niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2016

Zielona wyspa z niewolnikami?

Dodano: 24.11.2014 [22:38]
Zielona wyspa z niewolnikami? - niezalezna.pl
foto: Arch. GP
O polskiej biedzie i bezprawiu, które w prostej linii prowadzą do bezdomności lub współczesnego niewolnictwa, donosi niemiecki portal gospodarczy deutsche-wirtschafts-nachrichten.de - informuje z Hamburga Waldemar Maszewski. Według portalu i fundacji „Walk Free Foundation” Polska zajmuje w Unii Europejskiej niechlubne pierwsze miejsce w klasyfikacji występowania właśnie współczesnego niewolnictwa.

Portal komentuje wyniki badań przeprowadzonych przez australijską fundacja humanitarną „Walk Free Foundation”, według której Polska zajmuje niechlubne, pierwsze miejsce w Unii Europejskiej w ilości tak zwanych „nowoczesnych niewolników, których jest u nas prawie 72 tys. W klasyfikacji wyprzedzamy Węgry czy Rumunię. Jako współczesne niewolnictwo fundacja uznaje oficjalne zatrudnianie ludzi z zarobkami niepokrywającym podstawowe potrzeby, przymusową pracę, handel ludźmi, wykorzystywanie seksualne w celach zarobkowych oraz przymusowe małżeństwa.
 
Niemiecki portal pisząc o współczesnych niewolnikach w Polsce twierdzi, że panująca u nas wielka bieda spycha ludzi w bezdomność i zmusza ich do podejmowania niewolniczej pracy. Im większa korupcja w danym kraju, tym łatwiej i szybciej rozwija się w tym miejscu niewolnictwo. Podobnie jest w przypadku, gdy nie funkcjonuje prawidłowo sądownictwo, dla obywateli nie ma normalnego dostępu do służby zdrowia, nie ma równego i swobodnego dostępu do zdobycia odpowiedniego wykształcenia, a zarobki ludzi nie pozwalają na godne życie. Z kolei, gdy dane państwo jest bardziej rozwinięte, tym możliwość wystąpienia współczesnego niewolnictwa jest dużo mniejsza.
 
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jesteśmy zieloną wyspą. I nie jest to aluzja do wygranej PSL czy równie zielonych na wierzchu i czerwonych w środku polityków Platformy, ale do cudów w gospodarce jakie nam zafundował Donald Tusk i jego ulubiony Minister Jack Vincent Rostowski. Jaki kosztem?

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6113

Polakom polskie niewolnictwo i bieda bardzo się podobają .Poparli w większości kandydatów partii rządzącej ,która ich wyniosła do zaszczytnego pierwszego miejsca w tym rankingu .Alternatywę mieli ,ale widocznie przez siedem lat żyją w raju i nie chcą zmiany .Nie ma ich co żałować .

Lepszy wrobel w garsci niz golab na dachu? Lepsze zycie niewolnicze niz zadne tak nas uczyli ci co wstali z kolan i zdjeli kajdany, obroncy ojczyzny, powstancy? Jedzmy na saksy i zostawmy tych obroncow i ojczyzne ruskim snajperom albo zaprzedajmy dusze malpie i zostanmy trolami z pslu tak tez mozna sie ustawic by skubac narod

A wracać już nie będzie do czego
Albo Ci co nie wyjechali powinni pozamykać granice Polski zwlaszcza "TYM PRACOWITYM CWANIACZKOM" co w Polsce żyli by dobrze a na saxy jeżdżą jescze po wieksze BOGACTWO

Za współczesne niewolnictwo w Polsce odpowiadają rządzący od 7 lat: PO i PSL. Zniewoleni obywatele Polski tego nie dostrzegają, bo udało się rządzącym tyranom, nie tylko zniewolić ten naród ale także pozbawić go instynktu samozachowawczego, co przypominają nawet niemieckie gazety. Bieda i nędza są powodem patologii społecznych jak pijaństwo, narkomania, złodziejstwo, rozboje itp. Popatrzmy, co dzieje się z naszą młodzieżą? Ona po prostu ginie na oczach świata przy pomocy polskich drani typu Owsiak lub medialno - internetowych deprawatorów. To jest misternie zaplanowany program wyniszczenia narodu polskiego po to, aby potem pokazać bogatej Europie, że Polska to pokraczny lud, zamieszkujący nad Wisłą, który trzeba podnieść, dokonując aneksji tego kraju. Potem, będziemy jedynie klasycznymi niewolnikami na usługach wielmoży tego świata. A wszystko dlatego, że nie widzimy, nie słyszymy, nie rozumiemy, bo sami do tej patologii dopuściliśmy!

"Gdyby Hitler wygral wojne" Marian Podkowinski rozwazal ze Polska bylaby podzielona miedzy niemieckich bauerow na landy (wyprzedaz polskiej ziemi obcym od 2016 po cenie zanizonej)ktorym zachowalo by sie przy zyciu grupe bialych zdrowych niewolnikow a starzy, chorzy i zbyt liczni to przez komin moga uciekac a obecnie to mlodzi niechca byc wyzyskiwani za 5zl i uciekaja z kraju przez tego co kominy malowal. Starzy i chorzy bez lekow i na glodowym jedzeniu i jak jeszcze bez mieszkan to juz kominow nie potrzeba by im wolnosc zapewnic Hitler i Stalin wymordowal nam ludzi szlachetnych ktorzy sie nie sprzedali i trzymali ten kraj, odebrali im ziemie, okradli by teraz bauer niemiecki mogl skupowac ziemie od polskich rolnikow wykonczonych putinowskim sankcjami dlatego reprywatyzacja wszystko im zepsuje. Dlaczego tak jest ze Niemcy i ruskie ordery potrafia przyznac tylko polskiemu zdrajcy ktory zaprzedal dusze malpie a ludzi ktorym droga jest Polska niszczy sie? Polak latami pracujacy przy maszynie poza orderem prlu moze byc tylko cieciem. Grasiowi ta funkcja odpowiada bo za pare lat przyjedzie tu jako nasz pan

Polscy niewolnicy

Polscy niewolnicy! Ojczyznę wam mordują
Kolejne wybory bezczelnie fałszując
A wy swe zgięte karki schyliwszy do ziemi
Na kolanach pytacie; - a cóż my możemy?

A ja wam odpowiadam - wy wszystko możecie
Buntów niewolniczych wiele było w świecie
I choć niektóre krwawo bywały tłumione
To fundament wolności stanowiły one.

Nie jest moją rolą uczyć was historii
Ale ona mówi; - Gdy chcecie być wolni
Kajdany z rąk musicie pozdejmować sami
I oprawców do wapna wrzucić z kajdanami.

Mlode ludzie wyemigruja z Polski za chlebem tylko staruszki sie zostana. I kto tych rzadzacych bedzie karmil? Przeciez jest ich wiecej niz przeidywalem.

kupiom se w biedronce

Smutna prawda to niestety, ale Liczba 72 tys. jest wzięta "z sufitu; skoro fundacja - za współczesne niewolnictwo uznaje m.in ...".oficjalne zatrudnianie ludzi z zarobkami niepokrywającymi podstawowych potrzeb..." to ta liczba w Polsce, jest o wiele, wiele wyższa.Polski niewolnik żyje i pracuje tylko po to by zapłacić podatki, a reszta, która mu zostaje wystarcza na tyle, żeby z głodu nie umrzeć. Takich niewolników, jest w Polsce z pewnością więcej od owych 72 tys.Codzienna kąpiel w liczniejszej rodzinie, w XXI wieku, stała się luksusem i oczym tu mówić!!! Ale to prawda..."Im większa korupcja w danym kraju, tym łatwiej i szybciej rozwija się niewolnictwo..."!!!!

Te falszowane wybory, ta pogarda dla prostego czlowieka, niewolnictwo, ta niekaczona sie wazelina i wnioski, ten brak perspektyw...Maja jedno na celu, ze okupanow juz oficjalnie bedzie sie witac niczym dobrodziejow...By wyrwac sie z tego syfu.

Oto niezbity dowód na totalitaryzm w naszym kraju jeżeli jeszcze ktoś ma wątpliwości, czytaj:

http://naszeblogi.pl/51023-oswiadczenie-kmn-po-oskarzeniach-wobec-dziennikarzy

Polacy myszą zdać sobie z tego jasno sprawę. NIE ma w Polsce już demokracji! Obecne wybory to potwierdzają.

Hurrra nareszcie zajmujemy 1-sze miejsce w europie Huurraa.

Ludzieee, z Australii widać, ze tu jest niewolnictwo, a z Warszawy nie?
Są wybory, jest okazja POprawić im wzrok!

Wszystko to prawda. Ale co z "niewolnikami" na śmieciówkach? Przecież wielu z nich pracuje na rzecz firm...niemieckich czy też francuskich. Jak nazwać takie firmy?

Każdy socjalizm jest systemem niewolniczym!!!

Dobrze napisali,ale to też duża zasługa szkopów,czyli ich agentury i zakłamanych mediów zainstalowanych celowo w Polsce.Wiemy dobrze że razeam z ruskimi i żydkami-masonami się dogadaliście i prowadzicie celowe niszczenie i wykupowanie Polski.

największą liczbę stanowią niewolnicy własnej głupoty

Chyba czas najwyższy, żeby podziękować młodym wykształconym z wielkich miast za to, że nas zepchęnli w nędzę i pozwolili POstPRLowi NA GIGANTYCZNĄ KRADZIEŻ! Teraz to my wam ODBIERZEMY PASZPORTY, żebyście na własnej d... poczuli WYGODY REŻIMU CZERWONEJ ZARAZY! Wyekspediujemy was do Rosji!
Oto skutki tego, że młodzi i głupi odebrali babci dowód! OTO SKUTKI POBŁAŻANIA ZŁODZIEJOM W RZĄDZIE, SEJMIE I TEMU ŻYRANDOLOWEMU Z RUSKIEJ BUDY!
Musimy wykrzesać z siebie siły i zaprowadzić Prawo i Sparwiedliowść!

Popieram. Należy wyeksportować zaprzańców - lemingów w czarnych kibitkch za Ural, tak aby poznali piękny, rozległy kraj. „Ja drugoj takoj strany nie znaju gdie tak wolno dyszyt czełowiek!”.

miał byc cud wyszedł smród

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl