Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Stachowiak-Różecka z poparciem Partii Republikańskiej

Kandydatka Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Wrocławia Mirosława Stachowiak-Różecka otrzymała poparcie Partii Republikańskiej. "Wrocławiowi po 16 latach rządów tej samej ekipy, przyda się przewietrzenie" - oceniła szefowa Partii Republikańskiej Anna Maria Siarkowska.

Mirosława Stachowiak-Różecka
Krzysztof Sitkowski

Posłanka Siarkowska udzieliła poparcia Stachowiak-Różeckej w imieniu partii, której przewodniczy.

"Mirosława Stachowiak-Różecka jest otwarta na współpracę z innymi ludźmi, zawsze słucha, a przy tym jest kompetentna i merytoryczna" - podkreśliła Siarkowska.

Dodała, że Partia Republikańska współpracuje z kandydatką Zjednoczonej Prawicy w Sejmie, ale również we Wrocławiu. "Pani poseł (Stachowiak-Różecka) potrafi dbać o dobro wspólne" - przekonywała Siarkowska.

Przewodnicząca Partii Republikańskiej podkreśliła, że "Wrocławiowi po 16 latach rządów tej samej ekipy, przyda się przewietrzenie". Wśród "błędów" obecnej władzy wymieniła m.in. "rozrzutność". "Chodzi o finansowanie takiej imprezy jak World Games, na którą przeznaczono 160 mln zł" - mówiła.

Stachowiak-Różecka powiedziała, że poparcie Partii Republikańskiej, to przykład dobrej współpracy. "Chodzi o współdziałanie w najistotniejszych dla dobra Polaków sprawach" - dodała.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#Mirosława Stachowiak-Różecka #Wrocław #Partia Republikańska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo