Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Atak na wartości chrześcijańskie, promowanie seksu z niemowlęciem. Obrzydliwa książka dla dzieci w Hiszpanii

Hiszpańska Fundacja Prawników Chrześcijańskich złożyła do sądu skargę na wydawnictwo Fandogamia w związku z jego ostatnią, skandaliczną książką. Członkowie organizacji podkreślają, że publikacja atakuje wartości chrześcijańskie oraz promuje seks z nieletnimi. Książka przeznaczona dla dzieci zawiera m.in. obrzydliwe obrazki labiryntu genitaliów osób nieletnich, który prowadzi do... odbytu niemowlęcia.

Skandal w Hiszpanii
Jose Miguel Guardeño - pixabay.com

Szokująca książka była polecana w serwisie Amazon jako publikacja dla dzieci od lat sześciu. Odpowiada za nią wydawnictwo Fandogamia.

"Omawiana książka to 'El niño Jesús no odia a los mariquitas*'. Jest ona częścią serii zawierającej więcej dzieł - wszystkie podobnie szokujące, np. takie przedstawiające ukrzyżowanego Chrystusa z flagami #LGBT i sceny intymne dorosłych. Treści i zdjęcia z tej książki dla dzieci pokazano w telewizji śniadaniowej - dzięki temu o sprawie dowiedziała się szersza publiczność"

– przekazał na platformie x.com publicysta Waldemar Krysiak.

Po nagłośnieniu skandalu szef wydawnictwa próbował tłumaczyć sytuację "błędem wydawniczym" oraz rzekomą "błędną klasyfikacją jako książka dla dzieci". Jednocześnie jednak przekonuje, że zawarte w książce treści mają "omówić problem homofobii na świecie" oraz obalić typowe argumenty używane do ataku na społeczność LGBTBI. Publikacja nadal jest w ofercie sklepu wydawnictwa.

Skarga do sądu

W sprawie interweniowała Hiszpańska Fundacja Prawników Chrześcijańskich. Jej działacze poinformowali o złożeniu skargi do Sądu Śledczego w Walencji przeciwko autorowi książki oraz wydawnictwu. Fundacja zarzuca im możliwe przestępstwa nawoływania do dyskryminacji i nienawiści oraz nawoływania do seksu.

"Organizacja prawników potępia fakt, że książkę polecano dzieciom powyżej 6 roku życia, gdy pojawiają się sceny przedstawiające wyraźny seks. Wśród obrazów, które można zobaczyć w książce, są dwie masturbujące się nagie zakonnice, mężczyzna uprawiający seks z innym, czy mężczyzna z Biblią w dłoni palący dwie kobiety na stosie"

– czytamy na stronie Fundacji.

- Widzimy coraz większy postęp w kierunku legalizacji seksu z nieletnimi - podkreśliła prezes organizacji Pollonia Castellanos.


 Źródło: tysol.pl,

 

#LGBT #Hiszpania

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Wczytuję ocenę...
Wideo