Wrocław
Leszczyna "przykleiła" się do nieswojej inwestycji. Polityk PiS szybko wytknął jej hipokryzję
Minister zdrowia Izabela Leszczyna zjawiła się na terenie budowy nowego szpitala onkologicznego we Wrocławiu, a zdjęcia zamieszczono na profilu resortu na portalu X. Poseł PiS Janusz Cieszyński ocenił, że "przyklejanie się Izabeli Leszczyny do Dolnośląskiego Centrum Onkologii to żenada". Polityk przypomniał, że inwestycję rozpoczęto w 2020 roku, w czasie rządów PiS.
26 tys. złotych na jedzenie w luksusowych restauracjach? Tak miała „dogadzać” sobie zastępczyni Sutryka
- Renata Granowska (PO), pierwsza wiceprezydent Wrocławia, wydała fortunę, bo ponad 50 tysięcy na meble do swojego gabinetu, a teraz wyszły kolejne wątpliwości. Z publicznych pieniędzy na jedzenie i picie wydała 26 tysięcy złotych - ujawnił dziennikarz Marcin Torz.