Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Zbigniew Boniek wypowiedział się o CPK. Zaskoczenia brak. "Pan to jest jednak durny"

Zbigniew Boniek komentując w mediach społecznościowych wypowiedź prezesa linii lotniczych Ryanair wcielił się w rolę eksperta od budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego. Internauci na byłym piłkarzu Widzewa Łódź nie pozostawili suchej nitki.

Zbigniew Boniek
Tomasz Jędrzejowski - Gazeta Polska

Plan budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego - pomimo zmiany władzy - ma w Polsce wielu zwolenników, a eksperci wskazują liczne korzyści, które zapewniałby naszej gospodarce. Inne zdanie na ten temat ma Michael O'Leary. Irlandzki prezes linii lotniczych Ryanair określa pomysł budowy CPK jako: "głupi plan, głupiego rządu".

Boniek ekspertem od lotnictwa?

Słowom Irlandczyka, który z pewnością dba bardziej o interes swojej firmy niż interes milionów Polaków natychmiast przyklasnął Zbigniew Boniek. Były prezes PZPN na Twitterze przekazał post ze słowami O'Leary'ego i dodał swoje trzy grosze.

Internauci "ekspertyzę" Bońka ocenili dość jednoznacznie. "Zibi masz takie pojęcie o lotniskach jak o trenowaniu reprezentacji" - można przeczytać w komentarzach. Bardziej dosadna opinia brzmi:

Pan to jest jednak durny. "Nie wiem, ale wypowiem się". "Nie mieszkam w Polsce, ale będę się wypowiadał". Sorry, ale mam większe aspiracje i oczekiwania niż Pan i nie stać mnie na to, żeby znów stracić szansę na transformację naszego kraju.

Nie zabrakło również nawiązania do niesławnej wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego: "Po co nam CPK jak mamy lotnisko w Rzymie".

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Zbigniew Boniek #cpk #Centralny Port Komunikacyjny

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wideo