mazowieckie
Groził pracownikom restauracji, bo... chciał darmowe kebaby
Policja zatrzymała 25-letniego mieszkańca Celestynowa, który przez kilka miesięcy groźbą i przemocą zmuszał obsługę jednego z lokali w powiecie otwockim do wydawania mu darmowych kebabów. Taką informację przekazała dziś mł. asp. Paulina Harabin z otwockiej komendy policji. Mężczyźnie grozi za to do trzech lata więzienia.
Fałszywy alarm bombowy w pociągu. Zgłaszający - zatrzymany
Mężczyzna jadący pociągiem na trasie Gdańsk - Kraków zawiadomił o podłożeniu bomby. Na Dworzec Wschodni w warszawie zostali skierowani pirotechnicy. Okazało się, że alarm był fałszywy. 26-letni mieszkaniec stolicy, który dzwonił na numer alarmowy, został zatrzymany.