niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

Przed rocznicą wprowadzenia stanu wojennego Ewa Kopacz gra esbecką fałszywką!

Dodano: 12.12.2014 [17:39]
Przed rocznicą wprowadzenia stanu wojennego Ewa Kopacz gra esbecką fałszywką! - niezalezna.pl
foto: flickr.com/photos/platformaobywatelskarp
Dzień przed kolejną rocznicą wprowadzenia stanu wojennego, Ewa Kopacz sięgnęła po język komunistycznej propagandy i oskarżyła opozycję o organizowanie "seansów nienawiści". Chwilę później przekroczyła kolejną granicę i zagrała starą fałszywką SB na Jarosława Kaczyńskiego.

- Puszczają jej nerwy skoro sięga do "szafy Lesiaka" - komentuje dla niezalezna.pl poseł PiS Joachim Brudziński konferencję prasową Ewy Kopacz. - Nic się nie zmienia. Jutro idziemy na marsz, gdzie będziemy pokojowo manifestować - dodaje.

Na konwencji samorządowej w Radomiu zebrała się cała śmietanka Platformy Obywatelskiej. Ewa Kopacz czytając z kartki podsumowała krótko wybory samorządowe, a następnie zaatakowała Jarosława Kaczyńskiego.

- Stan wojenny został okupiony krwią wielu Polaków. Pamiętamy górników z kopalni Wujek i robotników z Lublina. Dlatego szanując prawo każdego do demonstracji oburza mnie, że jutrzejsza data wykorzystywana jest cynicznie do celów politycznych. Nie można porównać dziś Polski do Polski stanu wojennego. Jutro pan Kaczyński nie będzie musiał niczego podpisywać. Jutro pan Kaczyński po swojej demokracji [red. - powinno być demonstracji, ale zdaje się, że w kluczowym momencie Kopacz się zdenerwowała] wróci do domu aby się cieszyć przywilejami posła na Sejm i lidera opozycji. Wiemy to wszyscy".

Aluzja o "podpisywaniu" to wykorzystanie fałszywki SB, o tym jakoby Jarosław Kaczyński podpisał lojalkę po 13 grudnia 1981 roku. Takie oskarżenia w poprzednich latach wysuwali Jerzy Urban i Władysław Frasyniuk.

Ewa Kopacz posłużyła się opracowaniami z 1993 r. wykonanymi przez zespół Jana Lesiaka. Był on powołany do inwigilacji prawicy i prowadzenia działań dezintegracyjnych. Pułkownik Lesiak to były funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa, który w 1990 r. został pozytywnie zweryfikowany i trafił do Urzędu Ochrony Państwa. 5 maja 1993 r. zespół opracował dokument precyzyjnie wyznaczający działania, które miały być prowadzone wobec Jarosława Kaczyńskiego. Można w nim znaleźć m.in. takie zapisy: „Dlaczego nie był internowany? – Był mało znaczącym działaczem – podpisał deklarację lojalności – inne".

Wiadomo, że Jarosław Kaczyński żadnej lojalki nie podpisał. Kaczyński wygrał proces karny z tygodnikiem "NIE" za opublikowanie w nim w 1993 r. sfałszowanej "lojalki".
Z kolei Marek Barański z "NIE" musiał zapłacić grzywnę. Jeszcze przed wyrokiem przyznał, że "lojalka" była fałszywa, a on sam padł ofiarą "prowokacji UOP", za co przeprosił Kaczyńskiego.

Ewa Kopacz mówiła dziś o hołdzie i pamięci ofiarom stanu wojennego. Ona jednak w czasie trwania dyktatury wojskowych zaczynała karierę partyjną jako szeregowy członek Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego - ujawniła "Gazeta Polska". W latach 80. była również wysłanniczką do NRD pierwszego sekretarza Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Radomiu.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: , Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Lech Kaczyński był internowany w Strzebielinku. A gdzie internowana była pani Kopacz? Bo nie kojarzę...

Pani premier Kopacz oskarżyła opozycję o to, co sama od 7 lat czyni z pozostałymi w PO/PSL, a na czele ich wszystkich stoi ten od odmętów szaleństwa.
Na takie zachowanie pani Kopacz i reszty, jest tylko jedno określenie : DRAŃSTWO !

PRZEMÓWIENIE BYŁEJ KOMUNISTYCZNEJ DZIAŁACZKI ZSL KOPACZ , JEST SZOKUJĄCA . BEZCZELNOŚĆ I AROGANCJA WOBEC OPOZYCYJNEJ PARTII PIS I J.KACZYŃSKIEGO SIĘGNĘŁA ZENITU . JAK TA KOMUNISTYCZNA KŁAMCZYNI , ŚMIE OBRAŻAĆ ZASŁUŻONEGO DZIAŁACZA SOLIDARNOŚCI JAKIM BYŁ J.KACZYŃSKI . W PRZECIWIEŃSTWIE DO NIEGO , ONA UTRWALAŁA KOMUNISTYCZNY ZBRODNICZY SYSTEM . TA SMOLEŃSKA OBŁUDNICA , ZATRACIŁA JUŻ WSZYSTKIE CECHY CZŁOWIECZEŃSTWA . STRACH PRZED ZMIANĄ WŁADZY ODEBRAŁO JEJ ROZUM . KOPACZ WIE , CO JĄ I JEJ PARTYJNYCH KOLESIÓW CZEKA , KIEDY DO WŁADZY DOJDZIE PIS . AFERY I PRZEKRĘTY NA SZCZYTACH WŁADZY , FAŁSZOWANIE WYBORÓW , KORUPCJA , ZŁODZIEJSTWO , NEPOTYZM , ZNISZCZENIE POLSKIEJ GOSPODARKI , JEST WYSTARCZAJĄCYM POWODEM MAFIJNEJ KOALICJI PO-PSL , ABY ,,WŁADZY RAZ ZDOBYTEJ NIE ODDAC,, SMOLEŃSKA KŁAMCZYNI MA W TYM SWÓJ UDZIAŁ . TAK , CZY NIE TAK , TA REŻIMOWA WŁADZA NIE BĘDZIE TRWAĆ WIECZNIE . MUSIMY MASOWO PROTESTOWAĆ , A JEŚLI TO NIE POMOŻE , TO DOPROWADZIMY DO STRAJKU GENERALNEGO . MOŻE RÓWNIEŻ UNIA EUROPEJSKA I ŚWIAT , ZAINTERESUJE SIĘ LOSEM WIĘKSZOŚCI ODRZUCONYCH POLAKÓW , I FAŁSZOWANIEM WYBORÓW W POLSCE . JEDNO JEST PEWNE , TO OSTATNI DZWONEK , ABY W KOŃCU ODEBRAĆ WŁADZĘ MAFIJNEJ KOALICJI RZĄDOWEJ PO-PSL .

Wygugluj. Pijana kopacz w berlinie.

no i gdzie ta "miłość" Pani Premier??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Żadna władza nie jest dana raz na zawsze i pani Kopacz POwinna o tym doskonale wiedzieć. PO owocach ich POznacie a tych (przynajmniej tych dobrych) jakoś nie widać. Obecna władza to jest układ POstokrągłostołowy, który ma korzenie w najgorszym wydaniu dla Rzeczpospolitej reżimie komunistycznym. To są właśnie tzw. POtomkowie stalinowców typu Bauman czy Wolińska tzw. resortowe dzieci, wnuki, prawnuki itd... i jak najbardziej ideę 13 grudnia 1981 to oni permanentnie POdtrzymują chroniąc swoich mocodawców a atakując wszystkich tych, którzy się upominają o wolność, prawdę i sprawiedliwość.

Oczywiście ze seanse nienawiści. Przecież takich kanciarzy, oszustów, krętaczy jakim jest koalicja PO-PSL nie da się lubieć czy szanować, ich tylko można nienawidzieć.

Jak by protesty zostaly zorganizowane zaraz po wyborach to Kopaczka i inni nie mogli by szczekac ze: "ofiary stanu wojennego sa wykorzysywane cynicznie do celow politycznych".

Akredytowany (wg tabloidów) przy licznych burdelach pos. Szejnfeld, bardzo klarownie tłumaczy panią premier. On jest niezastąpiony. A będąc początkowo asystentem osławionego Stokłosy, zrobił karierę w PO.

Tak na zdrowy rozum czy taka szmata z organizacji kolaborantów z ZSRR czyli z ZSL, która była żoną podobnego do niej bydlaka prokuratora, który wraz z MO "uzdrawiał" klasę robotniczą Radomia może być porządnym człowiekem!? Nigdy!

Myslisz czerwona Fadroma ze nie pamietamy komu sluzylas .POkraczne bydleta!!!! marzy wam sie victoria,razem z ta swoja ZSL zdechniecie na smietniku historii.

e tam dajcie spokoj, to zwykla szuja. Trudno wymagac czegos wiecej. Slimak nie bedzie przciez spiewal arii operowych na polu kapusty. Taka jest natura rzeczy. Trzeba ich wymienic (cala to bande PO-ZSL) a czy z recyclingiem czy bez to juz powinien zdecydowac narod. PO sama nie oddadza wladzy to pewne. Powoli odbieraja wolnosc krok po kroku. Zreszta metoda malych krokow w upadlaniu narodow jest znana od lat. Bardzo popularna wsrod okupantow do eksterminacji i wyludnianiu ziem pod nowe zasiedlenia. Myslac exterminacja chodzi o pogorszanie stopniowe jakosci zycia i tzw. wymuszone ekonomiczne samobojstwa. Placic marnie oglupiac i sklocac ile wlezie. Obrazac i dewaluowac wartosci narodowe wyzsze. Relatywizowac i hedonizowac. Placic malo za uczciwa prace i naglasniac i obdarowywac za jawne nieprawosci. Sprawic zeby ludzie szczekali na siebie jak wsciekle psy i walczyli dzien po dniu o pare groszy eliminuja sie ze stanowis. Bez zasad i bez skrupułów. O TO CHODZI!
Moj wpis niczego nie zmienia i nie zmieni. Trzeba dzialan. Jutro ide na marsz bo mam juz dosyc tego co sie dzieje w moim kraju.

Propozycja/schemat przemówienia dla
Prezydęta Bronisława Komorowskiego, ps. „Bul przy Nadzieji” lub Premiery Ewy Kopacz p.s. „Koparka Smoleńska” po „wydarzeniach”, czytaj rozruchach, w grudniu 2014 w Warszawie i gdzie indziej:
Drodzy i szanowni obywatele!
W ciągu ostatnich kilku dni zaszły w kraju ważne wydarzenia. Część społeczeństwa w Warszawie, a także w innych rejonach kraju została oszukana i sprowadzona przez wrogie sojuszowi PO-PSL siły na fałszywą drogę. Siły te zasiały wśród otumanionej części społeczeństwa ziarna awanturniczej anarchii, łamania prawa i podważania prawomocnych decyzji Państwowej Komisji Wyborczej. Posługując się metodą prowokacji, wzburzyły umysły części społeczeństwa, parły do wywołania starć ulicznych, do przelewu krwi.
Nielegalne zgromadzenia i demonstracje uliczne zwolenników PiS wywołały powszechne pytanie: o co chodzi, dlaczego ta nieliczna grupa obywateli występuje przeciwko władzom państwowym w osobach: Premiery Ewy Kopacz, Prezydętowi Bronisławowi Komorowskiemu i naszej bardzo demokratycznie wybranej koalicji? Koalicji, która sprawdziła się w rządzeniu Polską doprowadzając do jej niesłychanego rozkwitu i powszechnego dobrobytu obywateli. Jeszcze nigdy w przeszłości nasi obywatele, jak na przykład dr Jan Kulczyk i prof. Janusz Filipiak, nie byli tak zamożni i wpływowi.
Korzystając z zamieszania, jakie wytworzyły demonstracje i inne nielegalne formy działania, jednocześnie z nielicznymi obywatelami otumanionymi anty-wyborczym szaleństwem PiS, wyszły na ulicę elementy chuligańskie i kibolskie. O ich wyczynach, na przykład w Warszawie, informowali nasi niezależni dziennikarze w osobach: Agnieszki Kublik, Moniki Olejnik, Janiny Paradowskiej, Kamila Durczoka, Tomasza Lisa i Jacka Żakowskiego.
Wszystko to wzburzyło do głębi społeczeństwo. Szczególnie ostro przeciwko mącicielom porządku społecznego, przeciwko inspiratorom i organizatorom nielegalnych poczynań wystąpiła klasa dziennikarska wspierana przez najbardziej światłą część społeczeństwa skupioną w kręgach LGBT. Cały kraj zalała fala masowych zebrań i wielotysięcznych wieców mieszkańców miast i WSI, na których donośnym głosem rozlega się żądanie pokazania społeczeństwu faktycznych sprawców zaistniałego stanu rzeczy i surowego ukarania wszystkich winowajców. Pod adresem władz państwowych, a także pod adresem instancji partyjnych: PO i PSL, padają słowa krytyki za tolerowanie antydemokratycznej i rewizjonistycznej działalności, za podważanie wyników uczciwie przeprowadzonych wyborów, za pobłażliwy stosunek wobec wrogów naszej ustabilizowanej kiszczakowskiej demokracji.

Nim odpaliłem mój komputer...miałem 2 godz batalię,,
taki pech..taki pech.. do którego jestem przyzwyczajony /ach, te lata-ten upływający czas/
ze słuchania zagłuszanej Wolnej Europy..
Oto państwo Polskie.. aby nie było jaj..
aby - jaj nie było..
prawie woźny ..z magistratu przekazuje żurydykcję nad obszarem powietrznym
po WSZE czasy nad Szczecinem i wyspą Wolin w ręce Niemiec...
Nie wiem ;czy ze strony Niemiec , również jakiś woźny owa przejmował..
Jednak fakt -faktem.. władza centralna RP..-milczy.. i milczy..
Oto pokazano kolejkę do specjalistów..-lekarzy i tłum ludzi ..
Stali od 3-ciej w nocy..jak stwierdził komentujący ;- należy mieć KOŃSKIE zdrowie, na tą kolejkę
Więc : ludzie z KOŃSKIM ZDROWIEM ... stali od 3-ciej w nocy ..aby się zapisać do specjalisty..
I winnym jest - co zdumiewa URZĘDNIK.. bo - zapisy za krótkie. . termin -jednodniowy..
Och.. PRL.. och - PRL...
wtedy za brak schabowego TEŻ ...tak - TEŻ. .obwiniano spekulantów..

Jaki wniosek z tego : władza CENTRALNA oddała kompetencje w ręce prowincji..
co jej pozwala GRUCHY OBIJAĆ... obwiniając powiatowych urzędników...
Jest to wygoda-wygodna...
ktoś przekazuje kontrolę lotów nad Szczecinem..
KTOS .. nie dopełnia wielodniowego zapisu do lekarzy..
Żyć i nie umierać.. władzy centralnej... Zyć i nie umierać!!
Tusk grał w piłę.. Kopacz ..zapewne z całą starannością na ponad jeden metr..
w ramach hobby.. przekopuje... aby LIPY NIE BYŁO...
Aby nie było jaj..

Narodzie .. PRL.. jest ..jest faktem!!!!!
w sercu Europy KTOS wam pluje w twarz...
Tu , nie ma złudzeń... KTOS wam w twarz...

"Wiadomo, że Jarosław Kaczyński żadnej lojalki nie podpisał. Kaczyński wygrał proces karny z tygodnikiem "NIE" za opublikowanie w nim w 1993 r. sfałszowanej "lojalki"."

No to wygrać kolejna sprawę wytoczoną tym razem PEK będzie łatwo.
PiS i JK nie powinno puścić tego płazem.

Strach im tylki sciska! Tym jedynym i obywatelskim...
Dobrze wiedza kim byli w Solidarnosci i jakie role pelnili. Mieli za zadanie wtopic sie w tlum i udawac swoich. To byla i jest V kolumna panujacego w PRL systemu, ktora nadal okrada Polske i dziala na JEJ niekorzysc!!!
Pokojowy protest jest jedyna alternatywa dla przyszlosci naszych dzieci i wnukow. I zeby Polska w ogole jeszcze istniala!
Jezeli chcecie byc niewolnikami w swoim wlasnym kraju, nie robcie nic!!!

Moim prywatnym zdaniem, na panią Kopacz nie trzeba szukać tzw. kwitów - prawdziwych lub fałszywych. Swoją działalnością w Smoleńsku i później konsekwentnie w Polsce nie pozostawiła cienia wątpliwości, że jej prawdziwi mocodawcy są na Kremlu. Wydaje się, że nie warto szukać kwitów na panią "Ewę-na-metr-wgłąb", ona sama pokazała, że służy interesom Moskwy. A to, czy coś komuś podpisała, czy to tylko fałszywka, jest bez znaczenia.

Tutaj bez wątpienia sprawę powinien wziąć dobry prawnik i niechaj się ta obślizgła kargulena tłumaczy z tego, niechaj się gimnastykuje, co miały sugerować słowa o podpisywaniu czegokolwiek przez Jarosława Kaczyńskiego. Jeszcze raz powtarzam, nie wolno tej suni puścić tego płazem, bo będą obrażać dalej. Ja w tym momencie od siebie ją pytam, gdzie ona larwa wtedy była i co robiła, a jako weteran tamtych czasów mam moralne prawo pytać.

III_RP jest państwem przestępczym.
https://ewastankiewicz.wordpress.com/2014/12/12/andrzej-gwiazda-iii-rp-jest-panstwem-przestepczym/

Na WP najnowszy sondaz CBOS !Przeszli samych siebie !PO 43 % poparcia a PIS 28 % ! Tak sie smialem ze sie sie ..... Napiszcie cos o tym sondazu i jak macie wlasne to podajcie jak jest naprawde !!

niech się Tusk wytłumaczy!!

miał rozmaite kontakty o których obszernie mówi Krzysztof Wyszkowski - ocierające się o STASI

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5335

kogo obchodzi co bredzi ta nieszczęsna kopaczka. tyle nałgała, że dla niej nie ma juz ratunku

P. Kopacz a co to p. obchodzi co ja będę robił 13.12.2014r. Przecież jako ob. tego kraju mamy w/g was tow.demokracje no to co sie p. wp...la w moj sprawy.Kim jestes i do czego zmierzasz prosze p.

zajrzyjcie na wp !Masakra Kopaczki i calej sitwy !Doslownie masakra !

prymitywny babiszon który nie odróżnia kompanii honorowej Bundeswehry od statywu chce pouczać Pana dr Jarosława Kaczyńskiego? MUAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!

Biurwa platformiana.

a ci ważni i przekupieni UBopozycjoniści to sie ukrywali u kiszczaka w piwnicy??????????????????

jak dobrze ze pan Kaczynski ma ochrone panowie pilnujcie go bo w piatki zwykle zaczyna swoja prace seryjny smobujca

Kopacz wpisuje się w urbanowskie tradycje propagandowe.

Ta kobieta jest obrzydliwa do szpiku kosci!!!

Jej bezczelnosć , jej kłamstwa po prostu są niesamowite.

To typowa przedstawicielka reżimu PO.

Urban wychował swoje dziecko ": Ewę Kopacz.

Na złodzieju czapka gore oraz uderz w stół - nożyce się odezwą...
Przysłowia są mądrością narodu.
Interpretacja jednej wzmianki z wystąpienia Ewy Kopacz jest zastanawiająco histeryczna i rozbudowana... :)

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl