Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Tragedia podczas małżeńskiej kłótni. Zabójcy grozi dożywocie

Śledczy przedstawili zarzut zabójstwa 44-letniemu Mateuszowi F., podejrzanemu o zabójstwo żony - poinformowała w środę Prokuratura Okręgowa w Opolu. Podejrzany przyznał się do popełnienia zbrodni, choć wcześniej sam zgłosił zaginięcie żony.

Policja
Bartosz Kalich - Gazeta Polska

W poniedziałek Mateusz F. zgłosił na policji zaginięcie swojej 38-letniej żony. Według mężczyzny, kobieta wyszła z domu po małżeńskiej kłótni.

Zwłoki w lesie

Policjanci nie uwierzyli w wersję zgłaszającego męża. Podczas przeszukania na terenie kompleksu leśnego w gminie Byczyna znaleziono zwłoki Aleksandry F. Jak ustalili biegli, pokrzywdzona została uduszona. We wtorek przedstawiono Mateuszowi F. zarzut dokonania zabójstwa. Podejrzany przyznał się do popełnienia zbrodni. Jak wyjaśniał, udusił żonę w trakcie kłótni.

Grozi nawet dożywocie

Prokuratura Okręgowa w Opolu poinformowała, że w środę do sądu zostanie skierowany wniosek o tymczasowe aresztowanie Mateusza F., Prokuratura Rejonowa w Kluczborku zainicjowała już działania mające na celu zapewnienie opieki nad małoletnimi dziećmi małżeństwa F.

Podejrzanemu za popełniony czyn grozi kara od 10 lat więzienia do dożywocia.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#zabójstwo żony #kłótnia małżeńska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

dz
Wczytuję ocenę...
Wideo