Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Zbigniew Boniek zagotował się po niewinnym żarcie: "Prezesie, co tak agresywnie?"

Zbigniew Boniek znów chciał błysnąć w mediach społecznościowych, ale tym razem byłemu piłkarzowi nie do końca się udało. Internauci żartobliwie skomentowali jeden z wpisów byłego prezesa PZPN. Reakcja Bońka była zastanawiająca.

Zbigniew Boniek
Tomasz Jędrzejowski - Gazeta Polska

Kilka dni temu AS Roma - w której w przeszłości występował Zbigniew Boniek - rozstała się z trenerem Jose Mourinho. Następcą portugalskiego szkoleniowca we włoskim klubie piłkarskiej Serie A został Daniele De Rossi. Boniek przy okazji jego debiutu postanowił na Twitterze zachęcić drużynę ze stolicy Italii do walki.

Boniek nie docenił żartu

Forza DDR. Forza Roma

- napisał były prezes PZPN na Twitterze.

Cześć internautów żartobliwie skojarzyła akronim DDR, z Niemcami Wschodnimi. Biorąc pod uwagę polityczne sympatie Bońka - z którymi specjalnie się nie kryje - takie komentarze nie mogą zbytnio dziwić.

Boniek nie pozostawił tego bez reakcji. "Dla gamoni" - jak sam określił - wyjaśnił, że DDR dotyczy nowego trenera AS Romy. Internauci pytają natomiast prezesa dlaczego zareagował tak agresywnie...

AS Roma w sobotę o 18 podejmie u siebie zespół Hellas Verona. Rzymianie po 20. kolejkach zajmują dopiero 9. miejsce w tabeli Serie ze stratą aż 22 punktów do prowadzącego Interu. Słaba postawa klubu w lidze przyczyniła się do nieoczekiwanej dymisji Jose Mourinho.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Zbigniew Boniek #AS Roma #Serie A

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wideo