Prokuratura Okręgowa w Warszawie
Dwa śledztwa ws. Szpitala Południowego. Lekarzowi - milionerowi grozi nawet 10 lat
Prokuratura Okręgowa w Warszawie prowadzi dwa śledztwa ws. nieprawidłowości w funkcjonowaniu Szpitala Południowego, w którym pracował były działacz Koalicji Obywatelskiej Dawid Kacprzyk. Lekarzowi za doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzania mieniem może grozić nawet 10 lat więzienia. Drugim śledztwem zostanie objęty zarząd szpitala a także osoby odpowiedzialne za kontrolę nad Szpitalem Południowym w warszawskim ratuszu.
Jest areszt dla sprawcy wypadku autobusu! Kierowca za kratkami spędzi trzy miesiące
Jest tymczasowy areszt na trzy miesiące dla kierowcy, który w czwartek pod wpływem amfetaminy doprowadził do katastrofy komunikacyjnej – poinformowała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Mirosława Chyr. - Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Przyznał się do tego, że zażył amfetaminę zanim rozpoczął zmianę, zanim wsiadł do autobusu. Będziemy to weryfikować – powiedziała Chyr.