Groził śmiercią żonie i córce. Posiedzi w areszcie

35-latek z Grójca (woj. mazowieckie) trafił do tymczasowego aresztu. Powodem były groźby śmiercią w stosunku do żony oraz córki. Mężczyzna nie pozwalał im opuścić mieszkania. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do pięciu lat więzienia.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Jak poinformowała dziś rzeczniczka grójeckiej policji nadkom. Agnieszka Wójcik, w czwartek miejscowy sąd na wniosek prokuratury zdecydował o zastosowaniu wobec 35-latka środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego tymczasowego aresztu.

W poniedziałek wieczorem na telefon alarmowy zadzwoniła przestraszona kobieta i poprosiła o interwencję w związku z agresywnym zachowaniem męża. Policjanci weszli do mieszkania po wyważeniu drzwi przez straż pożarną.

"35-latek przy użyciu noży kuchennych groził żonie i ich małoletniej córce pozbawieniem życia. Zamknął je w mieszkaniu i nie pozwolił im stamtąd wyjść"

– przekazała rzeczniczka.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Usłyszał dwa zarzuty: kierowania z gróźb karalnych w wykorzystaniem niebezpiecznego narzędzia oraz pozbawienia wolności. Za popełnione przestępstwa grozi kara do pięciu lat więzienia.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#areszt #Polska #mazowieckie

az
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo