​Swastyka w McDonald’s

twitter.com/HaraldDoornbos

  

Kobieta zamówiła kanapkę w McDonald’s. Na wewnętrznej części bułki narysowana była swastyka – podaje washingtontimes.com. Klientka wyraziła swoje oburzenie i zwróciła kanapkę. Pracownik restauracji, który dopuścił się tego czynu został zwolniony.
 
Charleigh Matice powiedziała, że ​​zamówiła kanapkę w McDrive w Morehead City w Północnej Karolinie. Była w szoku, gdy chcąc posmarować bułkę majonezem zobaczyła wewnątrz namalowany - najprawdopodobniej masłem - nazistowski symbol.
 


- Czy to jakiś żart? Czy ktoś naprawdę myśli, że jest zabawny? – powiedziała w rozmowie z ABC Matice, której dziadek walczył w II wojnie światowej. - Wiele osób zmarło z powodu tego symbolu, nie należy tego lekceważyć. To nie jest coś, co może być rysowane dokoła – dodała.
 
Właściciel restauracji wydał oświadczenie przepraszając za incydent. „Nie tolerujemy tego typu zachowań w McDonald’s. Chodzi o zapewnienie najwyższego poziomu usług i obsługi naszych klientów. Przepraszamy".
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,washingtontimes.com


Wczytuję komentarze...

Wyborcza sensacja w Tarnobrzegu

Ratusz w Tarnobrzegu / Jacek Halicki CC BY-SA 3.0 pl

  

Startujący z własnego komitetu Razem dla Tarnobrzega Dariusz Bożek został prezydentem miasta. Po raz pierwszy w historii Tarnobrzegu kandydat wygrał w wyścigu o ten fotel już w pierwszej turze wyborów. Pokonał w rywalizacji m.in. kandydata KW PiS Kamila Kalinkę, dotychczasowego komisarza Tarnobrzega – wskazują nieoficjalne dane Miejskiej Komisji Wyborczej.

Z nieoficjalnych danych uzyskanych ze wszystkich 34 obwodowych komisji wyborczych wynika, że Bożek otrzymał 10 tys. i 3 głosy, osiągając wynik przekraczający 50 proc.

Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej w Tarnobrzegu Justyna Czech-Czarnecka poinformowała, że system nie wyliczył procentowych danych, pokazał jedynie dane w liczbach.

Dodała, że do wygranej wystarczyło 9684 głosy.

Drugi wynik uzyskał kandydat KW PiS Kamil Kalinka, na którego oddano 4805 głosów. Kalinka w marcu br. został wyznaczony przez premiera do wykonywania zadań i kompetencji prezydenta Tarnobrzega, po tym jak prezydent tego miasta Grzegorz Kiełb został aresztowany [obecnie trwa jego proces, a areszt uchylono].

Pozostałych trzech kandydatów do fotela prezydenta uzyskało następujące poparcie: kandydatka KWW Wspólny Tarnobrzeg Elżbieta Miernik-Krukurka zdobywając 1632 głosy, Bożena Kapuściak z KWW Dla zgody i rozwoju Tarnobrzega - 1515 głosów oraz Witold Zych KWW Nowy Tarnobrzeg - 1411 głosów.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl