niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

Putin otworzył igrzyska

Dodano: 07.02.2014 [20:51]
Putin otworzył igrzyska - niezalezna.pl
foto: kremlin.ru
Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin oficjalnie otworzył 22. zimowe igrzyska olimpijskie w Soczi. "Ogłaszam igrzyska za otwarte" - oświadczył podczas trwającej na stadionie Fiszt ceremonii.

Jest to największe wydarzenie międzynarodowe w Rosji od upadku Związku Radzieckiego w 1991 r.


Do 23 lutego ponad 2900 sportowców z 88 krajów będzie walczyć o 98 kompletów medali olimpijskich. Polskę reprezentować będzie 59 sportowców.

Znicz olimpijski w Soczi zapalili Irina Rodnina i Władisław Trietjak.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

putin smiech na sali niczym komorowski,hipokryta obludnik kilkadziesiat tys robotnikow bez wynagrodzenia zostalo usunietych z placu wykonanej roboty,jak smieci potraktowani, w wiadomosciach bylo glosno. bandytyzm stalinoski.

Przykro słuchać komentarzy o otwarciu olimpiady ludzi o mentalności sovieckich niewolników. Niektórzy tęsknią nawet za dawną nazwą. Mówią, ze nie byli w Petersburgu tylko w leningradzie. Stroje naszego zespołu im się nie podobały bo były za jasne. Wspaniałe natomiast były stroje niemieckie oczywiscie dlatego, że tęczowe. Czy głupota tych ludzi może być jeszcze wieksza. A otwarcie chyba niezbyt ciekawe. Kilka niezłych fragmentów i ceremonia zapalenia znicza mogła przykuć uwagę. Polskie stroje bardzo ładne.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl