niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2016

Syn europosła Platformy znalazł nową pracę. Cicha nominacja w kancelarii Komorowskiego

Dodano: 26.02.2014 [19:19]
Syn europosła Platformy znalazł nową pracę. Cicha nominacja w kancelarii Komorowskiego - niezalezna.pl
foto: youtube.com
Wojciech Saryusz-Wolski, syn europosła Platformy Obywatelskiej został wicedyrektorem Biura Projektów Programowych w Kancelarii Prezydenta RP. Stanowisko objął 13 stycznia 2014 r., a mimo obowiązku informacyjnego, fakt nominacji nie został odnotowany na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Kancelarii Prezydenta RP.

Informacja o nowym stanowisku w kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego pojawiła się po ponad miesiącu od zatrudnienia, a - jak pisze portal tvp.info - zmieniło się to dopiero po pytaniach dziennikarza w tej sprawie.

Wojciech Saryusz-Wolski został zatrudniony w Kancelarii Prezydenta RP 13 stycznia 2014 r. na stanowisku Zastępcy Dyrektora Biura Projektów Programowych. Jak informuje Biuro Prasowe kancelarii prezydenta, został zatrudniony na pół roku i jego kontrakt wygasa 15 lipca 2014 r. Zajmuje się głównie pracami związanymi z obchodami Święta Wolności, czyli 25-leciem polskiej transformacji. Odpowiada m.in. za przygotowywanie materiałów analitycznych, tez, wystąpień, listów z szeroko rozumianego obszaru gospodarki w ramach aktywności prezydenta Komorowskiego i jego kancelarii. 

Wojciech Saryusz-Wolski to syn znanego europosła PO – Jacka Saryusz-Wolskiego. Kancelaria Prezydenta RP podkreśla, że o jego zatrudnieniu zdecydowały kompetencje.

Jak czytamy na tvp.info, dziennikarz portalu zwrócił się z pytaniami do kancelarii prezydenta o zatrudnienie Wojciecha Saryusz-Wolskiego  14 lutego 2014 r. Wtedy na witrynie internetowej Kancelarii Prezydenta RP nie było informacji o jego pracy tamże. A pracował na nowym stanowisku już miesiąc. Wiadomość ukazała się dopiero po otrzymaniu odpowiedzi od Biura Prasowego KPRP.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

rodzina na swoim!!!!!!!!!!!!!

Czerwona mafia okraglostolowa chce swietowac,bawic sie i zachlystywac wolnoscia(po Mordzie Smolenskim) 100% wolnascia,a ty durny Polaku za....j dalej na te mafie,bo jej koryto nie moze byc puste i ciesz sie razem z nia wolnoscia.Glosuj dalej na tych obibokow,zlodzieji,sprzedawczykow,oszustow,zdrajcow,nepotow... jednym slowem na to dranstwo,czerwone scierwo,ktore przechytrzylo Polakow 25 lat temu,przy tym ich komuszym stole.Tfu.Rzygac sie chce,a noz sam w kieszeni sie otwiera.

Wielka szkoda,ze w narodzie nie ma jakiegos programisty,czy projektanta, ktory opracowalby scenariusz obchodow swieta wolnosci czerwonych,okraglostolowych kmerow,zeby im wyprawic takie swieto na jakie zasluzyli po tej pieprzonej transformacji.

SARIUSZ -WOLSKI SIĘ ZGÓWNIŁ, ZGNIŁ I ZPLATFORMIŁ ?????
ZNACZY, ZE POZIOM GUANA W MÓZGACH PO SIĘGNĄŁ CZEREPU.

Nie mogę się nadziwić,że Polacy tak bardzo chcą mieć prezydenta"sołtysa",a nie jakiegoś inteligentnego,elokwentnego osobnika.Jest w naszym kraju mnóstwo ludzi,którzy nadawaliby się na to stanowisko!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl