niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

Grzegorz Braun jest traktowany w areszcie jak bandyta. Przebywa w fatalnych warunkach

Dodano: 04.08.2014 [19:05]
Grzegorz Braun jest traktowany w areszcie jak bandyta. Przebywa w fatalnych warunkach - niezalezna.pl
foto: Robert Krauz
We wtorek, między godz. 8 a godz. 12, Grzegorz Braun ma opuścić wrocławski areszt przy ul. Świebodzkiej. Według relacji jego partnerki, reżyserki Joanny Czarneckiej, znany dokumentalista jest przetrzymywany w fatalnych warunkach i traktowany jak groźny bandyta.

Grzegorz przebywa sam w celi monitorowanej przez dwie kamery. Podczas ciszy nocnej, pomiędzy godz. 22 a 6, jest budzony co godzinę przez zapalane w celi światło. Odmówił podnoszenia się na każde otwarcie wizjera, za co został ukarany odłączeniem radiowęzła. Problemem jest brak dostępu do wody pitnej, poza dostępną i niezachęcającą „kranówką”. Jest w więzieniu i jest traktowany jak przestępca – relacjonuje Czarnecka, która rozmawiała z Braunem.

Grzegorz Braun został ukarany tygodniowym aresztem przez sędzię Dorotę Kropiewnicką z wrocławskiego sądu apelacyjnego. Sędzia skazała go za to, że wyszedł przed końcem rozprawy i trzasnął drzwiami. Zdenerwowany reżyser opuścił salę po tym, jak sędzia odrzuciła jego zażalenie na grzywnę, którą ukarał go z kolei sędzia Krzysztof Korzeniewski. Karę wymierzono za to, że Braun nazwał jednego ze świadków „łobuzem” i rzekomo „złodziejem”. Sędzia nie pozwolił Braunowi przesłuchać świadka. Tym świadkiem był ekspolicjant Grzegorz Balcerzak – szef grupy operacyjnej, która według relacji samego Brauna doprowadzała go na komisariat siedem lat temu. To w związku z tamtymi wydarzeniami dokumentalista jest oskarżony o pobicie sześciu policjantów. Obecny proces Grzegorza Brauna jest kolejnym w sprawie, która ciągnie się od sześciu lat.

W sobotę we Wrocławiu odbyła się manifestacja w obronie reżysera. Prowadziła ją Solidarność Walcząca z Kornelem Morawieckim na czele. Byli również członkowie wrocławskiego oddziału stowarzyszenia Solidarni 2010 i kibice Śląska Wrocław – w sumie kilkaset osób.

W obronie Grzegorza Brauna stanęło również Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. „Apelujemy o natychmiastowe uwolnienie go i prowadzenie sprawy zgodnie z zachowaniem standardów cywilizacji łacińskiej” – napisał Zarząd Główny SDP.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jest to kontynuacja myśli , która kiełkuje u wielu patriotów w sieci

Do spisu internetowego nazwisk zdrajców ojczyzny, którzy albo odejdą do mocodawcy na wschód albo odpowiedzą za niszczenie Polski, rozprzedanie, krzywdzące patriotów wyroki, potrzebny jest niewielki serwer i dwie trzy osoby prowadzące jedną prostą wirtynę www w USA lub jakimś egzotycznym kraju gdzie macki naszej elity nie sięgają.

W Europie a na pewno nie w Polsce nie może to się udać. Szybko by to zakończyły służby tak jak skończyły z innymi.
Wystarczy by ktoś oddany Polsce raz w tygodniu odczytywał zgłoszenia mailem do niego przychodzące o ludziach zaprzedanych i odpowiedzialnych za to co mamy. Sędziowie i niesprawiedliwe wyroki obok nazwisk zapewne rozpoczęłyby długi spis ku pamięci na kolejne dziesięciolecia. Projekt na pewno znalazłby chętnych by finansowo to pokryć z nawiązką. Każdy z niechlupnej listy powinien mieć prawo do obrony i odpowiedzi na zarzuty- zgłoszenia. Bo tu do nadużyć, nawet przeciw patriotom dość łatwa mogłaby otworzyć się furtka. Powinien prowadzić to ktoś dorzały emocjonalnie i sprawiedliwy, by nie dał się łatwo wmanipulować w pułapki.

Ktoś pytał co zrobić z tymi krzywdzicielami Polaków i tymi co niszczą wszystko co cenne i wartoścoiwe w naszym kraju, realizując swoje plany eksterminacji nas, bo nie potrafię tego inaczej nazwać. Odpowiem:

Utworzyć w każdym możliwym miejscu w internecie, na każdym portalu należącym do przyszłych sprawiedliwych u władzy, w każdym dzienniku papierowym, specjalną podstronę- dodatek stale aktualizowany ze spisem nazwisk sprawców tego co mamy, krzywdy Polaków i usłużnych kłamców w mediach. Znajdzie się wielu chętnych by to finansować, to nie jest duży koszt - sam chętnie dołożę, nie pożałuję na taką inicjatywę pieniędzy.

Bo tylko dotknięcie ich dupy może zatrzymać proces i ich okrutne postępowanie i wyroki a ich rodzinom dałoby dożywotnią "nagrodę" za ich czyny.
Wszystkie instytucje, sklepy, szpitale, firmy powinny w przyszłości uwzględniać w obsłudze i kontaktach tą listę nazwisk i tych ludzi by im zrewanżować się tym co nam aplikują i traktować ich tak jak traktowali społeczeństwo, z maksymalną pogardą i niesprawiedliwością co widać po wyrokach jak Pana Brauna i innych patriotów.

Powinni także mieć ustanowione emerytury na najniższym prawnym poziomie by odczuli co milionom obywateli zafundowali - jaką nędzę, brak leczenia, często doprowadzając do praktycznej śmierci psychicznej człowieka z niesprawiedliwości i skrajnej biedy.

Grzegorz Braun bada niewygodne prawdy.
Bada mordy komunistyczne na żołnierzach niezłomnych.
Sporo mówi o Powstaniu Warszawskim:http://www.pch24.pl/rzez-woli---najwieksza-tragedia-powstania,16819,i.html
Ten mord jest przemilczany 70 lat.
Nasz wymiar sprawiedliwości wydaje się być po stronie kłamstwa.

Weźcie władzę i zróbcie wreszcie czystkę. Pamiętajcie, to nie są prawi obywatele. To śmiertelni wrogowie polskiej demokracji i samej Polski. Im dłużej będziemy się z tym cackali, tym dłużej sama Polska będzie hamowana i dołowana na wszelkie sposoby.

Pan Braun jest na dobrej drodze prosto do Miedzynarodowego Trybunalu.Kamery i budzenie noca,ma cechy nekania albo tortur.

To juz Brejwik ma o niebo lepsze warunki odsiadki....coraz lepiej rozumiem kulisy podpisania przez rzunt ustawy o POmocy obcych sluzb przy pacyfikacji tlumu. Jak ktos stosuje POdobne metody to czego moze sie spodziewac w ramach "wyplaty"..?

"Podczas ciszy nocnej, pomiędzy godz. 22 a 6, jest budzony co godzinę przez zapalane w celi światło. Odmówił podnoszenia się na każde otwarcie wizjer..."
No to mamy taki nasz lokalny Archipelag Gułag.

Widzieliście jak wykosili opinie które przez chwilkę tu były? Uwaga, to zostało nagrane i wkrótce zapoznacie się z prawdziwym obliczem tychże mediów!!!

No i dobrze że kasują, nie będzie lewackie bydło tu ujadać, niech wracają na tok fm i gazetę

APEL ZUZANNY KURTYKI: Zwracam się z prośbą do wszystkich środowisk niepodległościowych, którym bliska jest wielka idea i pamięć żołnierzy Polskiego Podziemia Antykomunistycznego o nieustawanie w domaganiu się od instytucji Państwa Polskiego zdecydowanych działań dotyczących kontynuacji prac ekshumacyjnych ofiar terroru komunistycznego walczących o niepodległość naszego kraju w latach 1944-1956 i budowy Panteonu Narodowego na obszarze kwatery Ł Cmentarza Wojskowego na Powązkach w Warszawie. Reszta apelu na naszym portalu - bardzo proszę o rozpropagowanie jego treści

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5609

"Podczas ciszy nocnej, pomiędzy godz. 22 a 6, jest budzony co godzinę przez zapalane w celi światło. Odmówił podnoszenia się na każde otwarcie wizjera, za co został ukarany odłączeniem radiowęzła.". Intrygująca metoda kontrolowania stanu zdrowia aresztanta. Pytanie : Czy każą podrywać się z pryczy, z pochwalnym okrzykiem, na cześć Anieli i Włodzimierza ? - coś tak jakby "Dotąd na olejno !!!".

Środowisko uznało, że tydzień więzienia to za mało. W ramach zemsty zafundowali panu Grzegorzowi jeszcze tortury. Nie mam wątpliwości, ze w wyrok i takie traktowanie odbywa się za wiedzą wysokich funkcjonariuszy mediów reżimowych. Jeśli chodzi o tą kranówę i zakaz dostepu do innej wody pitnej, może chodzić o to, że do takiej wody mogą dodawać pewne substancje wpływające na więznia, powodując u niego np. sennośś, znużenie, depresję albo jak będą potrzebowali to agresję.

To się dzieje wola Tuska i przodków jego,
Bo jest taka Tuska potrzeba
Każdą wole dziadka wykona
Bo testament nakazuje,więc go dotrzymuje.

POLACY zobaczcie co oznacza ta władza. Niewygodnych mordują, wsadzaja do więzień, do szpitali psychiatrycznych. KTO ICH POWYBIERAŁ? Oni tak postepują z całym polskim Narodem.

trzeba tą komunistyczną zarazę wreszcie rozpędzić na cztery wiatry albo my albo oni

A jak ma być traktowany? Jak gość Mariota?

Ma takie same warunki jak każdy inny osadzony. Chyba dobrze, że ma swoją celę, a nie siedzi z przestępcami?

Cele monitorowana jest w prostym celu, w razie gdyby po wyjściu pan Braun postanowił podkoloryzować to co działo się w areszcie będzie można to łatwo sprawdzić na nagraniach.

GWno prawda! Nie kłam pieprzony klawiszu, zwyrodnialcu.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl