Gazeta Polska UJAWNIA: ochroniarz Jaruzelskiego „silnym człowiekiem” Tuska! Czytaj więcej!

Patryk Jaki: Tusk zamienił państwo w jedną wielką komisję śledczą i są już tego ofiary

- Jaki jest główny program Donalda Tuska? Jakie jest jego główne hasło? Proszę państwa, to jest jedno główne hasło: zemsta, zemsta. On zamienił Polskę w państwo, które pała żądzą zemsty. To jest jego jedyny cel - mówił na proteście PiS w obronie ks. Michała Olszewskiego Patryk Jaki, polityk Suwerennej Polski.

Patryk Jaki
Bartosz Kalich - Gazeta Polska

Jaki ostrzegł, że obecna władza "skręca gangsterskie sprawy swoich kumpli". 

Bo wiecie, państwo, skręcili sprawę Grodzkiego. 250 osób zeznało o jego korzyściach majątkowych. To, proszę państwa, absolutny rekord w Europie. Niech ktoś mi poda drugą taką sprawę w Europie, polityka. On przegonił słynną europosłankę z Grecji. Więc, proszę państwa, to jest tak, to wspomniana afera śmieciowa, skręcona afera, wracają przestępstwa VAT-owskie, ledwo doszli do władzy, już zaczyna brakować pieniędzy, Ruscy agenci im uciekają. A gdzie oni kierują siłę polskiego państwa, która nie może być tam, gdzie powinna być? Gdzie kierują? Proszę państwa? Na księdza, proszę państwa. Na księdza Michała, który przecież ma tak wspaniałą kartę, który tylu młodych ludzi wyciągnął. Bo to jest jeden z tych duchownych, który potrafił skutecznie trafiać do młodych ludzi. On dlatego tak bardzo ich denerwuje.

- podkreślał Patryk Jaki.  

Polityk dodał, że ks. Olszewski "budował wspaniały ośrodek". Zasugerował, że środowiska deweloperskie już czekają, by przejąć teren, na którym stoi placówka:

Jestem przekonany, że to jest atrakcyjny teren na Wilanowie i już czekają pewnie deweloperzy, żeby to dzieło księdzu Michałowi odebrać. O to, proszę państwa, pewnie o to w tej całej sprawie chodzi.  

Jaki stwierdził:  

Więc, szanowni państwo, my jesteśmy dzisiaj w takiej oto sytuacji, że Tusk z całą tą swoją ekipą z 13 grudnia stworzyli Polski kompletne państwo bezprawia. Tu już prawo, proszę Państwa, nie obowiązuje. Trzecia Rzeczpospolita, jak wszyscy wiemy, nigdy nie była idealnym pod tym względem państwem. Ale to, co w tej chwili, ten nowy ustrój, który w tej chwili tworzy Tusk, gdzie po raz pierwszy systemowo, siła i wola polityczna jest ponad prawem stanowionym, to po raz pierwszy zrobił to Tusk. 

Europoseł pytał: 

Jaki jest główny program Donalda Tuska? Jakie jest jego główne hasło? Proszę państwa, to jest jedno główne hasło: zemsta, zemsta. On zamienił Polskę w państwo, które pała żądzą zemsty. To jest jego jedyny cel. Podatki miały być niższe, są wyższe. Życie miało być lepsze, jest gorsze, miała być praworządność, nie ma praworządności, ale jest zemsta. On zamienił państwo w jedną wielką komisję śledczą i już, proszę państwa, są już tego ofiary, proszę państwa. Orlen zamienili  w jedną wielką komisję śledczą. [...] Jeden z menadżerów już nie wytrzymał tych ciągłych śledztw, tej ciągłej nagonki i zmarł.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

wg
Wczytuję ocenę...
Wideo