czasow "chlopaki" zlapaliby tego clowna za brode i "przeciagneli" po twardej nawierzchni. Nastepny by sie grubo zastanowil, czy na ulicach polskich miast robic reklame dla tej faszystowskiej ideologii, jaka jest islam.

a te turbany,przyleciały na dywanie?
tak z ciekawości pytam,bo mnie to nie dziwi,bo nasz hrabia,lata na drzwiach od stodoły?

Zawierają małżeństwa z Polkami, one rodzą im dzieci...Przez łona kobiet wejdą do Europy...

Mówmy otwartym językiem, takie rzeczy trzeba tępić w zarodku, o żadnych skrupułach nie może być mowy. I niechaj mi nikt nie próbuje wstawiać w tym momencie kitu, o swobodzie praktykowania i temu podobnych bajerów.Wiemy aż nadto dobrze o co w tym wszystkim chodzi i jak to się może skończyć.

Nie rozmawiać z nimi , gonić ich
Co innego ci co mieszkaja w Polsce od lat oni nam nie szkodzą
gorzej z tymi co najeżdżaja nasz kraj i przewracaja ludziom w głowie
co innego mowia a co innego robią
Ludzie unikać ich .. bronic sie od takich , pogonić ich
nie ich zadanie nas szkolić i uświadamiać , tu powinien podjać kroki RZĄD ODPOWIEDNIMI USTAWAMI.

Czemu "ośrodek wczasowy" w Starych Kiejkutach nie działa kiedy jest najbardziej potrzebny? Wsadziliby mu tego palca, i nie tylko jego, tam gdzie mu się należy.

Ostrzeżenie przed fałszywymi apostołami
15-Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami
7.16-Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi?
17-Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce.
18-Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców.

Ilu ich tam było, aha 4-ch apostołów religii pokoju i miłości, ale to może skończyć się tak :
"Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako miłująca pokój mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest ich barwna odmienność:
W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości. Zaczynają być widoczni jako członkowie gangów ulicznych iw wiezieniach. Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej.
Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności) wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg. islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się seria żądań do sieci handlowych o wprowadzenie tej żywności na rynek, często wzmocniona groźbami.
Powyżej 10% rząd państwa zmuszany jest do uznania ich prawa do sądów Sharii czyli wg. prawa islamskiego. Docelowo Islam dąży do tego, aby cały świat był sadzony wg. prawa Sharii. Wyraźny wzrost bezprawia, pojawiają się muzułmańskie getta, gdzie nawet uzbrojone patrole policji boją się zapuszczać. Rząd zaczyna tracić kontrolę nad sytuacja. Jakikolwiek pretekst może doprowadzić do rozruchów, palenia samochodów i napaści na nie-muzułmanów.
Powyżej 20% zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkol,szpitali, samochodów, synagog i kościołów. Większość osadzonych w więzieniach to muzułmanie. Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dżihadżystów zaczynają działać w świetle dnia, często wypierając na terenach zamieszkania muzułmanów lokalne siły porządkowe.
Powyżej 40% można się spodziewać regularnych masakr i ataków terrorystycznych. Organizacje para-militarne rządzą niektórymi terenami wg. własnego widzimisię. Trwają także prowadzenia niewiernych kobiet, gwałty oraz utajone jeszcze niewolnictwo.
Powyżej 60% następują niczym nie ograniczane prześladowania niewiernych, sporadyczne masowe mordy, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju. Niewierni są zmuszani do płacenia podatku "za ochronę" tzw. Jizja, często rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus nie-muzułmanów z kraju.
Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy kierowane z poziomu państwowego.
W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański Pokój (stad Islam jest znany jako "Religia Pokoju") czyli "Dar-es-Salaam", co znaczy "Islamski Dom Pokoju". Wg. wojennej doktryny islamu powinien być wtedy pokój, gdyż wszyscy są już muzułmanami i nie ma powodów do walki.

Źródło danych procentowych - CIA: The World Fact Book (2007)

Doskonala charakterystyka.Wystarczy popatrzec co islam wyprawia w krajach gdzie stanowia wiekszosc np.w Sudanie.To jedno. Kazdy katolik ktory przejdzie na islam lub inna religie musi pamietac ze straci zbawienie i wiecznosc spedzac bedzie w katuszach jakich nie potrafi sobie wyobrazic. Czy to Mohamed oddal zycie za nas aby przeblagac Ojca? Polacy, nie dajmy sie oglupic syrenim spiewem o ekumenizmie, klamstwem jest ze kazda religia prowadzi do Boga,tylko Katolik ma szanse, powtarzam,szanse nie gwarancje,na ocalenie skory w wiecznosci "jesli cie reka twoja gorszy..." I nie ludzmy sie:Islamu nie powstrzyma sie godnoscia osobita ani dialogiem, na jihad trzeba odpowiedziec jihadem,te dzikusy respekt czuja tylko przed sila. Gonic ich z Polski puki nie urosli

100% i jedno pytanie , czy można to powielać przez kopiowanie tej treści

Przez bandę lewactwa, która przede wszystkim zatruwa umysły Europejczyków, toksycznie zacząłem reagować na takie słowa jak; tolerancja, równouprawnienie czy wielokulturowość. Won synowie Allaha z Polski ! Jeśli by ktoś szyderczo chciał skomentował ostatnie zdanie np.; Rozumiem, że Polska jest dla Polaków. To odpowiem, tak Polska przede wszystkim dla Polaków i nie ma w tym nic dziwnego. Tak samo jak Francja dla Francuzów, Szwecja dla Szwedów czy Pakistan dla Pakistańczyków. Cnotą jest być gościnnym, ale to gość powinien dostosowywać się do porządków panujących w domu gospodarza, a nie wprowadzać własne. Internacjonalizm z ideologii marksistowskiej, pod innym szyldem jest dzisiaj skuteczniej realizowany niż za komuny, bo w bardziej wyrafinowany i podstępny sposób. Trzeba umieć to dostrzegać, bo inaczej Europejczycy obudzą się z łapkami w nocniku pełnego g..a. Wtedy na reakcje będzie już za późno.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl