Gazeta Polska UJAWNIA: ochroniarz Jaruzelskiego „silnym człowiekiem” Tuska! Czytaj więcej!

Atak na kolejne biuro PiS. Napastnik wtargnął do środka i groził śmiercią pracownikowi

Wczoraj opinię publiczną obiegły informacje o zdarzeniu, do którego doszło we wtorek około godz. 15 w Warszawie. To właśnie tam, przy ul. Nowogrodzkiej, miał atak na siedzibę PiS. Na tym jednak nie koniec, bowiem posłanka partii rządzącej - Monika Pawłowska, a raczej jej biuro poselskie we Włodawie (woj. lubelskie) padło wczoraj ofiarą ataku. Parlamentarzystka zrelacjonowała na Twitterze całe zajście. Napastnik miał grozić śmiercią pracownikowi jej biura.

Twitter/@Pawlowska_pl

Z informacji przekazanych w mediach społecznościowych przez Pawłowską wynika, że do ataku doszło w środę, we Włodawie. 

„Mężczyzna wtargnął do mojego biura poselskiego we Włodawie i groził śmiercią mojemu pracownikowi”

- pisała polityk, dodając przy tym, że sprawna krzyczał, że „biuro zostanie zniszczone”, zaś pracownicę - „utopi w szambie, gdzie zginie”. 

Jak przekazała polityk - pracownica biura poselskiego, której grożono, złożyła już w tej sprawie zawiadomienie na policji. 

„Nie jestem w stanie nawet komentować tej sytuacji. Po prostu nie ma słów, którymi można opisać to. co czuję ja. a przede wszystkim moi współpracownicy i rodzina. Na szczęście nikomu nic się nie stało – tym razem”

- pisała w kolejnym wpisie.

Nasilone ataki w ostatnim czasie 

Jak już wspominaliśmy, to kolejny atak, do którego doszło w ostatnim czasie. We wtorek po godz. 15 do siedziby Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie próbował wtargnąć 20-latek.

Gdy wszedł do budynku, zaczął grozić ochroniarzowi, kopał i bił pięścią w drzwi.

"Wołaj Kaczyńskiego, bo cię zabiję"

- grzmiał mężczyzna. Na miejsce, przez pracowników ochrony, została wezwana policja. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie przewieziony na komendę. 

Co więcej, nie tak dawno temu, bo w tym miesiącu, europoseł PiS Witold Waszczykowski informował, że zaatakowano również jego biuro poselskie.

 Źródło: niezalezna.pl, tvp.info

 

#Monika Pawłowska #Prawo i Sprawiedliwość #PiS #Polska #polityka #Biuro Poselskie

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wideo