niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

Cena posady dla Tuska? Polacy, wcześniej pracujący na Wyspach, zostali bez pieniędzy

Dodano: 28.09.2014 [09:42]
Cena posady dla Tuska? Polacy, wcześniej pracujący na Wyspach, zostali bez pieniędzy - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek
Miesiąc temu informowaliśmy, że - według brytyjskich mediów - w zamian za poparcie przy wyborze przewodniczącego Rady Europejskiego, Donald Tusk zgodził się w rozmowie z Davidem Cameronem na ograniczenie praw imigrantów, także tych z Polski. Jest pierwsze potwierdzenia, że do takiego dealu doszło. Londyn przestał płacić bezrobotnym, którzy wcześniej pracowali i płacili podatki na Wyspach.

Na początku września pojawiły się nieoficjalne informacje, że do handlu pomiędzy Donaldem Tuskiem a premierem Wielkiej Brytanii Davidem Cameronem doszło podczas telefonicznej rozmowy przeprowadzonej 26 sierpnia. Na czym miał polegać?

"Zdobył poparcie Camerona dzięki rozmowie telefonicznej, w której obiecał powrót do dyskusji nad reformą Unii. Zdaniem dziennikarzy polski premier "jest gotów poprzeć starania Camerona dot. ograniczeń w zasiłkach dla imigrantów w Wielkiej Brytanii" - pisał "The Daily Telegraph".

Wówczas portal niezalezna.pl skomentował, że byłaby to podłość, gdyby za stołek w Brukseli, Tusk oddał przywileje imigrantów.

Na potwierdzenie nie trzeba było długo czekać. RMF FM (cytujący "The Telegraph) podało, że od pewnego czasu Londyn nie wysyła do Polski - a także do Czech i na Słowację - swojego udziału w kosztach świadczeń dla bezrobotnych, którzy pracowali i płacili podatki na Wyspach, a potem wrócili do kraju. Chodzi o miliony funtów.

Rzecznik brytyjskiego Departamentu Pracy i Emerytur powiedział "The Telegraph": Nasz rząd nie wypłaca świadczeń tym osobom z innych krajów, którym wypłaty nie przysługiwałyby w Wielkiej Brytanii.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Śmieszni jesteście jeślo wierzycie że Londyn robi coś lub nie robi ze względu na Tuska.

A co ma znaczyć "od pewnego czasu Londyn nie wysyła do Polski..." skoro Tusk nie objął jeszcze wojej nowej posadki ?

Znowu zdziwienie?
Przeciez ze swoich nie bedzie placil. Juz nie raz udowodnil ze liczyc swoje umie potomek dziadka.

Mówiąc językiem Katarzyny Tusk - " gnojek ", to najodpowiedniejsze słowo charakteryzujące tego, który zniszczył Polaków w kraju, co przełożyło się na ich emigrację, a teraz swoją nienawiścią, ściga ich i niszczy tam dokąd przed nim uciekli, by szukać pracy i chleba.
No i jak tu nie przyznać racji żonie Tuska, że gnojek ?

To, że Tusk jest zdrajcą, to wiemy wszyscy, ale to, o czym donosi niniejsza publikacja dowodzi, że jest nie tylko zdrajcą, ale i prześladowcą Polaków.
Jednym słowem, by zagwarantować sobie wysokie apanaże, w stosunku do swoich rodaków zachował się, jak pospolity rzezimieszek i najgorszy typ spod ciemnej gwiazdy.

Konkludując, David Cameron pokazał, że zabiega o interes narodowy Wielkiej Brytanii.
A Tusk ?
Jak zwykle, cała jego kariera polityczna przesiąknięta zdradą, polską krwią, narodową biedą i prywatą, żeby Polakom nie żyło się lepiej...

"Schowaj babci dowód".
Dobrze im tak!

polskie dziadostwo na zmywaku w angli

Tusk odpałcił sie za poparcie poloni w ostatnich wyborach do sejmu.
80% poparcia w Wiekiej Brytani
macie za swoje poparcie swojego pupila w wyborach 2011

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl