niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2016

Sąd wezwał Komorowskiego, a Komorowski każe sądowi przyjść do kancelarii

Dodano: 03.11.2014 [13:34]
Sąd wezwał Komorowskiego, a Komorowski każe sądowi przyjść do kancelarii - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek
Bronisław Komorowski przestał wreszcie stosować uniki przed przesłuchaniem go jako świadka w procesie Wojciecha Sumlińskiego i byłego oficera WSI. Dzisiaj ogłoszono, że rozprawa z udziałem prezydenta odbędzie się 18 grudnia. Ale nie w gmachu sądu, a w kancelarii Komorowskiego.

We wrześniu tego roku portal niezalezna.pl informował: "Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli wezwał na świadka prezydenta Bronisława Komorowskiego. Chodzi o głośną sprawę, w której oskarżonymi są dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński i były pułkownik WSI Aleksander L. Prokuratura zarzuca im płatną protekcję podczas weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Prezydenta jednak nie będzie w sądzie. W tym czasie będzie… w Berlinie".

Dzisiaj wydaje się, że Komorowski wreszcie zostanie przesłuchany. Data rozprawy: 18 grudnia, godzina 10.00. Jej okoliczności będą jednak nietypowe, bo nie odbędzie się w gmachu sądu. Sędzia Stanisław Zdun podał, że na wniosek Komorowskiego przeprowadzona zostanie w... Kancelarii Prezydenta!!! Rzekomo ze względów bezpieczeństwa.

O kulisach afery marszałkowej można dowiedzieć się z tekstu Doroty Kani i Macieja Marosza
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zamiast "wstać,Sąd idzie" Sąd usłyszy " wstać, pRezydent idzie".nn

Sesja wyjazdowa sądu w kancelarii prezydenta godzi w prestiż i dobre imię urzędu Prezydenta RP. Winę za obniżenie prestiżu tego urzędu ponosi osobiście zajmujący kancelarię Rezydent,który ściągając Sąd na kancelarię chce wywierać nacisk polityczny na Sędziego.

trzeba bronka opanierowac w smole i pierzu,pognac go w tym stanie ulicami stolicy prosto do sadu
skoro wyjazd limuzyna jest zbyt niebezpieczny tego dla chama co pilnuje zyrandola w palacu

nie moge bez obrzydzenia patrzec na niego,nie zapomne tej rozesmianej gerby na lotnisku,radosny morderca.....czekajacy na trumny swoich ofiar

A może Pan Prezydent wyjdzie, jak towarzystwo grzecznie poprosi?

A CZEMU NIE W PIWNICACH SADU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O kulisach afery marszałkowej można się dowiedzieć z książki pana A.Ściosa http://www.polskaksiegarnianarodowa.pl/pl/p/Afera-marszalkowa/475 . O roli Komorowskiego pisze prześladowany przez niego i WSI dziennikarz W.Sumliński w książkach http://www.empik.com/z-mocy-bezprawia-sumlinski-wojciech,prod58160037,ksiazka-p ,"Z mocy nadziei" http://www.sumlinski.pl/ksiazki/431-2 ,zaś jego książka "Lobotomia3.0" o zbrodni założycielskiej III RP -zabójstwie ks.J.Popiełuszki,zawiera zapowiedź dalszego demaskowania komorry w książce "Prezydent". Powód wezwania sądu na dywanik przez "strażnika konstytucji": próba wywarcia presji na sędziego tak,aby przesłuchanie przebiegało po myśli komorry ze szczególnym uwzględnieniem zalecenia omerty tajne przez poufne/nie pamiętam,a jednocześnie wyprzedzająca próba zdyskredytowania rzetelnych publicystów i materiałów przez nich publikowanych(w tym szczególnie pana Sumlińskiego i Ściosa).Powodzenia dla Autora 200 pytań do B.Komorowskiego. PS:Propagandowy obrazek pod tytułem http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wizyty-zagraniczne/art,357,skwer-w-palermo-imienia-solidarnosci.html zakrawa na drwiny z Solidarności- tej niezakłamanej,której symbolem jest śp.Anna Walentynowicz i śp.ks.J.Popiełuszko.

A doprowadzić właściciela cudzego nazwiska na piechotę przez pół miasta pod eskortą policji a przedtem wysłać muuunderych dziennikarzynów z TVN na Litwę do tych Kowaliszek czy Kawalkiszek aby zajrzeć do ksiąg parafialnych lub zapytać zamieszkałych tam Polaków litewskich bo byc może ktoś POtwierdzi "chrabiowskie kożenie" i zapamiętał ten pierścionek babuni przy POmocy kturego tatulo "chrabiego" opuścił wienzienie i zaistniał jusz w polsce jako chrabia bes pierścionka z kurczakiem. A na koniec może paść pytanie jak sie nazywał pana tatunio czyzby jakiś ponoć Szczynukowicz cherbu Kumorowski????. A POdobno inny świadek ma do światka Bula POnad 50 pytań więc na otpowiedzi tszeba będzie POczekać aż do wyborów POniewasz nasz pupil ma trudności z pamięcią gdy świnia zapomniał pszeprosić prof. Szeremietiewa za swoje kłamstwa wobec niego. Najlepiej jednak trzeba by zasięgnąć informacji nieformalnych od GRU gdzie POdobno istnieją jakieś informacje na temat jakiegoś "polskiego chrabiego".

Pan Prezydent Komorowski znakomicie rozumie, jaka władza jest ważniejsza.
Władza WSI jest najważniejsza w POlsce, więc Wysoki Sąd musi się pochylić przed majestatem najwyższym w III RP...

Ha ha ha! Dotychczas sądy kierowały się procedurą wzywania do sądu, zaś teraz sytuacja jest inna, bo sąd jest wzywany do stawienia się. Sąd z pewnością zapoznał się z tą nową procedurą i nie zapomni wziąć do kancelarii Komorowskiego młotka z krążkiem dębowym i łańcucha sędziowskiego. Znając Komorowskiego i jego zamiłowanie do kulinariów, należy się spodziewać polecenia iż zechce on na dębowym sędziowskim krążku, utłuc parę kotletów schabowych.

Ja B.Komorowski nietykalny, bo będzie bul. Ha ha ha ależ Polską 'dorobiła sie " p-rezydenta. Blactwo polskie opluwało Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, a niech ich szlag trafi jak najszybciej. Ich nie mozna nazwać Polakami, to sa przybłedy, podrzutki stalinowskie UBecy, eSBecy, czyli czerwona zaraza, która został usadowiona w puchu, bo Bolka konfidenta i przygłupa komuchy podstawiły itd.itd.

Strasznie zagrożony ten NASZ prezydent, ciekawe czym, bo inni przecież nie byli!

rezydencie czego sie boisz ,kogo polakow czy tych kolesi z WSI-niewinny staje oko w oko z sadem i sedziami -a ty od urodzenia zaplatany w ochydne parszywe klamstwa ,komus pod...l sygnet hrabiego-koniecznie wyjasnic czyj to sygnet czyje sa dokoumenty sfalszowania waszych nazwisk,po kim dostales ty i ten twoj kaszalot-zalgane oszczerstwa -ktore plules na panow ,Kaczynskich odszczekasz jak pies pod budom.

18 XII 2014 godz. 10:00
POlactwo POwstan! Sad idzie... z Woli(P)rezydenta do Belwederu. :D

Skąd zdziwienie "wezwaniem sądu do URZĘDU"? Pokolenia pamiętające inny porządek dawno odeszły. Żart o zagrożeniu w siedzibie sądu - kiepski.

...w charakterze świadka ? czyż nie powinno być w charakterze podejrzanego ?

Konieczna lewatywa! Poprawia kondycję umysłową!

...ze wzgledu bezpieczenstwa!?-a coz to sie ma sumieniu?!
to jak to sie ma do 80% ''poparcia''spoleczenstwa?!
-to brak szacunku i pogarda manifestowana do Narodu
Polskiego i kpina z Wymiaru Sprawiedliwosci rowna dla
wszystkich bez wzgledu na pelnione funkcje w Polsce!

Czy dla bezpieczeństwa sądu???? Chłopcy z ferajny i tyle.

Jak tylko widzę tego typa to zadaje sobie zawsze pytanie jak doszło do tego że dali się wszyscy nasi najlepsi patrioci zapakować do jednej trumny.Szczygło szef BBN zawsze taki czujny i też nic nie przeczuwał,że po śmierć lecą???
Putra pamiętam jego słowa przed odlotem,że Tusk był zawsze draniem tylko miał wcześniej dłuższe włosy ale się nie zmienił i co też uwierzył w szczęśliwy lot???
Szef IPN też przed odlotem wspomniał,że teraz będą ginąć ludzie i co sam poszedł na rzeź???
Nikt na jeden lot nie przebudowuje salonek dla paru osób więcej i co nikogo to nie zastanowiło???
Jak się to teraz boi gwizdów przed sądem,że niby ałka mu mogą zrobić i nie wróci jak do sądu "poleci"

Podejrzewam, że nie polecieli tylko zostali zgromadzeni w tym hangarze, który potem rozebrano.
I tam zamordowani. Dlaczego nikt tego wątku nie sprawdza ?
Śledztwo powinno obejmować wszystkie możliwe hipotezy.

rezydent wszystkich ruskich serwerow uwierzyl ze ma 80% po_parcia to mysli ze jest ponad prawem.

Orwell był prorokiem wiekszym od Mojżesza. Zakłamanie jest wszechobecne. Teraz nawet konsultant z firmy telefonicznej informuje, że "rozmowa będzie nagrywana ze względów bezpieczeństwa klienta"... to ma być taki erzac Dekalogu. Osobiście słysząc taki tekst odkładam słuchawkę. Niestety, droga do zmiany jest długa. Ludzie budzą się powoli i w pojednynkę.

"Sędzia Stanisław Zdun podał, że na wniosek Komorowskiego przeprowadzona zostanie w... Kancelarii Prezydenta!!! Rzekomo ze względów bezpieczeństwa."
To jak on się przemieszcza w innych sprawach poza swoją chałupą? Kanałami jak szczur? :))

"Bezpieczeństwo"? Chyba aby nie było świadków przesłuchani jak w każdym normalnym sądzie kiedy sąd nie będzie pytał o rzeczy istotne. A tak POgadają przez parę minut o pierdołach, bigosie i przesłuchanie odfajkowane. ;))

Tylko niech sędziowie kapci nie zapomną wziąć ze sobą bo podłogę zabrudzą ;)))))))

Nie cieszcie się,nie bądźcie naiwni,że coś z tego wyniknie złego dla PO czy WSI.Muszą odbębnić to co przewidziane jest prawem,aby jak stracą wpływy pozostawać bezpiecznym.Stara dobra WSI,wzorowana na KGB.

Rozumiem, że konstytucyjna zasada trójpodziału władzy już nie istnieje ???

Jeżeli tak, to już wiem dlaczego nasz system za Tuska z parlamentarno-gabinetowego zamienił się w niekonstytucyjny - jak mylnie myślałem - w gabinetowy ?

Ja rozumiem, przesłuchanie i przyjazd prokuratora ale sąd na miejscu w Warszawie. Przesłuchanie w sejmowej nadzwyczajnej komisji mogłoby się odbyć w sejmie czy w kancelarii prezydenta ? Tak dla ułatwienia zapytam. ;-)

Mam nadzieję, że sędziowie wyjdą z tego żywi?! Czy prezydent może ułaskawić samego siebie? Ostatnie pytanie dla studentów. ;-)

Zero pychy i wizyta z ochroną w sądzie. W czym problem? Na rozprawie w Belwederze (nie sąd) przyszliby inni świadkowie, cały personel, osoby tak jak w normalnym trybie?

Prawnicy z opiniami naprzód ! Falandyzujcie ! ;-)

TO S K A N D A L !!!

Prezydent Niemiec Kristof Wulff, byl sadzony o korupcje i takie tam sprawy,

ale sad by sobie nie pozwolil na tego typu ponizenia. kazda instytucje trzeba szanowac,

Duzo spraw i wywiadow z odwolaniem prezydenta bylo pokazywane w TV.

ależ mamy prymitywne sądownictwo... SŁUŻALCZOŚĆ wobec władzy POraża

Prezydent Polski mówi, ze niebezpiecznie jest chodzić do sadów w Polsce. Obywatele czy wy to słyszycie !! Pracownicy sadów starajcie się orzadowy dodatek do pensji z powodu zagrożeń w pracy.

Wstydźcie się Polacy, ze wybraliście i macie takiego prezydenta. Szczególnie upośledzeni są ci którzy w dzisiejszych czasach z honorami przyjmują gtakie coś w swoich regionach.

..chrabia swoją godność ma,nie będzie się pospolitował.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl