Jak informuje lokalny portal id-24.pl, do budzących grozę scen doszło w piątek ok. 19.00 przy ul. Księcia Bolka w Kamiennej Górze. 15-letni chłopak został ciężko ranny w wyniku ataku nożem.
Obserwuj Niezalezna.pl w Google! Wejdź na nasz profil, a następnie kliknij „Obserwuj w Google”
Nastolatka przetransportowano do Powiatowego Centrum Zdrowia, jednak jego stan był na tyle poważny, że niedługo później zdecydowano o przekierowaniu go śmigłowcem do większej placówki medycznej do Wrocławia. Jak podaje w sobotę rano portal rmf24.pl, stan 15-latka jest określany przez lekarzy jako bardzo poważny.
Policja w tej sprawie przeprowadziła czynności z dwoma 16-latkami.
"W wyniku prowadzonych działań, zarówno procesowych, jak i operacyjnych, kamiennogórscy policjanci ustalili, że związek z wydarzeniami może mieć dwóch 16-latków. Mundurowi zlokalizowali nieletnich i obecnie prowadzone są z nimi czynności.Wszyscy uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy Kamiennej Góry"
- poinformowała policja w Kamiennej Górze.
Według informacji rmf24.pl, jeden z 16-latków został zwolniony, zaś drugi - podejrzany o dokonanie ataku - pozostaje w policyjnej izbie dziecka.