niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Sukces posła od prostytutki

Dodano: 18.11.2014 [20:16]
Sukces posła od prostytutki - niezalezna.pl
foto: Qqerim; creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en
Piotr Sz., były poseł Solidarnej Polski, który zasłynął skandalem z prostytutką, dostał się do II tury wyborów na burmistrza Biłgoraja. Na plakatach wyborczych pokazywał się z żoną i dzieckiem.

Skompromitowany aferą obyczajową Piotr Sz. nie ma najwyraźniej wstydu. Startował w wyborach na burmistrza Biłgoraja i... osiągnął sukces. Zdobył ok. 16 proc. głosów i dostał się do II tury!

Piotr Sz. przestał być członkiem Solidarnej Polski, gdy wyszło na jaw, że lubelska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie szantażowania go przez kilku mężczyzn. Sz. miał bowiem skorzystać z usług prostytutki i nie zapłacić jej 200 zł. Po tym znajomi kobiety, "działając w celu uzyskania korzyści majątkowej w krótkich odstępach czasu wspólnie i porozumieniu, stosując groźbę bezprawną upublicznienia nagrań mogących zniesławić ustalonego pokrzywdzonego, zmuszali tego pokrzywdzonego do zapłacenia kwoty co najmniej trzech tysięcy złotych".

 
Autor: Źródło: ,
Opinie użytkowników
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl