niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29/08/2015
Redaktor wydania: Grzegorz Wierzchołowski

Putin otworzył igrzyska

Dodano: 07.02.2014 [20:51]
Putin otworzył igrzyska - niezalezna.pl
foto: kremlin.ru
Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin oficjalnie otworzył 22. zimowe igrzyska olimpijskie w Soczi. "Ogłaszam igrzyska za otwarte" - oświadczył podczas trwającej na stadionie Fiszt ceremonii.

Jest to największe wydarzenie międzynarodowe w Rosji od upadku Związku Radzieckiego w 1991 r.


Do 23 lutego ponad 2900 sportowców z 88 krajów będzie walczyć o 98 kompletów medali olimpijskich. Polskę reprezentować będzie 59 sportowców.

Znicz olimpijski w Soczi zapalili Irina Rodnina i Władisław Trietjak.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

putin smiech na sali niczym komorowski,hipokryta obludnik kilkadziesiat tys robotnikow bez wynagrodzenia zostalo usunietych z placu wykonanej roboty,jak smieci potraktowani, w wiadomosciach bylo glosno. bandytyzm stalinoski.

Wszyscy wstali wszedł Car. Rozpoczęła się impreza , no cóż tak atrakcyjna że Miedwiediew zasnął.

Slyszolem gdzies ze wodz cos tam czytal. Ale jak dlugo tego sie uczyl to nie wiem.

Przykro słuchać komentarzy o otwarciu olimpiady ludzi o mentalności sovieckich niewolników. Niektórzy tęsknią nawet za dawną nazwą. Mówią, ze nie byli w Petersburgu tylko w leningradzie. Stroje naszego zespołu im się nie podobały bo były za jasne. Wspaniałe natomiast były stroje niemieckie oczywiscie dlatego, że tęczowe. Czy głupota tych ludzi może być jeszcze wieksza. A otwarcie chyba niezbyt ciekawe. Kilka niezłych fragmentów i ceremonia zapalenia znicza mogła przykuć uwagę. Polskie stroje bardzo ładne.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl