niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
31 maja 2016

Sukces posła od prostytutki

Dodano: 18.11.2014 [20:16]
Sukces posła od prostytutki - niezalezna.pl
foto: Qqerim; creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en
Piotr Sz., były poseł Solidarnej Polski, który zasłynął skandalem z prostytutką, dostał się do II tury wyborów na burmistrza Biłgoraja. Na plakatach wyborczych pokazywał się z żoną i dzieckiem.

Skompromitowany aferą obyczajową Piotr Sz. nie ma najwyraźniej wstydu. Startował w wyborach na burmistrza Biłgoraja i... osiągnął sukces. Zdobył ok. 16 proc. głosów i dostał się do II tury!

Piotr Sz. przestał być członkiem Solidarnej Polski, gdy wyszło na jaw, że lubelska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie szantażowania go przez kilku mężczyzn. Sz. miał bowiem skorzystać z usług prostytutki i nie zapłacić jej 200 zł. Po tym znajomi kobiety, "działając w celu uzyskania korzyści majątkowej w krótkich odstępach czasu wspólnie i porozumieniu, stosując groźbę bezprawną upublicznienia nagrań mogących zniesławić ustalonego pokrzywdzonego, zmuszali tego pokrzywdzonego do zapłacenia kwoty co najmniej trzech tysięcy złotych".

 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A te 200 zł to w końcu Szeliga prostytutce zapłacił, czy nie? Eh, ten Biłgoraj: jak nie Palikot, to inny kurw..rz.

Jak nie palikot to amator "panienek? Słynny ten Biłgoraj,co jeden to lepszy.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl