niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Syn europosła Platformy znalazł nową pracę. Cicha nominacja w kancelarii Komorowskiego

Dodano: 26.02.2014 [19:19]
Syn europosła Platformy znalazł nową pracę. Cicha nominacja w kancelarii Komorowskiego - niezalezna.pl
foto: youtube.com
Wojciech Saryusz-Wolski, syn europosła Platformy Obywatelskiej został wicedyrektorem Biura Projektów Programowych w Kancelarii Prezydenta RP. Stanowisko objął 13 stycznia 2014 r., a mimo obowiązku informacyjnego, fakt nominacji nie został odnotowany na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Kancelarii Prezydenta RP.

Informacja o nowym stanowisku w kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego pojawiła się po ponad miesiącu od zatrudnienia, a - jak pisze portal tvp.info - zmieniło się to dopiero po pytaniach dziennikarza w tej sprawie.

Wojciech Saryusz-Wolski został zatrudniony w Kancelarii Prezydenta RP 13 stycznia 2014 r. na stanowisku Zastępcy Dyrektora Biura Projektów Programowych. Jak informuje Biuro Prasowe kancelarii prezydenta, został zatrudniony na pół roku i jego kontrakt wygasa 15 lipca 2014 r. Zajmuje się głównie pracami związanymi z obchodami Święta Wolności, czyli 25-leciem polskiej transformacji. Odpowiada m.in. za przygotowywanie materiałów analitycznych, tez, wystąpień, listów z szeroko rozumianego obszaru gospodarki w ramach aktywności prezydenta Komorowskiego i jego kancelarii. 

Wojciech Saryusz-Wolski to syn znanego europosła PO – Jacka Saryusz-Wolskiego. Kancelaria Prezydenta RP podkreśla, że o jego zatrudnieniu zdecydowały kompetencje.

Jak czytamy na tvp.info, dziennikarz portalu zwrócił się z pytaniami do kancelarii prezydenta o zatrudnienie Wojciecha Saryusz-Wolskiego  14 lutego 2014 r. Wtedy na witrynie internetowej Kancelarii Prezydenta RP nie było informacji o jego pracy tamże. A pracował na nowym stanowisku już miesiąc. Wiadomość ukazała się dopiero po otrzymaniu odpowiedzi od Biura Prasowego KPRP.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Czerwona mafia okraglostolowa chce swietowac,bawic sie i zachlystywac wolnoscia(po Mordzie Smolenskim) 100% wolnascia,a ty durny Polaku za....j dalej na te mafie,bo jej koryto nie moze byc puste i ciesz sie razem z nia wolnoscia.Glosuj dalej na tych obibokow,zlodzieji,sprzedawczykow,oszustow,zdrajcow,nepotow... jednym slowem na to dranstwo,czerwone scierwo,ktore przechytrzylo Polakow 25 lat temu,przy tym ich komuszym stole.Tfu.Rzygac sie chce,a noz sam w kieszeni sie otwiera.

Wielka szkoda,ze w narodzie nie ma jakiegos programisty,czy projektanta, ktory opracowalby scenariusz obchodow swieta wolnosci czerwonych,okraglostolowych kmerow,zeby im wyprawic takie swieto na jakie zasluzyli po tej pieprzonej transformacji.

Nie mogę się nadziwić,że Polacy tak bardzo chcą mieć prezydenta"sołtysa",a nie jakiegoś inteligentnego,elokwentnego osobnika.Jest w naszym kraju mnóstwo ludzi,którzy nadawaliby się na to stanowisko!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl