niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Licealistka do Tuska: "Dlaczego udaje pan patriotę, a jest pan zdrajcą Polski?"

Dodano: 23.05.2014 [10:44]
Licealistka do Tuska: "Dlaczego udaje pan patriotę, a jest pan zdrajcą Polski?" - niezalezna.pl
foto: M. Śmiarowski/KPRM
Niemiła niespodzianka spotkała Donalda Tuska podczas wizyty w Gorzowie Wielkopolskim. Gdy szef PO podszedł do grupy licealistów, jedna z uczennic II LO zapytała go: "Dlaczego udaje pan patriotę, a jest pan zdrajcą Polski?".

Wizytę premiera opisał dokładnie portal gorzow24.pl.

Najpierw Tusk spotkał się w restauracji z działaczami Platformy Obywatelskiej na czele z wojewodą Jerzym Ostrouchem i marszałek Elżbietą Polak. Byli także przedstawiciele lokalnych środowisk kulturalnych i akademickich. 

Ale wkrótce nastąpił pierwszy zgrzyt. Na gorzowskim bulwarze premiera "przywitało" trzech działaczy Solidarności Walczącej z portretem śp. Lecha Kaczyńskiego. Gdy zaskoczony Tusk skierował się w stronę grupy licealistów, spotkała go jednak jeszcze większa niespodzianka.

"Panie premierze, dlaczego udaje pan patriotę a jest pan zdrajcą Polski?" - spytała go kulturalnie uczennica II LO w Gorzowie Maria Sokołowska.

Donald Tusk był wyraźnie skonfundowany słowami licealistki. Wydusił z siebie tylko: "Widzę, że macie duże poczucie humoru" i pośpieszenie oddalił się w stronę restauracji, gdzie czekali na niego lokalni działacze PO. 
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

no tak stary temat , stare narzekania

WIELKIE BRAWA DLA ODWAŻNEJ LICEALISTKI. SZKOŁA POWINNA BYĆ DUMNA Z TAKIEJ UCZENNICY. JESZCZE RAZ BRAWA. JEST NADZIEJA W MŁODZIEŻY.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl