niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
04/03/2015
Grzegorz Broński
1 % SWS)

Macierewicz: raport Millera sfałszowano

Dodano: 27.06.2012 [15:45]
Jeśli premier Donald Tusk szybko nie powoła nowej komisji ds. zbadania katastrofy smoleńskiej, czeka go akt oskarżenia. Wszystko wskazuje na to, że rządowy raport został sfałszowany i mamy na to dowody - powiedział Antoni Macierewicz na dzisiejszym posiedzeniu sejmowego zespołu smoleńskiego. 

Jak ujawnia w tym tygodniu "Gazeta Polska" - wizualizacja trajektorii lotu załączona do rządowego raportu została sfałszowana. Chociaż z danych jasno wynika, że samolot przeleciał kilka metrów nad brzozą, załącznik do raportu ilustrujący trajektorię lotu pokazuje, jak tupolew zderza się z drzewem.

Podczas dzisiejszego posiedzenia Zespołu Parlamentarnego Zespołu badającego przyczyny katastrofy smoleńskiej prof. Kazimierz Nowaczyk, ekspert zespołu, w obecności posłów i dziennikarzy w druzgocący sposób obalił ustalenia rządowej komisji, której przewodniczył Jerzy Miller. - Nie mam wątpliwości, że dane sfałszowano - stwierdził.

Nowaczyk podkreślił, że z danych umieszczonych w wizualizacji na wysokościomierzach barycznych i wysokościomierzu radiowym wynika, że maszyna w momencie, gdy według komisji Millera zderzyła się z brzozą, leciała na wysokości około 18 m ponad ziemią.

"Według trajektorii poprowadzonej w oparciu o wizualizację KBWL minimalna wysokość baryczna na jakiej znalazł się samolot na sekundę przed zderzeniem z brzozą wynosiła 18 m ponad ziemię. Samolot nie mógł utracić fragmentu lewego skrzydła w wyniku kolizji z brzozą, ponieważ w momencie przelotu nad drzewem znajdował się na wysokości minimum 18,66 m ponad ziemią" - powiedział ekspert zespołu.

"Czasy zdarzeń TAWS 38 (dane systemu ostrzegania przed przeszkodami) i FMS (system zarządzania lotem) zostały ukryte w trajektorii przedstawionej w załączniku do raportu KBWL. Czasy przedstawione w załączniku do raportu różnią się od czasów na wizualizacji. Czasy poszczególnych zdarzeń zostały świadomie zmanipulowane lub ukryte tak, aby końcowy wniosek przyczyn katastrofy był zgodny z raportem MAK. Wszystkie czasy zdarzeń są przesuwane tak, aby samolot znalazł się jak najniżej, w miejscu, gdzie rośnie brzoza" - stwierdził Nowaczyk.

Antoni Macierewicz zapowiedział złożenie do prokuratury zawiadomienia o fałszerstwie. "Dotyczyć będzie przestępstwa przeciw dokumentom. Sfałszowano rządowy dokument, jakim jest raport przewodniczącego Komisji Badania Wypadków Lotniczych. Na pewno będzie dotyczyć ministra Millera, zapewne przeciwko członkom komisji technicznej. (...) Fałszowano obraz i wniosek, który zaproponowano jako wynik prac komisji Millera, że samolot uderzył w brzozę na wysokości 5 m i złamał skrzydło" - powiedział dziennikarzom Macierewicz.

Więcej na temat sfałszowania raportu Millera w tygodniku "Gazeta Polska"
Autor: 
Katarzyna Pawlak
Współpracownicy: 
wg
Źródło: 
Niezależna.pl
Źródło: 
Gazeta Polska Codziennie
Źródło: 
PAP
Macierewicz: raport Millera sfałszowano - niezalezna.pl
foto: Patryk Luboń/Gazeta Polska
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
Jeśli chcecie wiedzieć czym jest NKWD to zajrzyjcie na
http://krzysztof-smok.blogspot.com/2012/02/wstep-do-malarstwa-honour-i-flemming.html

Aż do ostatecznego finału w sądach. Nie dawać im ani chwili wytchnienia i ani chwili spokoju. Jak ktoś decyduje się na udział w działaniach przestępczych to musi liczyć się z konsekwencjami.

Kochani Rodacy! wspaniala akcja Niezaleznej i panstwa przynosi owoce! jestescie wspaniali!!!! Pozdrowienia zza oceanu - Maria

w takim tempie bedzie ciezko

Czy Tusk powoła komisję czy nie powoła to odpowiada za działania rządu 10 kwietnia i potem. Złodziej jest złodziejem i przyznanie się do przestępstwa można uznać za okoliczność łagodzącą ale nie zmienia to faktu kradzieży. Nie może byc kolejnej "grubej kreski". Winnni muszą odpowiedzieć.

Ten wykład i nowa książka sporo wyjaśniła mi w powyższym temacie - polecam:
http://vimeo.com/44295516

i dyskusja:
http://vimeo.com/44425306

takie rzeczy tylko w Rosji :)

Poprzyjcie petycję do prezydenta Obamy w sprawie katostrofy w Smoleńsku! --- Wklejam instrukcję opisaną przez jednego z internautów: „1. skopiuj link: wh.gov/zMU i wklej do okna przeglądarki internetowej 2. kliknij na niebieski link na dole strony pod tytułem create an account 3. wpisz w pojawiających się rubrykach swoje Imię (first name) Nazwisko (last name)i adres e mailowy 4. Następnie na dole strony przepisz do najniższej rubryki nieregularne literki i cyferki pojawiające się nad ramką potwierdzające logowanie 5. Kliknij niebieską ramkę z napisem create an account 6. Następnie po kilkunastu minutach wejdź na swoje konto emailowe i kliknij w link przesłany przez Biały Dom celem zweryfikowania konta 7. Po weryfikacji konta możesz podpisać petycję klikając na sign in niebieska ramka na dole strony wh.gov/zMU Co ważne podpisy pod petycją pojawiają się tylko z Imienia i pierwszej litery nazwiska a więc są anonimowe. Dodatkowo nie musisz być obywatelem USA aby podpisać się pod petycją.” --- Wpisanie kodu pocztowego (Zip) nie jest wymagane.19

Podpisalam o godz.20:00 ukazalo sie moje imie !!
od godz 20:00 - do 23:00 obliczylam ze w ciagu 3 godzin podpisalo 717 osob to bardzo dobry wynik ,bo wczoraj bylo zaledwie 560 osob a dzis mamy juz o godz.23:09 - razem : 4148 podpisow

1. Chorąży Stefan Zielonka, rok 2009 - szyfrant w kancelarii premiera,Zielonka dysponował wiedzą o tajnikach łączności w NATO oraz miał teżdostęp do najściślejszych danych. Żona szyfranta też zaginęła

2. Prof.Stefan Grocholewski - ekspert od odczytywania nośnikówcyfrowych, wykrył manipulacje w nagraniach cz. skrzynek z CASY.
"Zmarł" 31.03.2010r.

3. Grzegorz Michniewicz - Dyr. Kancelarii Tuska. Powiesił się 23
grudnia 2009 na kablu od odkurzacza, w dniu, w którym z remontu wSamarze wrócił samolot TU-154, który potem rozsypał się w drobny mak na Siewiernym.

4. Mieczysław Cieślar, "zginął w wypadku samochodowym" dokładnie18.04.2010 r, miał być następcą Adama Pilcha, który zginął wSmoleńsku. Podobno otrzymał telefon ze Smoleńska od A.Plicha po katastrofie.

5. Krzysztof Knyż - operator Faktów,10 kwietnia 2010 był w Smoleńsku.Zmarł w Moskwie 2 czerwca 2010r.Śmierć całkiem przemilczana.

6. Prof.Marek Dulinicz - szef grupy archeologicznej - zginął 6 czerwca2010 w wypadku samochodowym w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska.

7. Eugeniusz Wróbel - wykładowca na Politechnice Śląskiej, specjalistaod komputerowych systemów sterowania samolotem, poddawał w wątpliwość,że wrak na Siewiernym to TU-154 o nr 101. Pocięty piłą mechaniczną
16.10.2010 r przez swego syna, który zdołał zabić i pociąć swego ojca, usunąć ślady krwi, zawieźć pocięte zwłoki do jeziora, wrócić i zapomnieć wszystko. Złego stanu swego "chorego psychicznie" syna przez ponad 20 lat nie zauważyła matka, która jest psychiatrą.

8. Ryszard Kuciński - prawnik A.Leppera - "zmarł" w maju 2011 r.

9. Wiesław Podgórski - był doradcą A.Leppera, gdy ten by ministremrolnictwa, znaleziony martwy w biurze Samoobrony pod koniec czerwca 2011r. Jako przyczynę śmierci podano samobójstwo.

10. W 2011 roku samobójstwo przez powieszenie popełnił oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, służący w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie. Żołnierz posiadał najwyższą klauzulę dostępu do materiałów niejawnych.

11. Róża Żarska - adwokatka Leppera - "zmarła" w lipcu 2011 r. w Moskwie.

12. Dariusz Szpineta - zawodowy pilot i instruktor pilotażu, ekspert i prezes spółki lotniczej, został znaleziony martwy w łazience ośrodka wczasowego w Indiach. Wcześniej parokrotnie wypowiadał się w mediach w sprawie Smoleńska, kwestionując oficjalne ustalenia.

13. Były generał GROMU Sławomir Petelicki. czy to przypadki?

Dziwnie powtarzalny schemat tych "samobójstw"

1. Brak symptomów zapowiadających ten akt.
2. Znalezienie ciała i natychmiastowe orzeczenie o podejrzeniu
samobójstwa połączone z komunikatem o problemach finansowych i
towarzyskich denata.
3. Zapowiedź oficjalnego podjęcia śledztwa za trzy dni.
4. Podjęcie śledztwa i stwierdzenie, że nie znaleziono żadnych śladów
udziału osób trzecich w zdarzeniu, jakby oczekiwano, że ewentualny
zabójca/y obowiązkowo musi te ślady zostawić.
5. Oficjalny komunikat, że było to samobójstwo z uzasadnieniem j. w..
6. Odłożenie sprawy ad acta.
7. Fala spekulacji medialnych.

POdobieństwa:
1. Sprawca (np. znany Ofierze) umawia się z OFIARĄ w odosobnieniu, np.
biurze, garażu
2. Sprawca "unieszkodliwia" Ofiarę jakimś "środkiem" chemicznym..
3. Sprawca dokonuje MORDU na Ofierze, np. przez powieszenie, czy
strzał z pistoletu Ofiary. Zacierając ślady...
4. Przypadki dzieją się przeważnie w SOBOTY, a sekcję dopiero po kilku
dniach, np. poniedziałek, wtorek
5. Środek, którym Ofiara została obezwładniona ulega rozkładowi już po
kilku godzinach, a zatem sekcja nic nie wykaże w poniedziałek, można
też zatrzeć ślady po morderstwie.

Więc jak to ma się do "samobójstwa Gen. Petelickiego, Leppera...?
takie dziwne POdobienstwo zdarzeń...
Będzie jak ze Smoleńskiem, najpierw wnioski a potem dochodzenie pod to
układane? Niedługo dowiesz się, że to OCZYWIŚCIE było samobójstwo i
łuski nawet nikt nie zbada, bo jak samobójstwo, to po co?

AKURAT WCZORAJ, wieczorem, gdy uwaga wszystkich skierowana była (i
będzie przez najbliższe dni) na mecz Polski na Euro, "samobójstwo"
popełnił gen. Sławomir Petelicki, twórca GROM, który (UWAGA) ujawnił
wywiadzie dla WPROST24.PL KTÓRY WPROST PO JAKIMŚ CZASIE USUNĄŁ, że
zaraz po katastrofie do polityków PO rozsyłane były wiadomości SMS z
instrukcją, w jaki sposób mają się wypowiadać na temat katastrofy w
Smoleńsku. Petelicki oświadczył w mediach, że takiego SMS-a otrzymał
od jednego z polityków Platformy, a autorami wiadomości były
najważniejsze osoby w PO. Brzmiał on tak: "Katastrofę spowodowali
piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia
pozostaje, kto ich do tego skłonił".

TO JEST KOLEJNA OSOBA ZWIĄZANA ZE ŚLEDZTWEM SMOLEŃSKIM, KTÓRA
POPEŁNIŁA SAMOBÓJSTWO.
Generał miał sobie strzelić w głowę kilka razy. Polska za rządów
platfusów to III świat :

1. Grzegorz Michniewicz, dyrektor Kancelarii Premiera Tuska "powiesił
się" na kablu od odkurzacza (!). Zginął 23 grudnia 2009 r. (czyli po
ustaleniu wizyt w Smoleńsku przez Tuska i Putina). Było to w dniu,
kiedy do Polski po remoncie z szeregiem usterek powrócił Tu-154M. Ten
sam, który kilka miesięcy później rozbił się pod Smoleńskiem. Osoba
mająca najwyższy status dostępu do informacji tajnych.

2. Eugeniusz Wróbel - 15 października 2010 r. w Zalewie Rybnickim
znaleziono jego poćwiartowane zwłoki. Były wicedyrektor transportu,
spec od komputerowych systemów sterowania lotami, nawigacji
satelitarnych zdążył wypowiedzieć wiele krytycznych opinii na temat
upadku Tupolewa. Jego syn został oskarżony o morderstwo -
błyskawicznie został uznany za niepoczytalnego i odizolowany w
psychiatryku (żona Wróbla nota bene jest psychiatrą i przez ponad 20
lat nie zauważyła złego stanu psychicznego swojego dziecka). Pokój, w
którym miał dokonać zbrodni, nie zawierał żadnych śladów świadczących
o ćwiartowaniu piłą. Trudno wyobrazić sobie szaleńca, osobę
niepoczytalną, tnącą piłą własnego ojca, która następnie z pietyzmem
doprowadza pokój do czystości.

3. Stefan Zielonka - wojskowy szyfrant w wywiadzie, miał dostęp do
najbardziej tajnych danych będących w posiadaniu polskiego rządu.
Fachowiec, który szkolił innych, jeden z najlepszych w kraju. W
kwietniu 2010 wyłowiono jego ciało z Wisły. Rok wcześniej Zielonka
oficjalnie zaginął. Ciało było w stanie rozkładu, dokumenty zaś przy
nim idealnie zachowane.

4. bp Mieczysław Cieślar -"zginął w wypadku samochodowym" dokładnie 18
kwietnia 2010 r., miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w
Smoleńsku.

5. Krzysztof Knyż - operator Faktów, był jednym z pierwszych
reporterów, któremu udało się znaleźć na miejscu wypadku, zanim
rosyjskie siły specjalne zmusiły ich do opuszczenia terenu. Miał za
zadanie sfilmować podchodzenie do lądowania Tupolewa na lotnisku w
Smoleńsku. 2 czerwca 2010 r. zmarł w Moskwie na sepsę (według
oficjalnej wersji). Jednak zachodnia prasa pisała, że został
zamordowany we własnym mieszkaniu.

6. Marek Dulinicz - wybitny polski archeolog, szef grupy
archeologicznej, która miała jechać do Smoleńska, 6 czerwca 2010
"zginął w wypadku samochodowym".

7. Dariusz Szpineta - ekspert lotniczy, krytykował śledztwo
smoleńskie. W grudniu 2011 wyjechał ze z 13-osobową grupą znajomych na
urlop do Indii, miał powiesić się w hotelowej łazience. Miał 39 lat.
Nie żyje tak wiele osób mocno zaangażowanych w sprawę Smoleńska. A
MEDIA TO PRZEMILCZAŁY. Te same media, które przez tydzień wciskały nam
kit, że dowódca polskiej policji Papała został zamordowany przez
złodziei samochodów a nie mafię i że przez kilkanaście lat żadnej
prokuraturze nie przyszło na myśl, by rozpatrywać sprawę jego
zabójstwa w tym kontekście. OTWÓRZCIE OCZY.

NIE ŻYJE GEN. PETELICKI, znaleziono go z ranami postrzałowymi. Wg
mediów popełnił samobójstwo, (strzelając do siebie kilka razy, no ale
media są pod kontrola Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, która z
kolei jest pod kontrola Rządu), a ponadto:

(1) samobójstwo popełnił wicepremier Andrzej Lepper,
(2) samobójstwo popełnił bliski współpracownik Andrzeja Leppera,
(3) podpalił się człowiek przed Kancelarią Premiera,
(4) podpalił się człowiek w MOPS i zginął,
(5) samobójstwo w strzeżonym więzieniu popełnił oprawca Olewnika,
(6) samobójstwo w strzeżonym areszcie popełnił drugi z oprawców Olewnika,
(7) samobójstwo popełnił strażnik więzienny pilnujący oprawców Olewnika,
(8) policjanci utracili prawie wszystkie akta dot. sprawy Olewnika
(został 1 tom), bo zostawili auto z aktami w bagażniku? Przypadek?
(9) samobójstwo próbował popełnić na wizji! prokurator wojskowy,
(10) zamordowano szyfranta,
(11) samobójstwo popełnił były dyrektor generalny Kancelarii Premiera,
(12) ACTA - czyli rząd wbrew społeczeństwu i wolności Polaków podpisał
ten dokument, nie liczył się z narodem,
(13) afera hazardowa zostaje umorzona,
(14) afera z lekami powstaje,
(15) posłanka dostaje prestiżowy awans mimo, że ziemię w Smoleńsku
przekopano na 1 metr głębokości, ale potem archeolodzy znaleźli tam
szczątki ludzkie, bo tak przekopano... tyle było w tym prawdy,
(16) posłanka dostaje awans na inne stanowisko, mimo że stwierdziła,
że nie opłaca się leczyć starszych ludzi drogimi lekami,
(17) zlikwidowano stocznie - a zapewniano rodaków, że jest poważny
inwestor z Kataru,
(18) rząd wycofuje się z reformy kolei, żebyśmy mieli szybką kolej,
jak dogonić inne kraje?,
(19) likwidowanych jest 5000 szkół w 3 lata,
(20) gigantyczne premie dostają ludzie za wybudowanie stadionu - 570
000 zł, ale na stadionie nie będzie meczów, bo władze boją się
kibiców, więc stadionik sobie będzie stał za ok. 2 mld zł wybudowany,
(21) rząd przekazuje dokumenty na człowieka, który walczy o wolność na
Białorusi, co przyczynia się do skazania go i osadzenia w kolonii
karnej na Białorusi!!!
(22) ofiara stanu wojennego Słomka dostaje wyrok więzienia, zaś
oprawcy ze stanu wojennego dostają śmieszne wyroki: w zawieszeniu,
umorzono. Bo taka jest sprawiedliwość za czasów PO i Tuska, że sądy
martwią się o zdrowie oprawców i nie dochodzi do rozpraw. PRZEKAŻ TO
INNYM i powielaj na forach, bo w tv cenzura tego nie pokaże tak
dokładnie.

http://warszawskipis.pl/wiadomosci/entry/dominika-wielowiejska-w-sukurs-prawdzie-1/

“MINISTER MILLER POTWIERDZA TEZĘ MACIEREWICZA?”

Czy TU-154 był sprawny? Miller udaje, że nie rozumie pytania - http://www.youtube.com/watch?v=-_8k4uCv6M4&feature=player_embedded

1. Samolot na 15 metrze wysokości stracił zasilanie
2. Czy samolot między 15 metrem i szóstym był sprawny?
3. Samolot między 15 metrem wysokości i piątym nie był sprawny bo stracił skrzydło

“MINISTER MILLER POTWIERDZA TEZĘ MACIEREWICZA?”

"Mennica państwowa wpuściła do obiegu monetę na której na tle "pancernej brzozy" znajduje się Tu-154m z uszkodzonym skrzydłem." - To co przedstawia moneta i sam Miller to dokładna relacja z tego co się wydarzyło.

Awers: moneta przedstawia TU-154M przelatujący nad "pancerną brzozą" - "S.A.M.O.L.O.T" pokazany jest z urwanym skrzydłem - skrzydło zostało uszkodzone wyżej?

- "T.Ł.O", czyli brzoza jest w całości - Jeśli brzoza jest w całości to nie ona urwała skrzydło.
- Dokładnie to samo mówi Miller: "Między 5 i 15 (metrem wysokości samolot) był niesprawny przede wszystkim przez to, że zostało uszkodzone skrzydło, i w związku z tym, samolot podlegał pewnej rotacji...."

Rewers: rewers pokazuje oszustwo - czyli "pancerną brzozę" z raportu Anodiny “przypieczętowane polskim orłem”
https://docs.google.com/document/d/1MBGuPI-vwqEEyI5lWSXJ3kMIr84zb1Vkouh1IVagfFo/edit?hl=pl&pli=1

Godzina 21:18 - 3665 podpisów - rewelacja!

.że Niezależna , to tylko reklama Gazety polskiej . Zaczynacie ciekawy tekst , a następnie odsyłacie do Gazety . Jest to nagminne . To nie jest zupełnie w porządku . Rozumiem że Gazeta Polska musi zarabiać na siebie by istnieć , ale ten sposób działania zniechęca internautów . Potwierdzają to moi znajomi .

Wiem ze to troche nie na temat ale prosze Was nie pozwolcie aby przycichla sprawa gen.Petylickiego. Drazcie temat do skutku, stawiajcie pytania???
Nie pozwolcie im zamiesc tematu pod dywan tak jak to zrobili chociaz by z sprawa soli wypadowej. Czy ktos wogole beknal za to trucie narodu???????????

ale idący na rękę MAK?

Tak wiem, wolność słowa na nie dotyczy tego co pomyślałem.

Proszę, przemyślcie dobrze (i strategicznie) to oskarżenie, żeby sprawcy się nie wywinęli.
Takie fałszerstwa w Państwie Polskim nie mogą mieć już nigdy więcej miejsca!
Niech żyje Wielka Niepodległa Rzeczpospolita!

Pięknie o tym mówi Andrzej Kołodziej, przywódca strajków gdyńskich z sierpnia 1980 r.
http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2042

Ten człowiek wiecznie kłamie np. że ma kupca na stocznie, że dzieciom da laptopy, no a o zamachu kłamie z całą ferajną.

tusek nie moze siedziec samotnie na tej lawie oskarzonych.W tej sprawie bedzie potrzebna bardzo dluga lawa oskarzonych
mam nadzieje,ze doczekam tej chwili leda

jest sfalszowane , nawet sam tusek

Zwracam się do ludzi znających angielski.
Na stronach brytyjskiego "Daily Mail" jest artykuł napisany w nieprzychylnym tonie o pomniku w Kałkowie (link poniżej).
Proszę wszystkich "anglojęzycznych" o wpisy pod artykułem.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2165353/Creepy-monument-air-disaster-killed-96--including-Polish-president--shape-plane-killed-them.html

Wpisy mają być przychylne czy nieprzychylne? Żartuję. Napisz do twórcy tego czegoś. Niech broni swojego dzieła.

Message flagged

Wednesday, June 27, 2012 11:57 AM

Wczoraj znalazlam przypadkowo petycje w Naszym Dzienniku https://wwws.whitehouse.gov/petitions/#!/petition/support-polish-nation-appeal-international-investigation-smolensk-2010-air-crash/tDSMBfXrV, natychmiast podpisalam i wyslalam linki do wszystkich znajomkow. Zbyt malo czytelnkiow wie o tej petycji - powinen byc codzienny artykul na pierwszej stronie NIEZALEZNEJ podajacy ten link. Napisalam w tej sprawie do Redakcji, na adres p.luczuk@niezalezna.pl, ale dotad bez odpowiedzi. Jeszcze wczoraj bylo 570 podpisow pod petycja, dzis jest 2,856 - czyli ponad 2,000 podpisow od wczoraj. tak trzymac!
pozdrawiam Panstwa - Maria P. z Connecticut

na stronie internetowej Bialego Domu- http://wh.gov/zMU
jest petycja w sprawie katastrofy smolenskiej,do prezydenta USA Obamy. Jezeli zostanie podpisana przez 25000 internaltow Obama bedzie musial nania odpowiedziec. Zeby podpisac nalezy wykreowac swoje konto. podstawowy angielski wystarczy zeby tego dokonac. Prosze przekazac jak najwiekszej liczbie znajomych. Wiadomosc ktora ukazala sie w Naszym Dzienniku jest blokowana i w tej chwili nie mozna wejsc na ta strone. Podpisu nalezy dokonac przed 5 lipcem.

to bardzo poważne podejście do sprawy, tym bardziej, że w necie roi się od wrzut. Krytycznie o teorii 2 M wypowiada się tekst bolgera, kóry po prostu posługuje sie rozumem a nie tylko emocjami: http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=1995

Taki tuSSk fajny i kłamałby i KomoRUSEK też spoko i też by kłamał ?
Przecież to niemożliwe, mamy XXI wiek i demokrację przecież.

Lub chociaż przytul...

Ciekawe czy Nowaczyk ma stałą ochronę

... seryjny samobójca jeszcze nie został ujęty.

PS.
Za to co Tow. podpisał, ani trochę nie będzie mi żal, gdy w/w bohater odwiedzi tow. M.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl